Muscle Pharm Re-Con

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve Despo tarafından 21 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok İyi

oy sayısı 38
    76,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 11
    22,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 1
    2,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 37 üye.
  1. olymposx

olymposx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    eyvallah aga. recon pre workout olarak kullanılabilir mi? antreman öncesi yarım ölçek sonrası yarım ölçek gibi?

2. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Hiç denemedim:) ama neden olmasın

3. olymposx

olymposx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    ürünün bir ölçeği 40 gr bir ölçekte 40 gr aminoasit karışımı var nasıl oluyor?

4. olymposx

olymposx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Sırtta acayip sivilce yaptı. var mı benzer sorun yaşayan?

5. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Bendede oldu ama ben kreatinde kullanıyordum ona bağladım kreatini bırakınca geçti.

6. Provision

Provision Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Elimde Optimum Gold Whey var.Scivation Xtend ve Recon siparişi verdim.Şimdiye kadar sadece whey kullanıyordum.Antrenmandan 45-60 dk önce son öğünü karbo yoğunluklu yiyip giriyordum.Şu anda sizce nasıl kombinlemeliyim? Bazı yerlerde ikisi gereksiz bazı yerlerdeyse efsane kombin olabilir diye okudum.3 başarılı ürün gibi gözüküyor şu anda,fikirlerinizi bekliyorum :)

7. leonidaas

leonidaas Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    kas ağrılarını hissetmemek için almıştım.1 kutu bitti.1 servis 1 servis kullandım.haftada 4 gidiyorum 2 ay gitti.anlaşılan kas ağrısından kaçış yok.bittikten sonra sanki biraz halsizlik hissettim ama vitaminin etkisidir büyük ihtimal.hep bi hevesle alıyorum supplementleri sonra hayal kırıklığı yaşıyorum.supplementler mucize değil diye herkes söylüyor ama satan kişi öyle söylemiyor işte :):) benim gibi bütçeniz kısıtlıysa temel supplementlerden şaşmayın

8. zekeriyya

zekeriyya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Mersin, Turkey
    Selamın aleyküm bu sitede yeniyim bi sorum olacak cevaplarsaniz çok sevinirim .Ben Street Workouta başladım l-sit hareketini ypıyorum belim ağrıyor.Bu sporu yapanlara soruyorum bel agrımaz bu sporda diyorlar.Bundan öncede mekikde çakiyi yaparkende 1-2 tane yapinca agriyirdu hala agriyir normal mekikte 25-30a gelincede cok ağrıyor gecen hafta doktora gittim doktor dedi buyume caginda oldugun icin agriyor bi sorun yok belinde dedi ne yapmaliyim

Sayfayı Paylaş