MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Despo tarafından 29 Mart 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 98
    62,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 44
    27,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 16
    10,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 175 üye.
  1. canares

canares Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    izmir
    şahsi fikrim, cafein intöloransı, vücutta kafeine karşı bir alışkanlık oluştuğu için etki görmüyor olabilirsiniz, türkiyede satılan ürünler hakkında yorum da yapmak istemiyorum çünki ben onları kullanmadım benim kulladığım ürün yohimbe içeren formülasyon, ben sabah bir antrenman öncesi 2 tablet kullanıyordum nabzımı çok yükseltiyordu birgün mp iron pump ile birlikte içtim antrenmanı yarıda bıraktım kalbim ağzımdan çıkıyordu. rahatsızlığım nedeni ile 4 ay kullanmadım bu hafta tekrar antrenman öncesi 1 tablet ile başladım şu anda tek tablet ile muazzam fark var. size nacizane tavsiyem bu spor ile uğraşıyor iseniz, diyetinize de faydası olması açısından çay kahve tüketiminizi düşürmeniz yönünde olacaktır.

2. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Ben yohimbeli Amerikan versiyonunu kutunun yarısına gelinceye kadar günde 2-3 adet olarak kullandım.Steroid de kullanıyorum.Su atsın düşüncesiyle kullanıyordum.Fakat uykusuzluk ve ikinci haftanın sonunda güçsüzlük yaparak bir işe yaramadığını kanıtlamış boşuna vücudunuzu zorlamakla bırakmış boş bir üründür...Bence zayıflamaya veya enerji artışına hiç katkısı yok...Zayıflamak isteyen bence animal cuts kullansın orijinal Amerikan olanını...İkisini de kullandım bence berbat ve gereksiz bir ürün.Zaten şunu düşünmek lazım aynı markanın 50 çeşit farklı içerikte zayıflama hapı var...Eğer işe yarasaydı bu kadar çok çeşit olmazdı...Animal cuts gibi ürünler tek ve hep aynı...Bu da işe yaradıklarını gösteren yegane örnek...Şu aralar oxy elit dmaa lı formülünden aldım kullanmaya başladım.Dün ilk kapsülü içtim ve içim enerjik duygularla doldu...Plesebo mu bilmiyorum ileriki zamanda göreceğiz...Paranızı sokağa atmayın animal cuts tan başkasına bakmayın...

3. canares

canares Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    izmir
    Bu ürünler arasında en az faydasını gördüğüm ürün animal cuts, kişiden kişiye değişiyor olabilir, en etkili ürün de oxy elite katılıyorum size 5 kutu içtim sabahları alkolü gibi geziniyordum, ama hydroxycut ta boşa atılacak bir ürün değil, 90 kilo dan 75 kg ye, %30 yağdan %10 yağ oranına önce bilinçli beslenme ve spor ile sonra oxy elite, hydroxycut, kullanarak düştüğümü düşünüyorum

4. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Ben ilk animal cuts kullandım forumda paylaştım sonucunu farklı mesajlarımda 7-8 kg gibi bir kilo kaybı sağladım...Ve hiç rahatsızlık yaşatmadı özel bir diyet beslenme de uygulamadım.Sadece eliptik bisikletle 1 saat gün aşırı ter attım...Halen aynı şekilde çalışıyorum bu arada...Bu sene tercihimi hydroxcut tan yana kullandım ama ne yazık ki aradığım etkiyi vermediği gibi acaip derecede uykusuzluk yaşattı.Kutunun yarısı duruyor isteyen olursa karşı taraf ödemeli gönderebilirim :) Halen uykusuzluk yaşıyorum bırakalı 15 gün olmasına rağmen. Şuan oxy elit kullanıyorum dediğin gibi sanki çakır keyif bir kafam var ve gerçekten keyifli bir ruh hali içindeyim...İştahı bastırması da iyi.Enerjik ve kıpır kıpır yapıyor insanı...İlk hafta böyle sonra değişirmi bilmem...Kilo verdirmesini görücez bakalım.Buradan paylaşırım yine...

5. serkansarımaden

serkansarımaden Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    elektrik
    Yer:
    istanbul
    @metinav ben alabilirim hyroxcut ını kullanmıyorsan bende animal cuts kullanmıştım daha önce şimdi hyrocutsı merak ediyorum açıkcası.

6. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Bana özelden açık adresini yaz kargoya vereyim hafta içi...

7. serkansarımaden

serkansarımaden Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    elektrik
    Yer:
    istanbul
  8. Leventlvg

Leventlvg Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Elimde 2 adet Amerikadan getirdiğim Hydroxycut Next Gen 180 Tablet var ilgilenen olursa.
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Eylül 2015 ---
    Elimde 2 adet Amerikadan getirdiğim Hydroxycut Next Gen 180 Tablet var ilgilenen olursa.

9. aykut1990

aykut1990 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar ben yaklaşık 2 yıldır vücut geliştirme sporuyla iç içeyim öncelikle bunu belirtiyim.Ürüne gelecek olursak ben ürünü aldım ama üründe yukarıdaki yazılan tepkilerin hiç birini görmedim işte ne ellerde titreme ne çarpıntı ne enerji patlaması nede hızlı terleme tepkisi vermesi inanın hiç bişey anlamadım.Ürünü çöpe atmıcam tabiki kullanıcam ama yukarda yazılanların hiç birisiyle karşılaşmadım.2 senelik bir tecrübeye sahip bir kardeşiniz olarak söylüyorum ürünü kullandıktan sonra ne yan etki bakımından nede diğer olumlu etkileri bakımından hiç birisini alamadım üründen.

10. Leventlvg

Leventlvg Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaslar 2 gun icinde protein almam gerektigi icin hydroxycut next gen 180 tablet amerikadan aldigim urunu acil satmam gerek turkiyede yok pazar disinda 270den satiliyo en az isteyen varsa 230a vercem 2 gun icinde veya o fiyatlarda makul izole protein tozlariyla takas olur ilgilenen varsa

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. yigit batikaan günbatan

yigit batikaan günbatan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar ben kullandım mukemmel bir yağ yakıcı fakat ben amerikadan getirttim .. 60 günde 13 kilo verdim ve beslenmeye dikkat ettim yağ oranı %29'dan %13'e indirdim. Fakat unutmayın un tuz seker gibi besinleri hayatınızdan cıkarmanız gerekmetkedir. ilk bir hafta spordan önce 1 adet daha sonra ise günde iki adet sabah kahvaltıdan yarım saat önce 1 adet ve spordan önce bir adet. Eğer sabah yağ yakımı ıcın kosulara cıkıyor iseniz sade ılık bir kahve ile beraber alıp 20 -25 dk sonra kosulara başlayınız ve aksam yemeğinizi en son 7'ye indirip yağ yakıcınızı saat 6 gbi almanızı öneririm. Ben sabah kosualra cıkıyordum ve yağ yakıcı ile kahveyi bir almaya başladım mesafe 2 katına cıktı tavsiye ederim...

12. force25

force25 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese Merhaba
    Öncelikle,ürünü 7 gündür kahvaltıdan önce birtane idmanda önce birtane kullanıyorum hiçbir yan etki yasamadım geceleride normal saatimde uyuyorum
    Vucud calısırken 78 kg %13 yag oranına sahiptim kas kütlemde iyi orandaydı, 7 ay bıraktım yag oranım %21 kilom 86 oldu. Karnetin, CLA, Whey Protein,BCAA gibi ürünlerin hepsinide geçmişte bilinçli olarak kullanmıslıgım var.
    Bu ürünün forum sayfasının hepsini okudum genellikle yorum şu; ''bende bi işe yaramadı anlamadım''
    Ya sevgili kardesim.
    Bu ürün en başta YAĞ YAKICI DEĞİL. Metobolizma hızlandırıcı. Sen ne kadar bilinçli bu ürünü satın aldın cok merak ediyorum? Yani bu ürünün içeriğinde düşük miktar Karnetin var(2 hap 500 mg) gerisi bitkisel icerikli Kırmızı biber Yeşil Çay özü VB...
    Bu ürünü tek basına kullanırsan ne kadar spor yaparsan yap yağ yakamayabilirsin zaten bu doğal bisey. Yağ yakmak istiyosan Karnetin&CLA kombinasyonunu bilinçli tüketiceksin sağlam idman yiceksin!
    Termojenik ürün ise Amerika'da salonlarda dendiği gibi ÖLÜ VUCUDLARI ateşlemek için kullanılır.(metobolizma cok yavas ölü yağlara sahip vucudlar)
    Arkadasın birtanesi yazmıs 1 ay kullandım bu ürünü müthis diyet ve spor yaptım yağ oranım 1 ayda 0.5 azalmıs. E güzel kardesim sen birinci soru elindeki ürünler orjinalmi eminmisin? eminsen ne kadar vucudunu tanıyosun??? Müthis diyet ve spor ile 1 ayda 0.5 yağ oranı azaltıyosan biyerde bi yanlıslık var demektir bu kadar basit. Demekki ya yanlıs ürünü kullanıyosun yağ yakmak icin yada iyi bir diyetisyene gitmen lazım belki de sen bazı gıdaları yiyerek kilo vericeksin??
    Hele birtanesi yazmıs sabah aksam 2 tane iciyorum ama haftada 2 spor yapıyorum kilo veremedim sen daha cok beklersin kardesim. Üründe hata yok sen sağlam idman yemezsen sporu hayat biçimin yapmazsan ürünlere daha cok suç atarsın.
    Ne yazıkki bizim ülkede bu ürünlerin hepsi bilinçsiz tüketiliyo spor hocalarınında coğunun bu konuda cok bilgisi yok.
    Bu ürünler ABD ve dünyada KANITLANMIS ürünler. DOĞRU ÜRÜNÜ DOĞRU VUCUDDA KULLANIRSAN SONUÇ ALIRSIN.
    Ben 7 gündür kullanıyorum demistim bu ürünü 7 günde 5 kere spora gittim 1 saat cardiyo yaptım. yağ oranım %1 azaldı ki daha sağlam diyetede başlamadım. 1 hafta sonra yanına 3000 mg KARNETİN eklicem cok daha hızlandırıcaktır. ayrıca 10 gün sonra 2 günde bir düsük miktarda isolate protein içmeye de baslayacagımki kas kütlenize az zarar vererek yağ yakmak istiyorsanız vucudda proetinide ateşlemek ve kaslarıda calıstırmak zorundasınız. Kombinlerle ve diyetle hızlandıgında hedefim kalan kas kütleme en az zarar vererek 7 haftada %9 %10 yağ yakmak buda gayet iyi oran.

Son düzenleme: 2 Ocak 2016
  13. stalaze

stalaze Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Lanet olası federall
    Yer:
    istanbul
    Amerikan versiyonunu satan supplament mağazası biliyormusumuz

14. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Sanal pazar da olması lazım satıcılara sor.Ben amerikan animal cuts kullanmanı tavsiye ederim... Etki bakımından daha iyi ve yan etkisi bundan cok cok az...

15. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    ürünü yüksek kalorili beslenilen bulkta döneminde kullanan var mı? çalıştığım için yemeğime çok dikkat edemiyorum. bi yandan bulk yaparken bi yandan termojeniği arttırıyım diyorum.

16. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Kullanamazsın usta öyle bir tokluk hissiveriyor ki bişey yiyemiyorsun , öğündeki kalorilerin düşüyor.Hatırlarım kullandığımda saat 12 bigün bir tabak ufak makarna vardı önümde yiyemedim , yarısını yedim ilk defa böyle yemeği yemeden bitirmeden tabağın yarısı kalmışken böyle aşırı bir tokluk hissi verdi hemen bırakmıştım yemeği , abd içerik ürün müthiş belki yine bulursam alıcam ama uyku sorunu yapıyor sabah alsanızda yapıyor.Çünkü iki öğündede 2-2 öğün öncesi alıyorsunuz

17. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    teşekkürler üstadım. Hydroxycut Hardcore Elite 110 Kapsül şuan piyasada bulunan, son sürüm ürün değil mi? bunun yerine alınabilecek yeni formül hydrocut varsa onu da alabilirim.

SiR_Arawn bunu beğendi.
  18. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    bakın abd içerikli ürünün sol yanında 100mg Coleus Forskohli ve 56.3mg yohimbe yazıyor , diğer tr içeriklilerde ise 200mg başka bir madde yazıyor alırken dikkatli olun.
    Bu abd içerikli ürün dış kapağı [​IMG]
    Buda trde satılan ürün [​IMG]

19. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    üstadım, zannedersem ben alttaki, tr yapımı ürünü sipariş vermişim, yanlışlıkla.
    etki bakımından belirgin bir fark olur mu? hata mı ettik alarak? bildiğim kadarıyla abd menşeili ürünlerde, tr'de yasaklı birkaç madde daha oluyor.

20. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    O ürün Tarım bakanlığınca içeriği değiştirilip Türkiye'de satışa sunulduğu için siz tr almışsınız.
    70mg cafein ve yohimbe 56.3mg farkı var diyebiliyorum birkaç farkı daha olabilir.Ama Yohimbenin yurt dışında ayrı satıldığını düşünürsek aynı parayı vererek eksik özellik almak ve yüksek kafein farkı sıkıntılı , ben abd içeriği kullandığım aşırı uykusuzluk , terleme ve yüksek kilo vermemi sağladı , sizde tr içerikte ona yakın etkiler yapar siz diyetinizi yapın zoralyın kendizi gerisi gelir.

Sayfayı Paylaş