L-Carnitine Ve CLA'yi Beraber Kullanmak

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Berimbau tarafından 16 Mayıs 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 79 üye.
  1. oarmy

oarmy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben hardcore elite almayı düşünüyorum fakat ne yapıcağım nasıl kullanıldığı hakkında hiç bir bilgim yok boyum 1.83 kilom 95 ürünleri daha yeni yeni araştırmaya başladım sadece hardcore elite alıp kullanmam yeter mi yoksa yanında farklı bir ürün daha almalımıyım yardımcı olurmusunuz

2. ufukko

ufukko Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    ben elite kullandim yaninda baska bise kullanmadim memnun kaldim nasil kullanacagin kutu üzerinde yaziyor

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Aysecix

Aysecix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,
    Bende Dymatize 1100 mg L-carnitin ile Dymatize CLA kullanmayı düşünüyorum, ancak amacıma uygun olacak mı diye durumumu özetleyip tecrübeli arkadaşların yorumunu almak istedim.
    Bir spor salonuna yazıldım ve salonda ölçümler yapıldı. Ölçümler kabus gibi.

Kilo; 110
    Boy;1.59
    Kimlik Yaşı;25
    Vücut yaşı; 37
    Vucuttaki yağ: 57.5 kg
    Vucuttaki sıvı: 38.7 kg
    Vucuttaki kas: 50.1 kg ( sıvı+kas+kemik) (38.1 kg sıvıysa kas için ağlanacak durumdayım.)
    Kemik Ağırlığı: 2.7
    Oranladığımızda vücut yağ oranım %52.10.
    Haliyle moral bozuldu ama yapacak bir şey yok, yılların birikimi dedik geçtik.
    Şimdi spora başlayalı 1 hafta oluyor. 13.Haz.14'te başladım. İlk 2 gün maximum 5.0 km hızla yarım saat yürüyordum. Sonra spor hocam enerji vermesi ve spor süremi uzatabilmek adına Zero Shot 3000mg. önerdi. Nitekim denedik ve kendime inanamadım. ilk gün 1.5 saat 5.3 %2 eğim ile 30*3 olmak üzere yürüdüm. Salon kapanmasa bi iki saat daha yürürdüm. Sonra 3 gün üst üste almaya devam ettim ve aynı enerjiyle deli gibi yürüdüm. Carnitine'in faydasını göreceğime inanıyorum. Bu arada 1 ay sadece yürüyüş yapacağım. Amacım hızını ve süreyi arttırabildiğim kadar arttırmak.
    Spor için haftada 5 gün, günde 1.30-2.00 saat yürümek,min. 600-750 kcal harcamak
    Beslenme ise; sağlam kahvaltı, proteinli öğlen yemeği, akşamlarıyla çorba, cacık vb geciştirmek şeklinde düşünüyorum. Günde 100 gr. köfte vb ile 2-3 dilim tam tahıllı ekmek yemeye özen göstereceğim, spor hocamın önerisi üzerine.

4 aylık amacım ise yağ oranımı (oran diyorum artık kilo verip verememek umrumda değil) olabildiğince azaltmak.

Şimdi durumumu az çok özetledikten sonra; Sizce, spordan önce 3000mg yerine 1100 veya 1200 mg carnitine alsam, 3000 mg'daki enerjiye sahip olur muyum? CLA alsam, bu diyet ve yaptığım sporla, yağ yakımımı ciddi anlamda hızlandırabilir miyim? Yoksa Termojenik yağ yakıcıları mı denemeliyim?

Yoksa paramı israf etmiyim mi ?

Samimi cevaplarınız için teşekkürler,

4. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Bu kilo verme işi senin için uzun bir süreç olacak aklına geleni al dene faydasını görürsen devam edersin görmezsen başka bir ürün denersin :) ancak olay sende bitiyor bunlar sadece destek görevi görür.

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. oarmy

oarmy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Sen kullanırken kaçıncı günden sonra etki göstermeye başladı hatırlıyomusun ?
    Bugün üçüncü gün ve şu ana kadar hiç bir olumlu olumsuz etki görmedim ilacı supplementler den aldım sahte değildir dimi sitedeki dozu uyguluyorum

6. ufukko

ufukko Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    Sahte degildir spordan once aldiginda vucut isisi artisini ve performans artisini hissedebilirsin

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Chevq

Chevq Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    hocam milli bi sporcu/ antrenor olarak l carnitin markası önerebilir misiniz?
    Hydroxycut elite amerikan versiyonu ile birlikte kullanıcam

8. Elleshar

Elleshar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba, bu foruma yeni üye oldum kilo vermek için çabalıyorum , bu yüzden yaklaşık 7 haftadır diyet yapıyorum.
    Kilo:108
    Boy:180 cm
    Biraz araştırdım ve sporda yağ yakımını hızlandırması amacıyla "Qnt L-Carnitine Pure 5000 500 ML" satın aldım hakikaten spor sırasında daha fazla terlememi sağladı, ve normalde yağdan 1 kg civarı verirken kullandığım hafta 2,2 kg yağ miktarım azaldı. Benim sorum ise şu CLA kullanırsam bu oran daha da hızlı artar mı ? Hangi markayı önerirsiniz ?

9. ubiakyol

ubiakyol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar banabi yardımcı olurmusunuz ? bu 2 yag
    yakıcıyı kullandım işe yara images.jpg mhp_take_off_120_tablet_1967.jpg madı daha etkılı bişey onerir mısınız bildiginiz ?

10. hevesli

hevesli Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    l-carnıtıne ve cla kombınasyonu yaparak duzenlı beslenme spor ve duzenlı uyku ıle 5 kg verdım ve cok fazla kas kutlesı kaybetmedım. Kompleks yag yakıcılardan benım objektıf gorusum uzak durmanız yonunde olacaktır daha yenı yenı pıyasa olan urunler bunlar yanı sey kreatınler ıcınde gecerlı mono'ları tercıh ederım.

11. Chevq

Chevq Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    bugün hydroxycut + hardline lcarnitinimbitti 1 kilo zayıflamadım tabi suç bende kardiyo yapmadım :D
    ay sonu maaşı alırsam sporsalonuna yazılcam + ironcuts alıcam

12. Chevq

Chevq Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    beyler maaşı alınca sağlam bi yağ yakıcı + patlama etkisi yapan birşey kullanmak istiyorum ne önerirsiniz.
    kahve + burn (enerji içeceği) düşünüyorum fakat çok patlama etkisi yapıyor resmen duvarları yumrukladım geçen

13. dyermaker

dyermaker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tavsiyeler üzerine Hardline CLA jel kapsül ve karnitin sıvı aldım. Haftada en az 4 gün sabah 7'de işe gitmeden gym'e gidiyorum. Yaklaşık 1 -1.5 saat cardio ve hafif ağırlık çalışıyorum. Ama öncelikli hedefim göbek ve bel çevresindeki yağlanmayı azaltmak. Bu ürünleri sabah aç karnına içip spora gitsem olur mu veya nasıl kullanmalıyım?

14. Chevq

Chevq Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    en iyi cevabı hard line verecektir. arayıp bilgilerini verip orada ki uzmanlardan yardım alabilirsin.
    hard line sıvıyı spordan yarım saat önce 2 ölçek alıyordum off günlerimde sabah 2 ölçek aç karnına

15. savasahazirhukumdar

savasahazirhukumdar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle selamün aleyküm abiler , ben bu sitede yeniyim ve daha çözemedim sormam gereken sorular var yanlış yapmak istemiyorum rica etsem bilen kişiler bana mesaj atabilirmi ?

Ben 18 yaşındayım 1.90 boyum ve 97 kilom var . Benim hedefim incelmek ve kaslı durmak ama hafif zayıf kaslı yani şiş durmak istemiyorum , 85 kiloda ve kaslı olmak istiyorum 10 kilo vermem gerek kimi az cardiyo ve ağırlık bas yağ öyle yanar dedi kimiyse fazla cardiyo arkasına boş ağırlık çalış dedi bana program verebilirmisiniz ama çok zorlamasın haftada 3-4 gün gidicem weider lcarnitin 2000 mg kullancam ayrıeten bu 10 kiloyu 2 ayt-da vermem sonra kas yapmam gerek askeri sınav için lütfen abiler irtibata geçin benle duacınız olurum.

16. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Uzun bir aradan sonra geçenay tekrar spora başladım

Spora başladığımda 97 kilo idim.

İLk başlardaL Hardline Carnitine kullandım 2 haftadırda CLA kullanıyorum yani ikisini birlikte 5. haftamdayım yaklasık 3,5 kilo verdim.

30dak koşu bandı çok rahat çıkarıyorum hiç yorulmadanve inanılmaz terleyerek. Sonra üstüne bel ve karın bölgesi çalışıyorum.

Şimdilik iyi gidiyor.

17. melisa_ozsari

melisa_ozsari Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    beyler ben l-carnitine kullandım haftanın altı günü interval cardio programıyla definasyona girmiştim bir buçuk ay boyunca faydasını gördüm ve neredeyse yağların %75'inden kurtuldum ancak daha yolum var gibi gözüküyor bu yüzden cla ve l-carnitine alıp aynı zamanda protein tozu da almak istiyorum hepsini kombine etmeyi düşünüyordum biraz abartı mı olur bana yardımcı olur musunuz ??

18. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    bunların yanısıra spor salonunda ağırlık antrenmanı yapıyorsanız sorun olmaz.ant öncesinde yağ yakıcı, ant sonrasında protein alabilirsiniz.yag yakınına yardimci karbo ve yağ oranı düşük bir protein tercih edebilirsiniz.

19. Ayhankayar

Ayhankayar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba foruma yeni katıldım :) ben 23 yaşındayım boyum 1.90 kilom 100 , l-carnitine ve CLA kullanıcam kilo verebilmek için , maksadım 80 kilogram olup ağırlık basmak. Bana kilo verebilmek için güzel bir cardiyo programı ve yemek listesi verebilir misiniz ? Bu arada l-carnitine ve CLA antrenmandan 45 dakika kadar önce yutsam bir sorun olur mu ? Yoksa CLA yı sadece yemeklerden öncemi kullanayım ? ( Dip not ) 2011 2014 yılları arasında 3 yıl bu sporu yaptım fakat hocalarıma danışmak istedim , Teşekkürler . :)

20. FYLDRM

FYLDRM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese merhabalar forumda yeniyim ve siz tecrübeli forum kullanıcılarından bir konuda fikir alışverişi yapmak istiyorum. Uzun zaman sonra spora tekrar başladım ve kendime yağ yakıcı ve cla almaya karar verdim bir sitenin canlı destek hattı bana bu konuda Nutrade Xtreme 3000 ve yanına da Hardline CLA önerdi bütçeme uygun gibi bunlar ama siz bu iki ürün hakkında ne dersiniz önereceğiniz daha iyi bir cla var mı? Bu arada Nutrade Xtreme 3000 hakkında da fazla yoruma rastlamadım kullanan bilen birileri varsa bizi de yeşşillendirirse çok sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş