Muscular Energy Source Creatine Surge

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve zigbog tarafından 1 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarılı

100,0%
  2. orta karar

oy sayısı 0
    0,0%
  3. başarısız

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    [​IMG][​IMG]

CREATINE SURGE® contains anticatabolic nutrients such as creatine, glutamine, ribose and taurine delivered in a base of 35 grams of pure dextrose (glucose), which is critical to the replenishment of muscle glycogen.* Dextrose is superior to maltodextrin and fructose in stimulating the release of insulin to enhance glycogen storage in muscles.*
    CREATINE SURGE® incorporates specific anticatabolic nutrients that aid protein and glycogen synthesis.*
    EXPERIENCE THE CREATINE SURGE®
    Each Serving Provides:
    • Creatine Monohydrate, one of the most potent athletic performance enhancers available.*
    •  L-Glutamine, an amino acid that improves glycogen synthesis and intramuscular nitrogen balance.*
    •  Alpha Lipoic Acid, a powerful antioxidant that shuttles carbohydrates into muscle cells, resulting in enhanced glucose metabolism.* Alpha Lipoic Acid also supports glutathione synthesis.*
    • Ribose, a carbohydrate that increases endurance energy and supports muscle recovery by supporting synthesis of nucleotides lost during exercise.*
    • Taurine, an insulin mimetic that allows better carbohydrate entry into muscles.*
    • Vitamin C, to provide antioxidant protection against exercise-induced free radicals.* Vitamin C is essential for connective tissue integrity.*
    Keep out of the reach of children.

Suggested Usage

Mix 1 scoop (46 g) with 20 ounces of cold water. For higher intakes, consult your qualified health care consultant. Formula mixes easily without blender; however, use blender for a refreshing shake with crushed ice and/or fruit.

One serving (46 g) after exercise for maintenance. During competition, drink 3 to 4 servings throughout the day for 5 days, then 1 to 2 servings per day after exercise is adequate. Or, take as directed by your qualified health care consultant. Note: If you have a medical condition (especially kidney or liver disorders), are pregnant or lactating, are under the age of 18, or are taking medications, consult your health care practitioner before using this product.

Other Ingredients

Dextrose (glucose), xanthan gum, natural flavors, and beet extract (as color).
    Contains NO preservatives, artificial sweeteners or flavors.
    No wheat, no gluten, no soybeans, no dairy, no egg, no fish/shellfish, no peanuts/tree nuts.

Packaged by weight, not by volume.

Creatine quality assured by HPLC.
    NOTE: Use this product as a dietary supplement.
    DO NOT use for weight reduction.

Suitable for vegetarians/vegans.

2. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar bu ürünü aldım. Daha kullanmaya başlamadım. BB.com'da yok belki haberiniz yoktur diye buraya başlık açıyım dedim. Yorumları buraya yazarım.

3. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    denemek lazım bi bakayım gelecek ay :D

zigbog bunu beğendi.
  4. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Ben bu ay deniyim, memnun kalırsam sende önümüzdeki ay denersin thums:

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    antremandan sonra kullan diyor içinde bol şeker olduğu için, başka çaresi de yok zaten :)

offgünlerde sabah içersin..celltech'in kardeşi gibi olmuş..

glutamin çok az..ayrıca taurine genelde antreman öncesinde alınır daha konsantre bir beyin için ama bu üründe antreman sonrası emilimi artırması için kullanılmış..sorun yok yani..

görüşlerini zamanla yazarsan aydınlanırız..

zigbog bunu beğendi.
  6. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Bu gün yüklemeye başlıyorum. Günde 3 servis. 5 gün alıcam. Yorumları buraya yazarım ;)

7. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    bu gün 1 servis kullandım. 2 servis kullanıcam 5 gün boyunca 30gr. + 30gr. şeklinde. IntraVol falan kullandığım için zaten creatine önceden de alıyordum azda olsa. Böylece hem 20 servislik 1 kutuyu 1 aya yetirimiş olurum. İlk izlenim kokusu iğrenç meyve suyunda bile kokusu belli oluyor.

8. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Ürün için bir kaç şey yazmak istiyorum. Su ile gayet iyi içilebiliyor ve güç artışı çok iyi. VPX no ShoutGun ile kullanıyorum ve etkileri muazzam. Gelişim de çok iyi.

9. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Ürün tek kelime ile harika arkadaşlar. Benim için en iyi creatine Prolab Creatindi fakat bu creatine kompleks çok daha güzel bir ürün. Antrenmandan önce içiyorum bazen. Piskolojik ve fiziksel açıdan çok iyi güç veriyor. Hemen antrenmanda koşuyorsunuz. :D

10. Khanasparuh

Khanasparuh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Serbest Meslek
    Yer:
    İzmit
    Bunun daha farklı bir versiyonu vardı ama ismini hatırlamıyorum.

Sayfayı Paylaş