Multipower Mass Gainer

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 6 Mart 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok İyi

oy sayısı 59
    60,2%
  2. Orta karar

oy sayısı 27
    27,6%
  3. Başarısız

oy sayısı 12
    12,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 84 üye.
  1. byblue

byblue Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tadı mükemmel ( çilekli kullanıyorum) 20 günde 61 kg dan 65.5 oldum . Çok çok hafif göbek yaptı ama normal . İshal gibi bi problemlede karşılaşmadım . Ama kesinlikle gainer i ögün yerine koymayın bazı arkadaşlar kahvaltıdan önce aldıgını yazmış nekadar yanlış . Bunlar gıda takviyesidir doğal besinin yerini tutmaz. Ögünlerden sonra ant. Öncesi sonrası kullanın derim . 1 servisin hepsini bir anda almak birdahaki ögününüzü çok geç yapmanıza neden olabilir .

2. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Ölçeği nasıl çamaşır detarjanı mı? Ayrıca ben gainer alırken kaloriye dikkat ederim amacım kilo almak ve kalorisi yüksek olmalı ne kadar bunun kalorisi? Birde ben kullandım zamanında Serious Mass ne yağ yaptı ne kilo.. Sanırım benim kas yapmaktan başka çarem yok bu yüzden protein tozu daha mantıklı. Şuan için almam imkansız ama olsun. :)

3. mrtyler2

mrtyler2 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kırşehir
    bu ürünler tek başına birşeye yaramaz.Hatta alma tavsiye etmem . Bunun yerine beslenmeni düzenle kilo almak istiyorsan olay şu harcadığın kaloriden fazla alıcaksın.

4. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Bu urunlerin icinde ne varda hacim yaptiriyor? Bundan iki kova kullandim..kilo alimini saymiyorum...benim bahsettigim omuzlarda vs yerlerde resmen tabiri caizze sisme oluyor..birakinca sonuyor...ben bu urunlerin o kadar masum olduguna inanmiyorum...hormonmu ne varsa artik..ne oldugunu bulsakta onu kullansak:)
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Ekim 2014 ---
    Urunu onerilen sekilde kullandiysaniz muhtemelen alirsiniz..bazilari protein tozu olcegi kullanip 3ayda bitiriyor..normal kosullarda 14gun gidiyor..

5. ubeyd

ubeyd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beyler ben çileklisini bugün aldım. Hayal kırıklığına uğradığım kısmı 400 ml sütle alınırsa bir porsiyon 600 küsür kalori yapıyor.Kendi porsiyonu 382 kalori. Haftada 4 gün spor yapıyorum. Ant. once yarım porsiyon , ant. sonra 1 porsiyonu suyla kullanacam . 5 hafta götürür beni. Sonucunu buraya yazarım. Boy 1.83 ve 76 kiloyum . İdeal kilom 78

6. zehirbey

zehirbey Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    alalı 1 hafta oldu cikolatali tadını hiç beğenmedim sütle içtiğim zaman oyle bir şişkinlik yaptı ki antrenmanı yarıda kesmek zorunda kaldım antrenmandan once 3 antrenmandan sonra 3 ölcek su ile aliyorum suan bir değişiklik yok ilerki zamandaki etkilerinide yazarim

7. ubeyd

ubeyd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1 haftada 2 kilo aldim. Yalniz porsiyonunda 32 gr seker var

8. selimcan22

selimcan22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar urunu yeni aldim icinden cikan olcek ile 5 olcek 100 gr a denk geliyor sanirim ben gunde 2 servis alicam ama gunde 10 olcek yapar buda 15 gune bitmesi gibi bisey olur ben bunu 2.5 olcek 200 ml sut ile 2 ye bolsem sorun olurmu faydasni gorebilirmiyim

9. zehirbey

zehirbey Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    ben kullanıyorum 3-3 ölcek seklinde acikcasi fayda gormedim sut ile içince mide öyle şişiyor ki antrenman yapamiyorsun suratta ve kolların arkasında sivilcelenme yapti bitsin kullanmıcam 2 kilo kadar aldım ama simdi yine verdim 1 ay içinde hiçbir fark yok yanı

10. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Göbek olayını nasıl atlattın yada ne yaptın :)

11. Yasin İNAN

Yasin İNAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam bundan önerdi ama 290 tl fiyat verdi. İnternette hep 180 tlye var. Hangisi normal sizce? Hoca kazıklamaya mı çalışıyor acaba?

12. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Muhtemelen, çünkü MP'nin farklı gainer ürünü yok. Dolayısıyla birebir aynı ürünse hocan fiyatı epey yüksek tutmuş. Güvenilir internet sitelerinden almanızı tavsiye ederim. Hatta direkt telefonla görüşün, EFT ile nakit ödeme yapabileceğinizi söyleyin. Site fiyatlarına göre 5-10tl daha inebiliyor.

13. Yasin İNAN

Yasin İNAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam 180 tlye aldım. Yanında da 2 tane 60 gr %30 protein bar hediye geldi. Kullanım konusunda bir tavsiye verebilir misiniz? 1.85 boy, 78kg ağırlığındayım. 3 ay oldu başlayalı. Bir de zararı var mıdır vücuda?

14. zehirbey

zehirbey Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    bi zarari olmuyor da ben bu üründen hiçbir fayda göremedim insallah faydasını görürsün

15. prektor3434

prektor3434 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yuh bro.abartmiyomusun? kanıtın yoksa böyle boş konuşup milletin kafasını karıştırma

16. zehirbey

zehirbey Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    arkadasa tam olarak olmasada bi nebze katiliyorum sütle içince resmen miden patlayacak gibi oluyor ayrica pekde bir etkisi yok yanı o paraya alinabilecek cok daha iyi gainerler var

17. onrtsci

onrtsci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Protein tozları sütle içimlerde çoğu zaman mide bulantısı yapar. Fakat spordan önce su ile içip spordan sonra sütle içersenız daha faydalı en azından spor esnasında gaz yapmaz ;)

18. zayıfuğur

zayıfuğur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    S.a ben 16 yasinda 1.72 boy 52 kiloyum ilk kez bu urunu kullanacagim herhangi bi yan etkisi yok dimi simdiden tesekkurler:)

19. occupant

occupant Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bunun ölçeği yok bende, bir fincan toz yeterli mi

20. occupant

occupant Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bunu ben haftada 4 kere spordan sonra içiyorum geri kalan günlerde de kullansam zararı olur mu?

Sayfayı Paylaş