Mars Athletic Club -MAC (Panora)

Konusu 'Ankara' forumundadır ve sabre tarafından 27 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. arazi

arazi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    ben de ankamall a üyeyim. çalışanların ilgisizliğinden bahsetmiş arkadaş. ilgisizlik demek eksik kalır. umurlarında bile değil. mesela chest pressi nerdeyse amuda kalkıp ters açıyla yapan yeni başlamış insanlar gördüm. o kadar yanlış yapıyorlar haraketleri. çalışanlar bu insanların yanlarından geçiyor fakat bir tanesi de uyarmıyor arkadaşım yanlış yapıyorsun diye. bu görevli insanları sanki zorla orada çalıştırıyorlar gibi. artık maaşları çok mu düşük nedir. orda olmaktan hiç memnun değilmiş gibi bi ruh haline sahipler. biriki çalışan arkadaş dışında ağızlarından resmen cımbızla laf almaya çalışıyoruz. çok entersan bi durum.

2. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    armada macfitteyim gelecek arkadaşlara yardımcı olurum..

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Aslında üye arkadaşlar ile anlaşılıp beraber idman yapılabilir.

4. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    aynen..

ben armada macfitte idman yapıyorum ama panora mac de çalışanlar da bizim armada macfite giriş yapabiliyor.. benden daha amatör arkadaşlara idman konusunda seve seve yardımcı olabilirim. yakın seviyedeki arkadaşlarlada birlikte idman yapabiliriz :)

5. doritoch

doritoch Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ben de macfit Armadanın ilk üyelerindenim. Bir süre mecburen ara vermiştim ama şu an çok kalabalık. Uzatmayı düşünmüyorum. Alternatifim Panora. Mac e devam eden arkadaşlar güncel yoğunluk bilgisi konusunda (özellikle hafta içi saat 16:30-18:00 aralığında), (her 2 salonu da bilenler karşılaştırarak da olabilir ) yardımcı olabilirler mi?

6. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Kalabalik en buyuk sikintisi ve pek cozum bulmayi dusunduklerinide sanmiyorum. Cogu kisi gibi bende uzatmayacagim. Hatta uzun suredirde okulda calisiyorum.

7. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Kalabalik en buyuk sikintisi ve pek cozum bulmayi dusunduklerinide sanmiyorum. Cogu kisi gibi bende uzatmayacagim. Hatta uzun suredirde okulda calisiyorum.

8. ogunduz

ogunduz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba,
    Panora Mac ile Armada Macfit fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz?

9. leftyboarder

leftyboarder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Panora MAC 1980 liraya yıllık üyelik alıyor şu aralar. Armada MACFit görece daha ucuz elbette. Ama Armada çok daha kalabalık.

10. Poseidon.

Poseidon. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    MAC Panora diyorum başka bişi demiyorum mükemmel solan yeni üyeliğim bitti. Ankyra balgata gittim üye olmak için bir gün misafir oldum. Makineler çok kalitesiz, serbest ağırlık bölümünde çalışmak neredeyse imkansız çok sıra var. Her şeyi geçtim koca salonda serbest squat standı yok şaka gibi, hocalar zaten vasat. MAC Panora öylemi ama 800 lira fazladan veririm adam gibi spor yaparım.Havlu ,şampuan, deodorant vs... bunları saymıyorum bile MAC Panora tek kelimeyle mükemmelmiş bunu başka solan görünce anladım.

Pelloosshh ve cece1 bunu beğendi.
  11. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    armadayla panorayı kıyaslamak büyük bi hata olur.Armada da sadece spor yaparsın.Panorada her şeyi :D (Bunu Armada üyesi olarak ,açılmadan önce Panora'dan yararlanmış biri olarak söylüyorum)

12. Bonvoyage

Bonvoyage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Spora başlamayı düşünen biri olarak bu başlıktakileri okuyunca hevesim kırıldı :(

Panora bana çok uzak Armada ve ANKAmall dediğiniz gibi vasat yerler ise kendi yağımızda kavrulmaya mahkum olduk desenize :D

13. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Armada vasat değil sadece Panora çok çok iyi (hatta spor salonundan ziyade farklı bi dünya):) Yoksa bende armada' dayım. Ankamalle gittim ama orası çok fena,girişi,kalabalığı,soyunma odası,çıkışı her şeyiyle rezalet geldi bana .

14. Bonvoyage

Bonvoyage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki Armada'nın eğitmenleri salon durumu ve fiyatı hakkında bilgi verir misiniz? Paylaşım yasak ise özel mesaj yoluyla da olsa cevabınızı bekliyorum bakarsınız beraber gideriz yeni başlayan olarak elimden tutup yol gösterecek birisine ihtiyacım var açıkçası :)

15. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    hocalar çok iyi her daim sahada 3 4 kişi var ve en hafif bi problem,sorunuza cevap veriyolar.O konuda problem yok.Şu an için tek eksisi çok kalabalık olması fena yani.Fiyat konusunda da 1000 lira sanırım yıllık bi konuşun yinede yalan olmasın.Zaten salonu görmek istiyorum diyince girişteki bi yetkili tarafından detaylı olarak gezdiriliyosunuz.KIsaca her şey iyi ama çok kalabalık..

16. levente

levente Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir yıla yakındır üyesiyim ve çok da memnunum bu spor merkezinden. özellikle havuzu ve duşları çok iyi. yalnız sporu hayatımda düzenli hale getirmek için, eve yorgun geldiğimde dahi beni spora gitmeye teşvik edecek bir spor arkadaşı olsa nasıl mutlu olacağım anlatılır gibi değil. aslında türkiye'de spor partneri arama sitesi yapılsa, iyi tutacak bir iş. çoğu insan motivasyonsuzluktan spor yapmıyor bence. Bu arada aklıma geldi, bu Mac Panora'nın facebook sayfası vardır, orada belki ilanlar vardır, bir de oraya bakayım :)

17. firsatmaliyeti

firsatmaliyeti Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Macfit'e mailorder ile aylık kredi kartından çekilecek şekilde üye olunabiliyormuş. Hem evime daha yakın olduğundan hem de havuz olması önemli olduğundan panora'daki mac daha cazip geliyor ama öğrenciyim. Acaba aynı ödeme şekli mac içinde geçerli mi? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Sayfayı Paylaş