Lütfen yardım edin çıldırıcam

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Gökbörü1927 tarafından 22 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gökbörü1927

Gökbörü1927 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    26 yasinda 183 boyunda 60 kiloyum. Kendimi bildim bileli hep zayifim kilo almak icin denemedigim sey gitmedigim doktor kalmadi diyebilirim metabolizman hizli ilerde alirsin gibi cevaplardan baska bisey duymadim. Testler yapildi ultrasonlar cekildi vs. ozellikle gobek bolgemde dokular kagit kadar inceymis ve yag hemen hemen yok gibiymis. Bu kadar zayifliga ragmen karnim sis gibi cok sert ve gergin. Hani gaz falan degil hep boyle acken de spor yaparken de surekli bi sislik var. Boy ve kiloma gore dumduz olmam gerekirken yandan bakinca karnim ilerde. Neden olur bu karin kaslarimi guclendirirsem duzlesir mi? Simdiden tesekkurler herkese.

2. Muhammet190725

Muhammet190725 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Kardeşim sana cevabım çok basit olucak paraya kıy ve gainer al. Gainerle birlikte 1 ayda çok rahat 2-3 kilo kadar alırsın gainer fiyatlarına bak maddi durumunda uyuyosa al. Beslenmeni de çok iyi yap günde 3 avuç kuruyemiş 900 kaloriye yakın diye biliyorum her öğle ve akşam yemeklerinde pirinç, bulgur ya da makarna yersen kilo alırsın. Sen spora değilde kilo almak için yemek yemeye özen göster. Bi de eğer maddi durumun iyiyse BCA almanı da öneririm. Senin şuan suplement için gainer ve BCA ya ihtiyacın var bu ikisini alırsan çok iyi olur. Ama unutma iş beslenme de bitiyo çokta kafana takma kardeşim zamanla kilo alırsın inşallah, bol şanslar.

Gökbörü1927 bunu beğendi.
  3. Gökbörü1927

Gökbörü1927 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Tesekkur ederim. Bca ne bilmiyorum ama gainer kullanmistim pek bi degisim olmamisti

Sayfayı Paylaş