konu dışı - kür bilgi, destek

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve alperbecker tarafından 15 Mart 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. alperbecker

alperbecker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba arkadaslar. anabolik steroid bölümüne konu açamıyorum. yaptığım saygısızlığı bagışlayın sevgili admin ve moderatörler. konuyu ilgili bölüme taşımanız nacizane isteğimdir.

küre başladım, 20 haftalik bir programın 6. haftasındayım. profil fotoğrafım güncel idmsn sonrası cekildi. 6. haftadayım

haftalık 500mg testo, 400mg deca ve 750 mg boldenon alıyorum. değerli hocalarımdan bilgi almak için foruma üye oldum.

10. haftadan sonra decayı kesip 20. haftaya kadar 300mg parabolan kullanmak istiyorum.

ilk kurum degil. bu sebeple ilkkez uzun ve guzel bir sonuc almak icin uzun bir kür yapmak istedim. sizce decayi birakip parabolana geçmek ne kadar mantıklı? deca 10. haftadan sonra etki etmeyi kestigini okudum, dozajlari arttirmak istemiyorum. en fazla testoyu 750mg yapabilirim, parabolan testosteronu baskiladigi icin. ancak tabiiki siz degerli hocalarim en guzel bilgileri benimle paylaşırsanız hepsini not esip uygulayacağım. şimdiden çok teşekkur ederim.

kür başı kilo 84, 6.haftadayım 92 kgyim.
    ilk 5 hafta 40mg danabol kullandım.

Sayfayı Paylaş