MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Despo tarafından 29 Mart 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 98
    62,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 44
    27,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 16
    10,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 175 üye.
  1. remiapotheloz

remiapotheloz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkur ederim bende hydroxycuttan korkuyorum biraz heryerde yan etkileri falan cok var yaziyor ben 2 aylik insanity workoutun 1 ayini yapip 9 kilo vermistim fakat yeterince beslenmedigim kalori ihtiyacimi cok az karsilayabildigim icin cok yag yakmadim kas cok gitti sanirim bu sefer oyle olmasini istemiyorum.sanirim l karnitin alicam tavsiyeleriniz icin tesekkurler

2. dexortis

dexortis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Muscletech Hydroxycut Hardcore Elite 110 Kapsül sumplementler com dan aldım bugün kullanmaya başladım hiç bir yan etkisini görmedim terleme de az ağırlık tan sonra kardiyo yapıyorum antreman dan önce 1 antreman dan sonra 1 tablet şeklinde aldım ne bir titreme ne de çarpıntı hiç bişey yok yoksa sahte bir ürünmu

3. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Önerilen doz antreman öncesi 2 tablet hem antreman sonrası almanın anlamı yok. Boş mideye antremandan 15-30 dk once 2 tablet kullanmalisin ilk zamanlar 1 tablet alinmasi onerilir

4. bodycucu12

bodycucu12 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar bu ürün artık beş para etmez. eskiden bu tür idman öncesi ürünlerde efedrin olurdu. iştah kaybına ve enerji patlaması titremeye o sebep olurdu. efedrin yasaklandıktan sonra bu ürünlerin içi tamamen boşaldı. suplement adı altında bunu alana kadar. sağlam efedrin alın daha iyi. sağlıktan olmak var ama hiç olmazsa verdiğin paraya değer... efedrinli ürünler artık kaldırıldı. yeni çıkanlar ondan eskisi gibi değil
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Haziran 2015 ---
    kendimden örnek vermek gerekirse aspirin cafein efedrinle şahane kilo verdim. ve iliklerime kadar patlamayı hissettim. sonrasında sağlıkltan olmamak için daha natural ürün kullanmayı denedim. noxblode diye iğrenç tadı olan bir ürün aldım. içmesi eziyet olduğu gibi karıncalanmadan başka bir işe yaramadı. geçici iğne batar gibi karıncalanma yapıyor hepsi bu... başka bir halta yaradıkları yok.
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Haziran 2015 ---
    bu arada faydası olduğunu enerji verdiğini iddia eden arkadaşlar iki tatlı kaşığı nescafe içsin aynı etkiyi alacaklar. bir de cafeinin yanına bebe aspirini alsınlar.. tamamen para tuzağı ürünler.. içinde efedrin olmayan her türlü yağ yakıcı boştur. lcarnitin saçmalığıda dahil bence buna.. efedrin kullananlar ne dediğimi anlayacaklar.. efedrin piyasadan yasaklandıktan sonra ortalık bu tür saçma ürünlerle doldu. bence cafein alın daha ucuza gelir. buna vereceğiniz parayla creatin ve whey alın hiç olmazsa vücudunuza fayda sağlamış olursunuz.

Son düzenleme: 14 Haziran 2015
  5. Dollyanna1

Dollyanna1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    supplementler comdan almayı düşünüyorum ordaki animal cuts ve muscle elite bildiğiniz üzere asıl halleri deil zayıflatılmış formül 2 side hangisi daha etkili olur cuts mı elitemi

6. Boramir

Boramir Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar iki kutu universal animal cut s tukettim ve bilenler bilir bir numarali yağ yakıcıydı. simdi hydroxcut elit e basladim. Tavsiyem off gunlerde bu urunlerden almayin. Termojenik urunler e vucudun bagisiklik kazanip etkisini azaltmasi isteyecegimiz en son sey. antrenman dan 30-45 dk oncesinde Hydroxycut ten iki kapsul atin kosunuzu kqrdiyonuzu 10 dk fazla yapmaya bakin. dolar yukseldi fiyatlar acayip uçtu bu urunlerin, tasarrufta saglamis olursunuz daha saglikli olur. uzerinde yazan orjinal uyarilarda gun icinde kafein icerikli maddeler tuketmemeniz gerektigi yani cesitli cay kahve turleri falan. bas agrisi kalp carpintisi yazan arkadaslarin cogu sanirim bu sekil termojenik urunleri ilk kez kullanip beslenme olayina fazla dikkat etmeyenler. o yuzden olumsuz seyleri okuyup psikolojik olarak kendinizi 2 kapsul aldiginizda metabolik olumsuz birsey yasayacakmiyim diye beklentiye girmeyin. calismaya devam ;) urun basarili

M∀Z∈R∈†IN R∈⊃⊃∈⊃IL⊃I

7. Dollyanna1

Dollyanna1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    etki olarak cuts mı önerirsin elite mi ?

8. Boramir

Boramir Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    yag yakici supplement ürün ilk defa kullanicaksan kesinlikle cuts oneririm. ama birkac aylik kullanimin olduysa elite i denemeni oneririm.

M∀Z∈R∈†IN R∈⊃⊃∈⊃IL⊃I

9. Dollyanna1

Dollyanna1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    geçen yıl 2 kutu cuts kullanmıştım memnun kalmıstım baya ama elite de denemek istiyorum malum cuts biraz pahallı supplementler comdan alıcam ordaki elite hafifleştirilmiş versiyon ama yohimbe falan yokmus genede al dıyomusun elite i :D

10. Boramir

Boramir Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    eksigi varsa bosver kardes o zaman. orjinal olsa tmm derimde :)

M∀Z∈R∈†IN R∈⊃⊃∈⊃IL⊃I

11. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Bende bugün kürüme destek olması amaçlı hydroxcut elit kullanmaya başladım.Kafeine karşı toleransım yüksek olduğu için ilk gün sabah 1 öğlen 1 adet kullanıcam.Vucudumda su ve yağ fazlalaştı biraz olsun kuruma sağlayabileceğini düşünüyorum.Bende geçen yaz bir kutu animal cuts Amerikan versiyonu alıp kullanmıştım yaklaşık 7-8 kilo verdim ve geri de almadım.Tabi kardiyoyu aksatmıyorum.Hydroxcut elitin de yine yurtdışı versiyonunu aldım bakalım nasıl bir etkisi olacak...

12. kereminho

kereminho Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    5 gün önce Los Angeles'tan geldim gelirken bu üründen de aldım bugün kullanmaya başladım. Geçmiş sayfalarda ürünün Amerika'da yasaklandığı falan yazılmış, böyle birşey yok. Walgreens ve Ralph's isimli bizim Migros tarzı gıda marketlerinde bile raflarda satılıyor. Hatta yasaklanmayı bırak tam aksine "Hydroxycut Next Gen" adında daha güçlü (290 mg kafein ve yine yohimbeli ekstra olarak 2 yeni içerik daha) bir yeni ürün çıkarmışlar bir kutu da ondan aldım ama onu bir dahaki yaza doğru kullanacağım.

metinav bunu beğendi.
  13. Grkm24

Grkm24 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Bu ürün bugün elime ulaşacak. 1.77 boy 82 kilo durumum. 70 Kiloya düşmek istiyorum bir diyet programım ve kendimce belirlediğim bir cardiyom var. 8 Km bisiklet / 2 km yürüyüş 4 km koşu şeklinde. hafta da 4 gün kardiyo 3 gün ağırlık çalışıyorum. Sıfır şeker ve minimum oranda yağ ve tuz tüketiyorum. Alternatif olarak nasıl bir kardiyo yapabilirim yada bu iyi midir ?

14. canares

canares Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    izmir
    elimde 2 kutu 100 tablet, 1 kutu 200 tablet lik açılmamış orijinal amerikan malı mevcut amerikadan alalı 45 gün oldu daha önce 2 kutu kullandım çok faydasını gördüm, alkali reflü olduğum için dr kafeini yasakladı onun için satıyorum, izmir'den isteyen olursa gelip görüp alabilir

Sonsuzadogru bunu beğendi.
  15. Boramir

Boramir Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kardesim ozelden telefon numarani yazarmisin ben alicamda

M∀Z∈R∈†IN R∈⊃⊃∈⊃IL⊃I

16. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Kutunun yarısı oldu en küçük bir zayıflama su atma belirtisi yok.İlk bir kaç gün kafein toleransı durumu yaşadım o...Üstelik çay kahve de tüketiyorum yok bir şeye yaradığı yok...Steroid kullananlara faydasız...Ben testo enantatın tuttuğu suyu atsın diye kullanıyordum ama nafile...Gitti 160 tl :) Onunla 2 flakon testo enantat alırdım

17. MertGuler1234

MertGuler1234 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beyler selam şimdi ben yağ yakıcı kullanmak istiyorum. 14 yaşındayım fakat boyum 1.80 kiloda 90 tam olarak ırsi olarak biraz geniş omuzluyum belim ince fakat bu görüntümü maalesefki basenlerim bozuyor ki çok fazla cidden vücut geliştirmeye başladım okullar açılana kadar bi 85-80 e düşmek istiyorum. Öncelikle bunu için yaşıma uygunmudur bu ürünü almak istiyorum. Fakat istanbuldayım ve internetten sipariş edemem benim almam lazım. Bana bu ürünü istanbulda alacak biryer önerebilirmisiniz bide dediğim gibi ürüne uygunmuyum belirtirseniz sevinirim :)

18. KALE_7171

KALE_7171 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Muscletech Hydroxycut Hardcore Elite 110 Kapsül
    ÜRÜNE DÜN BAŞLADIM SAAT 15 BİR SAAT 17 BİR TANE İLE BAŞLADIM HİÇ Bİ ETKİ ĞÖRMEDİM SÜPLEMETLER COM DAN ALDIM 26 ĞÜN ARALIKSIZ SPOR A GİDECEM BANA 110 BİTİYOR 26 ĞÜN SONRA SPOR A GİTMEDİM ZAMN DA 4 KAPSÜL KULLANIYIM MI OF ĞÜNLERDE 8 AYDIR BADİ YAPIYORUM YÜZDE 30 YAG VAR
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Ağustos 2015 ---
    Muscletech Hydroxycut Hardcore Elite 110 Kapsül ÜRÜNE DÜN BAŞLADIM SAAT 3 DE 1 KAPSÜL SAAT 5 DE 1KAPSÜL HİÇBİ ETKİ ĞÖRMEDİM SÜPLEMETLER COM DAN ALDIM OF ĞÜNLERDE SPOR GİTMEDİM ĞÜNLERDE DE 4 KAPSÜL KULLANMALIMIYIM 26 ĞÜN SPOR SÜREKLİ ĞİTSEM 110 KAPSÜLÜ KULLANSAM Bİ ZARARI OLURMU

Son düzenleme: 26 Ağustos 2015
  19. canares

canares Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    izmir
    bu üründen ilk gün iki saat ara ile iki kapsül kulanıp hiçbir etki görememen çok enteresan, benim abd den aldıklarım ilk gün bir tablet ile feleğimi şaşırtmıştı, kafeine bir alışkanlığın var ise durum farklı olabilir.

20. KALE_7171

KALE_7171 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    ğünde 10 BARDAK CAY İÇEN BİRİYİM 2 ĞÜNE 1 DE TÜRK KAHFESİ İÇİYORUM 9 SENEDE SİGARA İÇTİM 1 SENEDİR DE SİGARA İÇMİYORUM SÜPLEMETLER COM DAN ALDIM DAHA ÖNCEDE MULTU PAVUR KULLANMIŞDIM BENİ BAYA ETKİLEMİŞDİ BUNDA O ETKİYİ YAPMADI DÜN OF ĞÜNÜMDÜ 1 TANENE ALDIM HİÇBİ TERLEME OLMADI BÜĞÜN SABAH ALDIM BİDE ÖĞLE ALDIM ŞU AN GENE 1 ETKİ YOK Bİ ENERJİ PATLAMASI NABIZ Bİ FARKLILIK YOK İLK ĞÜN İKİTANE ALDIMDA YARIM SAAT KANAT YARIM SAAT DE KARDİYO YAPMIŞ TIM NABIZIM KOŞU BANDINDA 74 İDİ Bİ PATLAMA OLMADI

metinav bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş