Kilo verirken yağ yakımı ilk nerden başlar en son nerelerde devam eder ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve juniorlife tarafından 4 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 77 üye.
  1. resul908

resul908 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    simdi ben yag yakimi ve bulk ayni anda yapilamiyor orasi tamam lakin zayiflarken kas kazanmak mumkun degilmi simdi ben
    ilk 40 dk hizli yuruyus 6.5 ve kosu yapiyorum 40 dk boyunca sonra hemen fitnes devam sonra yarim saat dinlenme yarim saatte yuzme falan yapiyorum bu nasildir hic mola yok hergun yapiyorum isteksiz oldugum zaman sadece yuzme bazende sadece fitnes buda ayda 2 3 gun falan gobek erimiyor l

2. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    kasların dolmaz bu şekilde, o kadar kardio ile glikojeni boşaltıyorsun

3. resul908

resul908 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    nasil yani yag yakmamismi oluyorum 8 kilo yagim kaldi vucutta birde kardiyo az mi yoksa cokmu yapiyorum orayi anlamadim
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Nisan 2018 ---
    birde suplement falan kullanamiyorum ülser var hepsi dokunuyor ozellikle bcaa yataga dusuruyor boy 182 kilo 68 8 kilosu yag

Son düzenleme: 15 Nisan 2018
  4. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Anatomi ve yaptığın idmana bağlı değişebilir Hocam

5. Strong Haribo

Strong Haribo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Genetiğe Göre Değişir Bence Çünkü Bazılarının Bacağı Büyükken Bazılarınında Göbeği Olabiliyor Benim Bacağım Çok Kalın Ama Göbeğim Yok. Büyük İhtimalle Yağın Fazla Toplandığı Bölümden Gidiyor Çünkü Başladığımda En Fazla Yüzümden Ve Bacağımdan Gitti Yağlar.

6. Mrs.Presley

Mrs.Presley Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Kahve Egitimcisi
    Yer:
    Kartal
    Merhaba üst bölge antrenmanı ağırlıklı çalışıyorum. Karın bölgem sanki dahada genişlemiş gibi geliyor. 3 aydir duzenli mekik cekiyorum gitmiyor. Ben anlam veremedim. karnım hiç erimiyor gibi.

7. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Fransa
    Bölgesel çalışmakla o bölgedeki yağlar azalmaz. Yağ yakımı için kalori sayımı yapmanız gerekmekte şu yazıyı okuyun :
    https://www.agirsaglam.com/fitness-beslenme/

Kalori ve makrolarınızı sayarken FatSecret veya Diyetkolik gibi uygulamaları kullanabilirsiniz.
    Ek olarak bel bölgenizi haftalık ölçün.

8. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    mekik çekmeyle karın erimez, profil fotomdaki karın kasları haftada toplasanız 10dk çalışmıyor, 1-2 gün bir kaç set sıkıştırma yapıyorum sadece, karın kası ve bel inceliği için iyi bir görüntü, iyi diyetle elde ediliyor. Sizi sulandıracak ve yağlandıracak şeylerden uzak durun (fazla karb. aburcubur, toksik içerikle dolu hazır gıdalar vs.)

Bozo-Baku bunu beğendi.
  9. Richarlison

Richarlison Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba benim yas 25 boy 177 kilo 75 gogus ve gobek cok yagli beldede var nasil eritebiliriz sabah 5.30 da kalkip kosmak zor geliyor

10. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    karbonhidrattan uzak durup protein ağırlıklı beslenmezseniz yağdan kilo veremezsiniz

11. Richarlison

Richarlison Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Ozaman sabah yilaf ezmesi ara ogun meyve veya kuru yemis öğlende yulaf ezmesi ara ogun sut ve kuru yemis aksam yogurt tavuk salata aksam ara ogun meyve yapsam agirlikda calisiyprum nasil sonuc alirim birde agirliktan sonra 30dk kosma yapsam nasil sonuc olur dersiniz bu duzen iyimi

12. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    Meyveden uzak dur full insilün artıran şekerden oluşur belki haftada 1 2 kuruyemiş en çok kilo aldıran yemiştir günde 10 15 badem içi yeterli olacak. Ev yemeği ve lokanta yemeğini kes öğlen ve akşam 200 250 gr haşlanmış yada ızgara göğüs kısmından tavuk yahut hindi, yulafta sabahları 4 yemek kaşığını geçme haşlanmış yumurtaları unutma kabaca böyleee

13. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Meyve şekeri ile basit şekeri bir tutma bence. Kan şekerini kademeli olarak ihtiyaç halinde arttırır bu yüzden de aklı başında olan her beslenme uzmanı/diyetisyen danışanın özel bir hassasiyeti olmadığı sürece günde 1 porsiyon meyve verir.
    Ev yemeğini kes demek keza mantıksız ötesi. Evde düzgün malzeme ile yapılan yemekten daha sağlıklısı olamaz.
    Kilo vermek süreklilik işidir. Ömür boyu devam edilemeyecek beslenme sistemleri ile ancak geçici sonuç elde edilir.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

14. Richarlison

Richarlison Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Sence sabah 5.30 da mi kosmaliyim yoksa agirlik antremanindan sonrami kosmaliyim tavsiyen ne olur birde kac gun kosmaliyim haftanin 5 gunu agirlik yapiyom saat 18.00 da basliyorim

15. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    Ağırlıktan sonra kardio yap yoksa ağırlık idmanını hakkıyla yapamazsın
    --- Mesaj birleştirildi, 31 Ekim 2018 ---
    Evde yapılan yemekler bol tereyağsız zeytinyağsız ayçiçekyağsız unsuz olmuyor. Ev yemekleri derken ev halkının kendi için yaptığı yemeklerden bahsediyorum. Bu arada diyetisyenler body yapanlar ile evdeki Ayşe teyzeye aynı diyeti yazıyorlar... bu konuyu sabaha kadar tartışırım seninle 6 ayda %44 yağ oranından %17 ye düşen biri olarak

16. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Önce bir okuma yazma öğren istersen "aklı başında beslenme uzmanı" ibaresi var orada. Ayrıca zeytinyağı ve tereyağı son derece sağlıklı yağlar ve gene ekliyeyim "aklı başında" uzmanlar özellikle zeytinyağını yasaklamaz, salata ve yemeklerde kullanımını destekler çünkü vücudun sağlıklı yağlara da ihtiyacı var. Bilgi sahibi olmadan fikir türetmek bizim topluma has bir şey olduğundan normal karşılıyorum.

Erhan768754 bunu beğendi.
  17. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    bence sende okuma yazma öğren yağların başında "BOL" ibaresi var. Bir yiyecek sağlıklı diye ölümüne yiyemezsin... %44 yağ oranından %17 yağ oranına düştüm ben böyle yaptım başarılı oldum ... ihtiyacı olan kullanır yok kullanmayana kolay gelsin

18. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Fransa

19. Mrs.Presley

Mrs.Presley Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Kahve Egitimcisi
    Yer:
    Kartal
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Kasım 2018 ---
    Programımda mekik var.Etkisi olur elbetteki ama büyük sonuçları ona bağlamıyorum elbette.Dışarıdan uzun senelerdir asla paketlenmiş ürün almam.Kesinlikle un ,şeker vb şeyler tüketmem.Sadece danışmak istedim. Teşekkür ederim. Sevgiler.
    Zaten genel antrenmanımı yapıyorum. Ek olarak gayret ediyorum göbek bolgesi için ama sanırım erken karar verdim sonuç almadigim konusunda.Elbette dört dörtlük diyetimize özen gösteremiyorum iş hayatı koşuşturmaca. Fakat sağlıksiz herhangi birşey tüketmiyorum net.Teşekkür ediyorum verdiğiniz linkte çok faydalı bilgiler var. Hemen inceliyorum.

Son düzenleme: 6 Kasım 2018
  20. Bozo-Baku

Bozo-Baku Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam merhaba , acaba kardiyo calisiyormusunuz? Calisiyorsaniz haftada kac gun, 'ne tarzda?

Sayfayı Paylaş