MuscleTech % 100 Premium Whey Protein Plus

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 14 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 75
    55,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 48
    35,3%
  3. Başarısız

oy sayısı 13
    9,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 55 üye.
  1. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    165 tl mi ne 2.2 kg su ben de almayı düşünüyorum internetten ama fiyat pahalı oldgu için sadece antreman sonrası kullanacam tasaruf için :)

2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Kullanıyorum tadı gayet güzel optimum alacaktim fakat bunu aldim yeni ürün olduğu için denemek istedim antremanlarim son derece hard core geçiyor . Netice- i vesile ile Başarili :D

3. Delemakin

Delemakin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu urunu 120 lıraya almsı bulunuyorum kacakmı sahtemı nasıl anlayacaz bılemedım.urunu ankaradakı bır magazadan aldım nakıt olarak.

4. Delemakin

Delemakin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu konu hakkında bılgı sahıbı olan arkadaslar varsa memnun olurum

5. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    33 gramda 20 gram protein var bu üründe... Optimum Gold serisinde ise 30.9 gramda yani 1 serviste 23.9 gram protein var.

6. daredevil

daredevil Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar daha evvel kullandığım ürünlerde tat olayından pek hoşnut değildim. Bu ürünün çikolatalısını yağsız süt ile denedim; tatlı ve güzel bir aroması var. Bu kez üründen kuşkulandım, bir sıkıntı olabilirmi ?

7. KahrolsunPKK

KahrolsunPKK Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende yeni aldım ürünü 1 servisinde 20 gram protein var antrenman öncesi ve sonrası olarak kullanabilirsiniz.. ürün bitiminde size etkilerini gözlemlediğim kadarını paylaşırım.

8. hakim_79

hakim_79 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb arkadaslar oncelikle spora baslayali bir ay oldu bu protein tozunu aldim haftada dort gun antreman yapiyofum bana faydasi olurmu almaya baslasam lutfen yardimci olurmusunuz hocam almalisin diyor sizce ne yapmaliyim

9. daredevil

daredevil Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle doğal beslenmeye ağırlık verip takviye olarak protein kullanmanızın bir zararı olmaz. Süt tozu kullanmaktan çokta farklı bir durum değil. Fakat günlük beslenmeyi aksatıp sadece bu tip ürünlerden medet ummak yada gereğinden fazla tüketmek doğru olmaz.

hakim_79 bunu beğendi.
  10. hakim_79

hakim_79 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Doğal ürünleri kullanıyorum 90 kg 1.90 boyundayım normal yiyeceklerden vcudumun kasa yapabilmesi için gerekli olan proteini alacağımı tahmin etmiyorum kullanmamın faydası olabilirmi

11. 33kral33

33kral33 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bodyde 8.ayım.İlk defa protein kullanıyorum daha bu gün aldım.Tadı başka içmediğim için kıyaslayamam ama suyla bile güzel oldu.Kollar 36 ya gelip tıkanmıştı gelişemiyordum.Bakalım ne olacak ? Antremandan sonra 1 ölçek kullanıyorum sadece. Bi kaç haftaya etkilerini yazarım.

12. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    proseries de creatin ,vitamin ve diğer katkılar da var, bu üründe whey e ilave glutamin bcaa katkısı yapılmış ,protein miktarı da biraz daha düşük, antreman sonrası ve sabah kullanımı için ideal...ben antreman sonrası alıyorum , gobek durumunuza gore su ile veya yagsız sutle alabilirsiniz.

13. NcpFzlAkn

NcpFzlAkn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    denizci
    Yer:
    çanakkale
    170 tl ile 150 tl arası daha ucuzunu görmedim,başarılı bir ürün ben memnun kaldım ikinci paketi alıp kullanıma devam etmeyide düşünüyorum

14. thisismyway

thisismyway Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yaklaşık 5 aydır vg yapıyorum 2.ayımda aldım bu ürünü yanınada gaspari aminoyla birlikte önerilenden daha az miktarda kulllandığım halde çok iyi sonuçlar elde ettim ilk 2 ayda harika gelişmeler elde ettim herkese öneririm bunu bitirdikten sonrada nitrotechi deniyecem muscletechi allıyor pulluyor satıyor diyenlere inat gayet başarılı ürünleri bence

15. VastaLorde

VastaLorde Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu ürünü yaklaşık 3 aydır kullanıyorum antreman sonrası 2 ölçek alıyorum . 3 ay önce kilom 68 di . kolum 32 cm omuzum 110 cm göğüs 90 cm di bu ay ölçtürdüğümde kilo 70 kol 39 omuz 129 göğüs 105 çıktı dumbelllls ben gelişimden memnun kaldım bence ürün güzel denemenizi tavsiye ederim ;)

16. Jdursun

Jdursun Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    3 ayda 7 cm kol, 15 cm göğüs, bence ölçülerini bir daha aldır belki kollar 41 42 filan olmusdur

Air SeDaT bunu beğendi.
  17. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    ürünü 2 aydır kullanıyorum 6 aydır vg yapıyorum ürün gayet iyi ve güzel hatta son bir ölçeklik kaldı yine sipariş verdim hafta sonu geliyor tek tavsiyem eğer vucudunuzda yağ sorunu varsa su ile içmenizdir yarım yağlı sütle içsende bişe olmaz flan diyolar ama dahada yağlanmamak için su ile için proteinler arasında en basit ürün olarak görünür besin değerleri azda olsa vg ye yeni başlayanlar için güzel üründür ileri seviyeler için tavsiye etmem 1 ölçekteki protein miktarı az ve aynı şekilde 1 ölçekteki protein harici besin oranlarıda az sporda yeni isen tam sana göre bir ürün :)

18. mylifebody

mylifebody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürün yerine iso 100 dymatize tavsiye ederim inanılmaz faydalarını gördüm ve degerleri cok daha iyi

19. primumNONnocere

primumNONnocere Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Premium Whey Protein Chocolate Bag

Ben altı ay kullandım bu ürünü. Kesinlikle piyasada çok daha iyi protein tozları var. Tadını da beğenmedim. Başka tozları da değerlendirin almadan önce.

20. _schwarzenegger_

_schwarzenegger_ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    varşova

Sayfayı Paylaş