Muscletech Amino Build

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve shaq tarafından 5 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 3
    33,3%
  2. Orta karar

oy sayısı 2
    22,2%
  3. Başarısız

oy sayısı 4
    44,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123

Bu ara kullandığım ürün. Uygun zaman geçince yorumlarımı yapacağım.

2. Zeir1907

Zeir1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Benimde merak ettiğim bir ürün. Bcaa araştırırken bu ürünle xtend arasında kalıp xtendi tercih etmiştim o bitince bu ürüne geçmeyi düşünüyorum. Bb.com sitesindeki çok satanlar listesinde 9. sırada ve kullanıcı yorumlarıda başarılı.

3. -Maverick-

-Maverick- Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    bcaa için alınacaksa boşuna para verilir bu ürüne ki o içeriğinde 500mg sitrulin 500mg glutaminin etkisi %10'u bile geçemez kanaatimce buna vereceğiniz parayla ultimate bcaa 1200 veya 2 kutu gaspari bcaa6000 alın

Zeir1907 bunu beğendi.
  4. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    muscletech amino nitro fx' i kaldırıp sonra bu ürünü pazarlamaları resmen facia.

msakkoc ve cg87 bunu beğendi.
  5. cg87

cg87 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Beğenmekle kalmayıp sonuna kadar katıldığımı belirtmek istedim!!! Amino FX gibi bir ürün varken 3000 mg Arginine yerine toplamı %20 u geçmeyen betaine citrulline ve glutamine gibi aminolarla kompanse edilmeye çalışılması çok garip. Bırakın kullanıcı performansını firmanın pazarlama olarak bile çok yanlış :) Hadi kullananları düşünmediniz bari firmayı düşünseydiniz..

Amino FX muadili kompleks bir ürün piyasada yok bu çok net. Var da ben bilmiyorsam veya bu ürünün FX'ten üstün olduğunu düşünen varsa paylaşırsanız sevinirim.

6. koraycannn

koraycannn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    amino fx kullanmıştım daha önce 3 kutu....çok memnundum , mustletech ürünlerine çok güvendiğimden ve amino fx piyasadan kalktığı için bunu aldım;hiçbir faydasını görmedim..ben aldığımda da internette en ufak bir yorum yoktu.....şimdi en azından ben millete faydalı olayım ....almayın pek bir etkisi olmadı....

cg87 bunu beğendi.
  7. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Ürünü kullandım ve bir kısmını attım. Ben bu üründen pek verim aldığımı düşünmüyorum. Öyle ciddi fark yaratacak bir ürün olarak görmüyorum. Tad konusuna gelirsek yeşil elmalısını kullandım. Başta garip geldi tadı, sonra alıştım ancak son zamanlarda çok garip bir tadı vardı. Şuana kadar gördüğüm ürünler arasında en fazla köpüren ürün bu oldu. Birde içtikten yarım saat sonra dilimde garip bir tad ve kuruluk oluşuyor. Uzun bir süre kalıyor. Genel olarak yorumum ise başarısız olduğu şeklinde.

8. IceManF1

IceManF1 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Aydın
    Orta karar bir ürün bence ama içerik miktarlarına göre performanstan çok pazarlama ürünü. Xtend kesinlikle daha başarılı.

9. Mehmetr91

Mehmetr91 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Gunluk 2 olcek almicaksaniz hic almayin.2 olcekte biraz pahaliya geliyor.veya baska bcaa ile destekleyin

10. CracK_cola

CracK_cola Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    düşük bcaa var ama ürün çok iyi.betaine yönünden etkisi aldığım ilk günden son gününe kadar performansım yüksekti.spor sonrası dahi yaptığınız her zor işte yorgunluk nedir bilmiyorsunuz.az olsun verimli olsun diyenler deneyebilir.yeşil elma kullandım tad olarak normal ne lezzetli nede kötü tadı var.1 kutuda sağlıklı kas görünümü ve toparlanma etkisinide gördüm.

11. cg87

cg87 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    bende en büyük etkisini tuvalette gösterdi valla motoru fena bozdu.. :)) Çok farklı supplement kullandım hala da kullanıyorum ama bu ürünün verdiği bu tepkiyi hiç bir üründe almadım.. (Memnun kalmadığım ürünler de dahil) Kullanacak arkadaslara dikkat etmelerini öneririm.. Muadili olan çok daha faydalı ürünler bulabilirsiniz paranızı sokağa atmayın yazık günah

12. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaslar ben suan xtend kullanıyorum xtendden sonra amino x almayı dusunuyorum ama bunu mu tavsiye edersiniz amino build i mi ?

13. Kamil_Baku

Kamil_Baku Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kullanimi nasil? bsn xo-plode ile birlikde shakerde 'mix' yapa bilirmiyim?
    spordan once ve sonrami? peki dinlenme gunleri nasil?
    tesekkurler

Sayfayı Paylaş