Multi Vitamin-Mineral Ürünleri Kıyaslama Tablosu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve diez tarafından 12 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Multivatimin kullanmanın bir sakıncısı yoktur aşırı doz kullanmadığınız sürece. Zaten spor yapanda yapmayanda herkes kullanıyor

Jesse_James bunu beğendi.
  2. KhoSe

KhoSe Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mali Müşavir
    rajev kardeşime katılıyorum multi vitamini spor yapmayan insanlar da kullanabiliyor aşırı doz olmadığı sürece sorun yok demektir .. :)

3. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    peki creatın proteın tozu ve gaıner kullanırken kullanmanın bı yan etkısı olurmu ? fazla yuklenmıs gıbı bıde asırı doz derken kac tane gunde ıcmelıyız ve ac tok farkedıyorumu evde balık yagı hapım da var bunu alırsam onu ıcmeme gerek varmı ?

4. KhoSe

KhoSe Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mali Müşavir
    yan etkisi falan olmaz şu ana kadarda hiç böyle birşey duymadım rahattlıkla kullanabilirsin .. servis miktarına göre değişir 1 günde alacağın tablet sayısı.. standart olarak 3 tablettir fakat bu her vitamin için geçerli değildir genel konuşuyorum ne kullanacağını bilmediğim için

5. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Balık yağı hapı ile vitaminin alakası yok tamamen farklı şeyler o yüzden rahatlıkla kullanabilirsin.

Vitamin olarak da opti-men tavsiye ederim

Jesse_James bunu beğendi.
  6. ilhanmen

ilhanmen Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Animal pak gerçekten A sınıfı diyebilirim. Ağır antrenman, diyet dönemleri ve vejeteryan olan kişiler için gerçekten çok etkili. Fakat 11 tane hap yutmak en büyük dezavantajı. Şu anda ise tabloda bulunmayan Muscle Pharm Armor-V kullanıyorum. Omega 3-6-9 ile ve probiotik bakterilerle desteklenmiş. Ne kadar alakalı bilmiyorum ama bağışıklık sistemi güçlendirici bu etki mükemmel.Çünkü ağır antrenmenlarla kas gelişim sürecine giren bir vücut bağışıklığını bir nebze unuttuğundan gribal enfeksiyonlara yakalanma riski artıyordu ki bunu ben sonbaharda sık sık yaşadım. Fakat bu içerikle bu problem ortadan kalkmış görünüyor. İlerde diğer multivitaminlere de bu girdinin sağlanacağını düşünüyorum. Ayrıca günlük 6 tane hap ile (180 kapsül) bir çok işi başarıyor yanlış bir yönlendirme yapmak istemiyorum ama özellikle hem besinsel hem de cinsel iştah konusunda oldukça başarılı bir ürün. Ürün şu anda raflarda yok ama ilerde geleceğini umut ediyorum.

7. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben now multı men 60 tablet 59 tl ı alabılırım su durumda sıparısımı verdıgım yerde sadece o var tabloda multı men yazmıyor sızce bu marka nasıl

8. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    İçerik olarak çok zayıf hem de fiyat ve kullanım süresi olarak baya kötü.

İmkanınız varsa opti-meni tavsiye ederim thums:

9. KhoSe

KhoSe Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mali Müşavir
    bende opti- men kullanıyorum ve tavsiye ediyorum hem fiyatı hem içeriği hemde kapsül sayısı itibarı ile en makul ve mantıklı olanı bu bence ...

10. Physiotherapist

Physiotherapist Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    opti men hangi siteden alıyorsun ?

selim4141 bunu beğendi.
  11. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Size özel mesaj attım

12. KhoSe

KhoSe Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mali Müşavir
    Bende Özelden Yazdım :)

13. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    ben açıkçası abartılı miktarlarda vitamin-mineral içeren pahalı supplementleri gereksiz buluyorum. Çünkü bu vitaminlerin bir kısmı idrarla atılıyor bir kısmı da depolanıyor. sonuçta mega dozlarda alınan vitamin-minerallerin bir faydası bulunmuyor. ben şahsen bemiks c kullanıyorum. 1 kutu 1 ay gidiyor ve fiyatı 2 lira 80 kuruş. bütün b vitaminlerini ve c vitamini içeriyor. ayrıca ayda 1 ampül de devit-3 içiyorum ki bir ampülü birkaç aylık d vitamini ihtiyacınızı karşılıyor fiyatı 1 lira 80 kuruş. tamam eyvallah opti-men gibi supplementlerde her bi zıkkım mega dozlarda var fakat vücudun buna ne kadar ihtiyacı var muamma. sonuça 1 kutu opti-men'e vereceğim parayla eczaneden 2-3 senelik ihtiyacımı karşılıyorum.

kornman887, Danny Boy, KhoSe ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  14. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar now cokmu kotu rajev senn mesajını aldım sagolasın gercekten ama su anda sadece kredı kartı ıle alabılıyorum ve o yuzden urunlerı aldıgım sıtede now multımen var 60 tablet ben gunde bır tane alsam 2 ay gıder fıyatı sorun degıl ama degerler sızce cokmu dusuk bır faydasını goremezmıyım ayrıca aklıma takıldı su unıversalın anımal pak ısımlı urunu de mı mulltıvıtamın ?

15. KhoSe

KhoSe Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mali Müşavir
    evet animal pak da öyle değerleride oldukça yüksek işe yarar fakat 44 paket ve her pakette 11 tablet bulunuyor sırf bu yüzden bile içmek sorun :D eğer sorun etmem diyorsan kullanabilirsin kaliteli bi ürün ..

16. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    bende ole pahalı urun kullanmayanlardanım

supradyn
    bemıks-c kullanıyorum

bıde yılda bır devit-3 alıyorum

@Karakaş aman abı sne naptın bır ampul zaten 300.000 uı buda sana mın 350 gun cıvarı bır d vıtamını saglar 2 ayda bır egrek yok abı zaten bır ınsanın ıhtıyacı 400-800uı arası :)

Karakaş bunu beğendi.
  17. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    devit-3'ü 12 ay kullanmıyorum. sadece kış aylarında ayda 1 ampül kullanıyorum. senede 4-5 ampül anlayacağın. bu aylarda ankara'da neredeyse sıfır güneş görüyorum. bir de yüksek d vitamini düzeylerinin testosteron üretimini artırdığına dair birkaç yabancı makale okumuştum. hatta geçenlerde birini çeviriyordum bu siteye koymak için ama sonra üşenip yarım bıraktım. belki tekrar uğraşırım.

kornman887 ve Danny Boy bunu beğendi.
  18. delgado_1903

delgado_1903 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    dün solgar vm75 aldım 90 tablet 81.50 üzerinde sağlık bakanlığının onayı olması hoşuma gitti.Sonuçta sağlık bakanlığı kolay kolay onay vermiyor.Solgarın ürünlerin bitkisel ve güvenilir olduğunu düşünüyorum.bb yapıyorum 3 aydır ama öle ağır girmiyorum...

19. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0

kardesım kafama takılıdı o hapları ıcmek sorun degıl bnm ıcın ama anımal pak amıno asıtler kısmında duruyor alısverıs yaptıgım sıtede anlayamadım vıtamın bolumunde neden degıl ?bırde dıger vıtamınler tek tablete mı sıgdırmıs anımal pak tek tek mı hap olarak uretmıs her vıtamın ıcın ? ayrıca now hakkında bır bılgın varmı ?

20. KhoSe

KhoSe Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mali Müşavir
    hapları neden ayırdıklarını bilmiyorum gerek reklam gerekse içerik olarak olabilir fakat şunu biliyorum ..

* amino asit kompleksi
    * Performans Kompleksi
    * Sindirim Enzim Kompleksi
    * Antioksidan Kompleksi
    * ayrıca multi vitamin içeriyor .. Vitamin A/b/b12/b6/c/e / kalsiyum fosfor/ lif /vb... pro bi multi

Ayrıca bana göre supradyn in içeriği fazla düşük geliyor bana ...

danny boy yılda bir kere devit 3 alıyorsunuz peki bu bir yıllık vitamini aldığınızda vücudunuz aldığınız 300.000ıu nun kaçta kaçını kullanıyor ? idrarla atıldığı için bana göre sadece ihtiyacınız olanı kadarını vücudunuzun kullandığı gerisinin atıldığını ve 2-3 ay sonra yine ihtiyacınız olacağını düşündüm pek bilgim olmasada mantıken bi teori kurdum nekadar doğru bilemiyorum fakat bence her 2 ayda bi alınmalı :) zaten vücut fazlasını atıyor ...

Son düzenleme: 19 Şubat 2012

Sayfayı Paylaş