Muscle Pharm Creatine 300 gr

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve BeachBoy tarafından 5 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün hakkındaki görüşleriniz

1. Çok başarılı

oy sayısı 43
    56,6%
  2. Orta Karar

oy sayısı 28
    36,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 5
    6,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 56 üye.
  1. semih5526

semih5526 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    mp muscle pharm creatıne

arkadaslar mrb sıteye yenı uye oldum ve aradıgım her soruyo net cevaplar buldum ve su an bu yorumların ardından bunu sızlerle paylasmak ıstedım;sızın yorumlardan sonra tedırgın olunca bende bugun aldıgım urunun uzerındekı turkce kullanım bandını cıkardım ve benım aldıgım urunde 5gr mın 3 scooops oldugu yazıyo ya aldıgınız urune dıkkat edın yada dısbırıtorle gorusen arkadasın sayesınde urunler duzeltıldı herkese saglıklı gunler.

emrea16 bunu beğendi.
  2. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    en güzel ürün HARDLINE creapure MP kullanacaklarda kesinlikle antreman öncesi alsınlar ishal yapmaz en azından bende öyle yaptı....

3. NacHo

NacHo Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fen Bilimleri Fakültesi
    hangisi ishal yaptı ben çözemedim hardline mı MP mi..

4. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Antreman öncesinde kulanıyorum bu ürünü. Sizce aynı zamanda off günlerde de kullanmaya gerek var mı?

5. siamat

siamat Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaslar universal ile musclepharm in arasinda kaldim sizce hangisini alayim

6. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    Universal .

kereminho bunu beğendi.
  7. rd2a

rd2a Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara
    merhabalar bu ürünü bugun aldım fakat kafama takılan bir sey var ben antrenab öncesi MP ASSAULT antreman sonrasıda protein tozu kullanıyorum şimdi aldıgım kreatin i nasıl bir kombinasyon ile kullanmalıyım yanı MP ASSAULT ile beraber bir sıkıntı olurmu

8. vibrant

vibrant Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Kreatini basit şeker ile antrenman sonrası tüketmek araştırdığım kadarıyla en verimli kullanım şekli.Şahsen bende bu şekilde yapıyorum.Bilindiği gibi spor sonrası basit şeker alımı insulini arttıracağı için kas hücrelerine besin taşınmasını sağlanacaktır.dolayısıyla kreatini de bu evrede almak uygun olacaktır.

9. Feanor08

Feanor08 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar ürün cuma günü elime geçti. Antrenmandan önce 3 ölçek elme suyu ile birlikte aldım. Etkisini hissettim antrenmanda, bütün ağırlıklarımı arttırdım. Sonra cumartesi günü okçuluk antrenmanından önce 1 ölçek aldım. Orada da etkisini hissettim. Yükleme yapmıyorum. Kullanma planım şu şekilde; on günlerde 1,5 ölçek antrenmandan önce, 1,5 ölçek antrenmandan sonra. Off günlerde 1,5 ölçek gün içinde. Ürünle ilgili ilk izlenimlerim bunlar. Herhangi bir baş dönmesi, mide bulantısı, karın ağrısı hissetmedim. Fakat daha önce hiç supplementkullanmadığım için karşılaştırma yapamayacağım.

10. Feanor08

Feanor08 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Ayrıca eğer bu yazdığım miktarlarda kanserojen bir risk söz konusuysa ürünü kullanmayı bırakıp kreatin nitrat içermeyen bir ürün temin edeceğim tavsiyeniz nedir bo konuda?

11. SRTN

SRTN Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    3 ölçek çok fazla, kutunun içinden çıkan ölçekle 1 adet yeterli olacaktır diye düşünüyorum, 1 ölçek 5 gr denk geliyor tabi eğer ileri seviyede ve vucut ağırlığı belli bir kilonun üzerinde bir sporcuysanız bir şey diyemem. Söylememin nedeni bu üründe karışıklık var orjinalinde 1 ölçek, kutuya yapıştırılan Türkçe etikette ise 3 ölçeği 5gr ediyor yazması.
    Kreatin, protein vs gibi antrenmandan önce ve/veya antrenmandan sonra alınan bir destek değil, vucutta depolanıyor zaten bu yüzden kullanırken önemli olan on-off farketmeden düzenli bir şekilde kullanıp, belli bir süre de ara vermektir ki vucut dışarıdan kreatin alımına tamamen alışmasın

12. Feanor08

Feanor08 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle çok teşekkürler. Daha önceki yorumları okudum ve Türkçe etiketi kaldırıp orjinal etiketine de baktım ve orada 3 scoops(5gr) yazıyor. Yine de 1 ölçek 5 gr mı?

13. SRTN

SRTN Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Tekrar baktım benim kutunun üzerindeki orjinal ingilizce etikette 1 scoop 5gr yazıyor. Acaba daha sonra gelen partilerdeki ölçek daha mı küçük bilmiyorum ama şöyle yapmanızı tavsiye ederim tam anlamak için evde varsa ya da kuruyemişçide vs tartmanız veya ürünü ölçeği kullanarak bir kaba boşaltın zaten 30 ölçek civarında yarısı bitecektir eğer 1 ölçeği 5gr ise.

14. Feanor08

Feanor08 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    [​IMG] Bendeki ölçek bu kadar.

15. SRTN

SRTN Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    benim ölçek 7 cm çıktı :D

sanırım sizdeki ölçek küçük 3 ölçek 5gr a denk gelebilir.

16. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Maalesef adminler kış uykusunda olduğu için ben de burada paylaşıyorum. Bu yeni ürünle ilgili ciddi yorumlar mevcut, kullanan arkadaşlar varsa fikirlerini almak isteriz.

17. Sithari

Sithari Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    Ben başladım kullanmaya antremanlardan yarım saat önce alıyorum ve bir güç artışı oldu ama placebo efektide olabilir.Kutu bittiğinde tam detaylı paylaşırım ama cidden kasta su tuttuğunu hissediyorum.

18. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Ben de yılbaşı indiriminden faydalanıp 2 kutu aldım şu an kullanıyorum.

19. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    MP Cratn ilk kullandımdan itibaren etkisini gösteriyor... f/p açısından harika bir ürün... Gözünüz kapalı alın...

20. Bora Giray

Bora Giray Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Düz örme makinaları yedek parça imalat ve satışı
    Yer:
    İstanbul - Maltepe
    Bu ürünü dün sabah satın aldım. Akşamınada antrenman öncesi kullandım ve etkisini inanılmaz boyutlarda gördüm. Herkese tavsiye ederim..

Sayfayı Paylaş