Kızlar neden kaslarımızın ıgrenc oldugunu dusunuyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve IVANDRAGO tarafından 13 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 293 üye.
  1. xpoyrazx

xpoyrazx Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0

senin söylemlerine de hak veriyorum. sana göre her şey suratta bitiyor. yüzün güzelse vücudunun güzel olmasına gerek yok. yüzün güzelse vücudunda da güzelse işte o zaman tadından yenmez, yüzün çirkinse vücudun o kadar güzel olsun ki hiç bir şeye yaramaz diyorsun. haklısın hak veriyorum.

ama şunu belirtmeliyim, biz bu sporu yapan kişiler estetiğe güzelliğe önem veririz, zaten sırf bu yüzden çoğumuz vücudumuzu güzelleştirmek adına girmedik mi bu yola. yüzümüzü güzelleştiremez miyiz? aslında bu da mümkün. güzelliğe estetiğe bu kadar önem veren bizler yüzümüzü de aslında güzelleştirmek adına hayatımızı değiştirebilecek büyük kararlar verip bir şeyler yapabiliriz pekala.

nasıl mı?

örneğin saçlarım dökülmeden önce çok kere yolda gezerken kızlar laf atıyordu. ama saçlarım dökülmeden önceydi bu...

saçlar gittikten sonra kadim dostlarım artık kızların dikkatini çekmemeye başladım. orda anladım ki saçlar beni güzelleştiriyordu ve beni güzelleştiren bir şeyi kaybetmiştim. karar verdim saç ektirmeliydim.( maddi manevi bazı sebeplerden dolayı ektiremedim, yakın zamanda ektireceğim) ektirmiş olsam güzelliğimi geri kazanabilirm. yüz hatlarında sorun olan kişileri düşünelim dostlar. diyelim ki burnunuz büyük, diyelim ki kulağınız büyük, pekala 3-5 milyara estetik ameliyatı olarak bunları düzeltebilirsiniz. dişiniz eğri bu da düzeltilebilir. önden bir dişiniz yok ve aynı tavşanlara benziyorsunuz. onun da çözümü var. protez dişler var ve bunlar o kadar yüksek paralarla yapılmıyor. sonuç olarak siz mutlu olacaksınız ya para gitsin önemli değil. önemli olan siz mutlu olun. yüce yaratıcı artık bizlere öyle güzel ilimler öyle güzel imkanlar bahşetmiş ki bunları kullanmalıyız diye düşünüyorum.

bir arkadaşım var yok ben çok karayım, yüzüm kapkara. adamın vücuduna bakıyorum vücut beyaz. ha demek ki adam zenci değil. o zaman çözümü var azizim. yüz beyazlatmak için milyontane yöntem var. burada anlatmama gerek yok merak eden bana özelden sorabilir. yani kadim dostlarım çıkmaza düşmeye gerek yok yüz güzelliği konusunda eğer gerçekten istiyorsanız emin olun profesyonel estetik müdahalelerle hepsinin çözümü var Allahın izni ile. ha çözümü var derken tutupta bizi bir brad pit yapamazlar elbet. sert hatli çene kemikleri ekleyemezler; lakin hiç olmazsa bari yüzümüze bakınca insanların korkmayacağı ıyy iğrenç demeyeceği sempatik bir surat çıkarabilirler ben bundan bahsediyorum.

Son düzenleme: 13 Eylül 2013
  2. vitaalamode

vitaalamode Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tüm sayfaları okumadım ama ilginç ve gerçekçi bir konu olduğu için ilk 8 ve son 5 sayfayı okudum.
    Bazı arkadaşların düşünceleri beni inanılmaz şaşırttı ! Bu arkadaşlar derhal Body bırakıp mental eğitim merkezlerine baş vursun...
    1-Sağlıklı bir beyine sahip normal hiç bir insan (kız ya da erkek) , normal standartların üzerinde bir iticiliği yoksa görüntüye önem vermez Kalıcı İlişki İsteyenler özellikle. Yüzü güzel olmayan ve tipi de güzel olmayan bir adam sadece insanlığı,duruşuyla,kariyeri ile, adamlığıyla çok güzel kadın olarak isimlendirdiğiniz kadınlarla bir ömür gecirebilir hemde kendini gercekten sevdirerek. Mesela bir çok kadına göre Okan B. isimli kişi yakışıklı değildir hiç bir anlamda ama o karizmaya durusa sahip koca isteriz derler... Diğer taraftan Dünyaca ünlü yıldızlara bakmayıpta ailenizden ya da etrafınızdan örnekler bile bulabileceğinizi düşünüyorum.

2- Kadınların %99u kaslı erkek ister sever emin olun kalan %1 lik kısmıda önemsemez, nasıl olursa olsun der AMA kaslı erkek isteyenler baktığı adamda öyle bir kas kütlesi görmek isterki o kütle ona ben güçlüyüm demesinin yanısıra ben ATLETİK ve CEVİK bir yapıya sahibim demelidir, işte kadınların istediği budur. Hafif kalın kol severler ama asla damarların belirdiği ciddi anlamda bayaaa kalın dedirtecek kollardan hoşlanmazlar, karın kaslarından acayip hoşlanırlar ama hafif belirecek şekilde durduk yerde şiş şiş duran kaslardan değil.

3- Bakın mesela nerdeyse dünyadaki her kadının ve genç kızın ciddi anlamda hayranlıkla izledikleri ve hayellerinin ilk 10 erkek sıralamasındaki erkek isimlerine... Ben kabaca fazla düşünmeden 7-8 isim söleyim size (sadece burada değil tüm dünyada sevilen)
    1- George Clooney
    2- Kenan İmirzalıoğlu
    3- Kıvanç Tatlıtuğ
    4- Burak Özçivit
    5- Brad Pitt
    6- Johnny Depp
    7- Orlando Bloom
    8- Robert Pattinson

Bunların hangisi hacimli bariz vucutcu denilecek görüntüde?? hiç biri. Hatta 2 tanesinde Kasın K sı yok sadece fit adam sıkı.
    Şimdi bırakın kadını kızı, erkeklere sorsak bile çoğu, hacimli body sporcuları gibi görünmek yerine yukardaki isimlerin fit vucutlarını tercih eder. Tamam zevkler tartışılmaz ama BODY ile ilgilenen çoğu arkadaşımızın kabul etmek istemediği bir gerçektir bu. ASLA kadınlar bu yukardaki simlerin vucutlarından daha hacimli erkekleri ÇEKİCİ bulmaz bulmamıştır da. Ama bakarlar, dikkatlerini çeker fakat gönüllerinde yatan arslan o vucut değil emin olun, yukarıdaki simlerin vucutları isimlerinden dolayı sevilmiyor bunuda bilin.

3. waynemre

waynemre Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    ben buna katılmıyorum bu saydığın isimlerin çoğunun vücududa ortalama üstünde en azından üçgen ve hafifte olsa kaslılar.hatta hem bana göre hemde fikirlerine sorduğum kızlara görede güzel fizikleri var.mesela kıvaç tatlıtuğun kafayı 1.65 göbekli bi fizikle düşün aa yakışıklı çocuk derler ama millet böyle ölüp bitmez kesinlikle.
    daha basiti jason statam yada ibrahimoviç vin diesel. bu kişilerde vucut olmasa kimse suratına dahi bakmaz.surat tabikide çok önemli ama bence fizikte en az %40 önemli

4. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    ben beğeniyorum şahsen hatta spor slonlarında cok fazla vakıt eçirdigimden erkek arkadaşlarımda hep o potansiyelde oluyor :). ama kız kardeşm hiç beğenmez o ayrı .

5. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    Siz bu olaya popüler insanları, artisleri, mankenleri dahil ederek örnekler veriyor ve yprumlar yapıyorsunuz bence saçmalıktan başka birşey diyil. Yok 50 cm kolu olanı, jay cutler tarzı vucitları sevmezler. Hafif fit veya hafif kaslı erkeklere bayılırlar gibi yazılar bence çok saçma. Hangi türk kızı hard body biri ile yan yana geldi veya sokakta gördü yada diyaloga girdi yada hangi birinden çıkma teklifi aldı.. tabi sizin ulaşamayacagınız yada ulaşmak için yıllarınızı alacak bir vucuda kızlar tarafından yapılacak bu yorumlar elbet hosunuza gidecektir ve hak vereceksinizdir. çünkü nasıl olsa fazla diyil fit hafif kaslı erkek olmak kolay dimi.. Tamamen konunun vg kısmına yorumumum, vucut güzelligi üzerinde durmuyorum..
    Çogu kız ztn begenirim demez zaten türk yaşam tarzı, gelenek görenek gibi konuları ele aldıgımızda severim dediginde karşındaki kişinin kendisini sex objesi olarak algılayacagını düşünür.

sinirlendigim konu bazı arkadaşların hard body vucutları kötüler gibi konuşması. itici olmasının belki en buyuk nedeni siyah boya ve verilen pozlar yüzündendir. Ztn ancak podyumda veya dergide görür hanım kızlarımız..

Tutmuş prad pitt den felan örnek veriyorsunuz vermekle kalmıyor sonuç çıkarmaya çalışıyorsunuz.

Hedef ne kadar uzaktaysa ve ulaşılması zor veya bir okadar hayal ise o kadar iticidir dimi..

6. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Yanlis bir dusunce sekli

Oncelikle ''sen istediğin kadar vücut yap senden cacık olmaaaaaz'' diyen arkadaslarini hayatindan cikar,ben oyle bos insani 1 dakika bile hayatimda tutmam,bana sorarsan seni kiskandiklari icin oyle diyorlar

Kizlara gelirsek
    Kizlar sadece yakisikli karizmatik erkekleri cekici buluyor dusuncesi cok yanlis
    oyle bir dunya yok malesef,ne kizlar gordum ne odunlarla ne adamlarla geziyorlar yatiyorlar evleniyorlar,adamin agzinda on disleri yok ya yemin ediyorum , kiza bir bakiyorsun melek gibi adamda zengin falan degil ha normal sen ben gibi insan,ama adam kadini eglendiriyor,mutlu ediyor tatmin edebiliyor en onemlisi bu

ozelikle burda iskocyada durum boyle,oncelikle agzin laf yapiyor mu?,herseyden once biraz cene lazim,konusma seklin bile kadina cekici gelecektir tabi sacmalamasan, kaldi ki vucudunda guzelse kadin seni herturlu cekici bulur

burda calistigim yerde karsimiz tam disko,her hafta sonlari komik komik olaylar oluyor,bir tanesini anlatayim,yaklasik 2 hafta once saat gecenin 2:30 patron kapiyi kapat iceriye kimseyi sokma dedi iceriyede son 2 guzel kiz girdi, uzerimde hafif siki t-shirt vardi kizin biri bana bakti ve dedigi su,'''You are on steroids,right, ?..no,i'm natural dedim bana dogru yaklasti ve goguslerime dokundu woowww diyo sonra FLex your arms diyo siktim dokundu wowww diyo sarildi bana Patrona bu sizin olgunuz mu diyo kayin pederim olursaniz cok mutlu olurum diyor :D, patronla konusuyorduk bu seni istiyo sinan diyo bu gece sen bunu gotur diyo tam o arada kiz ''oh you was on steroids,your balls should to be small''diyerekten kayalarima dokundu ya :D beni nasil utandirdi :D boyle birsey ilkez basima geliyor, tanisalim mi diyen oldu,guzel vucudun var diyen oldu,yiyecek mis gibi bakan da oldu ama bu kiz cok ileriye gittmisti o gece. :)

simdi bana Turkiyedeki kendini model sanan kezbanlardan bahsedersen olay burda degisir,simdi o kiz beni cirkin veya yakisikli bulsa ne olur ? oyle kizlarla cikacagina hic cikma daha iyi cunku onlarin hayata bakis acisi cok farklidir onlara ayak asla uyduramasin.

Bu yuzden dogru ortam cok onemli gercek kadinlarin bulundugu ortam
    bulundugun sehirde Kaliteli gece clubu varsa,arada git derim dusuncen degisecektir

Bana gelirsek,ben yakisikli biri oldugumu dusunmuyorum,tipsiz oldugumu da dusunmuyorum orta budalla :),eskiden saclarimi cok yapardim o zamanlar daha yakisikliydim,bu spora basliyali her zaman 1 numara saclarimi keserim,yani kisa sac da az cok gidiyor,en onemlisi de insan kendinle barisik olmali su an bulundugun halinle mutlu olmalisin bunu karsindaki insanlara yansitirsan inan bana karsindaki insanlarda senin dusundugun gibi dusunucektir :)

sunu da ekliyeyim,kizlar ne istedgini hic bir zaman bilmez,o yuzden mesele sirf kari kizsa onlara fazla kafayi takmayin derim ben.

Ozetle;Kadinlar kasli erkeklerden tabiki hoslanirlar bir kadin guclu gorunen,testosteronu ifade eden erkek arkadasi olsun tabiki ister
    benim dusuncem yakisiklilik,tip bunlar cok onemli oldugunu dusunmuyorum, ''Kisiliginiz'' herkezin kendine has bir cekiciligi karizmasi ellbet vardir ki bu birde vucut gelistirmeciyse.. :)

Saygilarimla

Son düzenleme: 17 Eylül 2013
    deathlifter bunu beğendi.
  7. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    uzun uzun yazmışsın teşekkür ederim, forum kuralları gereği butonu da kullandım. ama gel gör ki katılmıyorum.
    bu dünyanın adaleti böyle. çok iyi diksiyonunuz olsun, tipsiz çirkin biri iseniz spiker olamazsınız. çok yetenekli olun, boyunuz 1.50 ise basketbolcu olamazsınız. herkes herşeyi olamaz. kızların iğrenç bulduğu biri iseniz kızların iğrenç bulduğu birisinizdir ve ne yaparsanız yapın kızlar sizi iğrenç bulacaktır.
    çok sempatik yakışıklı biri gider kızlı ortamda ki yeni tanışılmış belden çok aşağı terbiye sınırlarının çok dışında bir espiri fıkra anlatır herkes beğenir gülmekten yerlere yatar.
    ama siz kızların beğenmediği biri olarak ondan daha terbiyeli ama hafif bir belaltı bir espiri yapsanız ayy sapığa bak derler, itici olursunuz.
    eminim bu vücut geliştirmeye başlayanlarda şöyle bir profil vardır özellikle lisede,
    arkadaşımızın sınıfınfa bebek yüzlü berkecanlar, alpcanlar vardır kızlar bunun peşindedir, bizim elemana pas veren yoktur. ne yapsam ne yapsam der kendini vücut geliştirmeye vurur zaten millet partilere doğum günlerine gece kluplerine gidiyordur spora vakti yoktur bu elemanı arayan soran da yoktur sosyallik yoktur, vaktini verir spora. büyük bir hırsla gazla çalışır. der ki dur bi aradan vakit geçsin şöyle bi omuzları kolları çıkarıp milletin dikkatini çekeyim bari. gider toza hapa yatırır harçlığı.
    bizimki iyi kötü bi vücut yapar, berkecan hala 25cm kolla ortalığı silip süpürmektedir.
    bu aynaya bakar gaza gelir resim çeker bu sefer buse nin nihan ın dikkatini çekeceğim der saçları yapar ama sonuç aynı, kızlar bizimkini görür ayy bunlar ne iğrenç...
    ha bu arada berkecan spor yaparsa zaten farkı iyice açar, bizimkine tur üstüne tur bindirir, çünki o fit ve yakışıklıdır.
    ne odun adamların yanında ne kızlar var lafına da katılmıyorum, yüzde yüz orada anormal derecede bir para söz konusudur, evet adamın altında 300 milyarlık araba var ise durum değişiyor. ama normal şartlar altında tipsiz bir adamın güzel bir kızla DÜZGÜN ve UZUN SÜRELİ bir ilişki sürdüğünü görmedim hiç, adamın istediği kadar kariyeri kültürü hatta fiziği olsun. okan bayülgen örneği ile gelmeyin, bunlar istisnadır, Türkiye de kaç tane okan var, ayrıca çok tipsiz biri de değil.
    evet türkiye de kezban diye nitelendirdiğimiz model çok fazla var o yüzden durum daha da vahim burda. spora değer verildiği de yok. hatta spor yapıyorsanız sen spor ile farkı kapamaya çalışıyorsun ama işin zor vs vs vücut geliştirme yapanlar kız götürmek için yapıyormuş gibi inanış var, aslında bir şey götürdükleri de yok.
    sarı saçlı yeşil gözlü olun, 160 boy 120 kilo da olsanız kızlar sizin peşinizden gelir türkiye de.
    bulunduğun şehirde kaliteli gece klübü demişsin, istanbulda gitmediğim kalmadı hepsini gördüm hangisinde ne iş yapıyor orası da belli, kalite arttıkça para faktörü de artıyor tabii ki.

Son düzenleme: 17 Eylül 2013
  8. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba
    bu kadar erkek yazmıs buraya ama kadınların sizin kadar basit dusunmediğini bilin. bunu demin de yazmıstım ama bir kadın erkegin ilk once yuzune bakar sonra boyuna posuna kıyafetine sonra konusmaya bsladılar diyelim. Zeke kultur kariyer yoksa o yuz cirkinlesir o boy kısalır ve o cocuk sıfır olur.
    Burada yazıla dunya yıldızları da sizin arzuladıgınız dunya yıldızları kadın ve erkekler icin gecerli. erkekler de ulasamicakları yıldızları kızlarda ulasamicakları yıldızları beegenir. dunya bunun uzerine kurulu. ama asık olmak zeka kariyer espiri yetenigi ister.

Ornek olarak
    zeka/ kariyer/ espiri= beslenme
    Gorunum/ boy /pos= spor
    Vucut = suplement
    :)
    anlasılmıstır umarım

9. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    ilk görüşte tipi beğenme konusunda olabilir de, aşk meşk mevzuları girdimi her şey yalan oluyor, ne olacağı belli olmuyor.

aşık olmak zeka kariyer espiri yetenigi ister. demişsiniz. tamam ister ama acaba o kişide bu yetenekler gerçekten var mı? yoksa aşık olduğumuz için bize mi öyle geliyor? zira beraberken zeki kariyerli espirili erkek, ayrıldıktan sonra gerizeka, itici ve sırf kariyer yapmış başka bi halt edememiş erkek olabiliyor :)

10. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    merhaba
    merak etmeyin kadınlar ilk 10 dakikalık konusmasda zeka ve espri yetenigin anlayabilir o yuzden sorun olmaz:)

11. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    deathlifter aslında doğru diyor maalesef istemeye istemeye kendisini haklı buldum:) ilk olarak kadınları etkilemek için yakışıklılık çok önemli standart üstü bir tipe sahip iseniz çirkin ağzı iyi laf yapan birinden bile bir kaç adım önde başlarsınız bu bir gerçek aşırı yakışıklı tıfıl birini ele alalım diğer yandada orta derece tipli kaslı birini maalesef kız yakışıklı olanı tercih edecektir ancak uzun vadede yakışıklılık yeterli gelmez kızlar için konuşmakta önemli duruma gelir para önemli duruma gelir tip evet önemli ama yakışıklıyım diyede kızları ömür boyu mutlu ederim diyede düşünmeyin çünkü artık defalarca yazıldı parası olan konuşmasını bilen yüksek eğitimli biri yoluna devam eder ancak yakışıklı biri bir süre sonra yolda kalır unutmayın yakışıklılık geçici sağlam kariyer ve karizmatiklik kalıcıdır

deathlifter bunu beğendi.
  12. martinez35

martinez35 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    g.tü omuzlarından geniş,sıska apaçiler ve de altında son model arabası olan lavuklar oldukça biz ne yaparsak yapalım 'ıyy çok olmuş yea'sözünden kurtulamıcaz a dostlar.avrupada el üstünde tutuluruz vallahi.ha memnun olupta bakanlarda var.karşıdan sarmaş dolaş gelen çiftler, milf ablalar, çıtır teen'ler falan filan.insanda gururlanmıyor değil.bakışlar beni memnun ediyor açıkcası :)

13. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    beyler
    cok yanlıs yoldasınız. Analmay calıstım bir kız kardesiniz olarak ve forma deger veren biri olarak diyorumki kaslarınız gelistirirken aynı zamanda kafanızıda gelistiriseniz fark yaratırsınız. Bir kızla konusmasını bilen biraz gelen kulturu olan edebiyat sanat muzik ilgilenen,arastıp merak edip öğrenen biriyseniz fark yaratırsınız. Bercan Alican parasıya hava atsın bir aklı basında bir kız istiyorsanız zaten o kız paraya pula bakmaz. Bakanı da var tabi ama kızdan size ne fayda gelicek yada aradıgınız paranıza bakan bir kız mı?
    Kendinizi gelistirin nazik olun. Gercekten tip hersey degil.
    Benim bir arkadasım var cocuk spor salonında tanrı gibi yani inanılmaz duzgun bir vucudu var. kız arkadası vardı dunya guzeli bir kız. cıkmaya basladılar 3 ay surdu. kız simdi normak bir yerde maaslı calısan cok sisko olmayan ama cok da asırı fit olmayan bir cocukla cıkıyor. cocuk zengin falan da degil. Kız arkadasımla konustum. Neden bıraktın dedim sadece spor diyor anlıyorum ama yemegin yagı tuzu dayanamadım. bir ortak konu bulalım konusalım diyorum evde spor dergileri yada mac konusuyor dedi. Yeni sevgilin dedim
    konsere bilet alıyor sabah evden alıp kahvaltıya gotüyor tiyatroya goturuyor degisik seylerden konusuyoruz benim dunyamı degistiridi diyor.
    Umarım acık olmustur beyler:)

14. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    kızlarda insandır zevkleri farklıdır her kız tiyatrodan hoşlanmaz sen gider tiyatroya götürürsen tartışma çıkarır derin önemli konular hakkında konuşursun entellektüel görünmeye çalışırsın kız ise sıradan biridir modadan başka bir şey bilmeyen biri mesela tutar yine tartışma başlatır onun için ne iseniz o olun tamam çoğu konuda kendimizi geliştirmemiz lazım ama hiç hoşlanmadığımız bir şeyi sırf kız beğeniyor diye yaparsanız samimi gelmez tekmeyi yersiniz hayat sadece spor değil ama zoraki bir şeyler yapılmasınada karşıyım zaten kızlara ne yapsak ne etsek bir türlü bir şeyi beğendiremeyiz ya çünkü gerçekten ne istediğinizi bilmiyorsunuz

15. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    demek istediğime yakın bir şey. yapılan kapsamlı bir araştırmaya göre kadınlar ilk 20sn de yüze bakıp geçer/geçmez notu veriyor. yani ilk 20sn de beğenmezse, istediğiniz kadar vücudunuz olsun, kariyer kültür vs olsun şansınız hiç yok. ağzınızla kuş tutsanız onun için yoksunuz artık. ama eğer o ilk 20sn yi geçerseniz illa o iş olacak değil, diğer faktörler de o zaman devreye giriyor. yani tip ilk aşama sınavı gibi. onu geçtiniz mi diğerleri geliyor. o olmadı mı gerisi yalan. yani çok yakışıklı iseniz ilk aşama tamam, sıra kültür espiri konuşma becerisine geliyor. tabii vücut da devreye giriyor önemli bir faktör olarak.

Son düzenleme: 18 Eylül 2013
    rockybalboa7 bunu beğendi.
  16. bonesawmcgraw

bonesawmcgraw Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    offf ana bacı muhabbetine girmiş.iyi ki banlanmış bu arkadaş oldukça gereksiz biriymiş kendisine çok sevdiği kezbanlarıyla mutluluklar.

17. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhab
    Siz erkeklerde cirkin kız diyorsunuzdur ve bakmıyorsunuzdur mutlaka. :) tabiki tip onemsiz demedim ama sadece tip yetmez dedim. Sanırım yukarıdaki gorus benim dusundugumle aynı. Tip tabi onemli ama sadece o degil sadece vucut degil sadece zeka da dagil ama. hepsinden olmalı.
    gercekci olalım kimse yuzunu byenmedigi biriyle cıkmak istemez erkek veya kadın:) ilk basta yuz evet ama asıl ihtiyac kultur espir anlayısı vucut bonus. artık anlatabilmisimdir diye umuyorum. :)

rockybalboa7 bunu beğendi.
  18. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    deathlifter in dedigi gibi vucut yaptiniz mi bu sizin icin bi arti olur.

Bu hayatta ogrendigim kizlari ceken tek birsey var o da para. Olay bu kadar basit. Kisa vadede sonuclar elde etmek istiyorsaniz ise iyi yalan soylemeniz lazim (paraniz yoksa).

Hele ikisine birden de sahipseniz dunya uzerinde birlikte olamayacaginiz kiz yoktur.

19. Rhaj

Rhaj Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Benim gözlemime göre işin aslı şu; bir Türk kızı sizin tipinizi beğenirse tüm olumsuzluklarınızı görmezden gelir, beğenmezse dünyanın en mükemmel insanı olsanızda onun gözünde yetersiz gelir. Örneğin esprili, komik bir çocuk beğenilirse ne kadar eğlenceli, esprili beğenilmezse yılışık, soğuk, mesafeli biri beğenilirse cool beğenilmezse odun olur. Vücut içinde aynı şey geçerli. Fakat Türkiye için şöyle bir olumsuzluk var; bizim için fitness onlar için vg gibi görülüyor çünkü estetik anlayışları şu; moda yüzünden zayıf, karın kasları hafif belli, uzun boylu, hacimsiz erkeklerin vücudu onlar için estetik. Hatta en formlu olduğunu düşündüğümüz yağ yakımı sonrası etrafımızdakilerin gözünden karın kasları çok iri, damarları gözüküyor çok çirkin. Maalesef Türkiye için durum bu.

D.N.: Bahsettiğim durum 16-25 yaş arası kadınlar için geçerli.

20. xpoyrazx

xpoyrazx Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    deadlifter sana kesinlikle katılıyorum. kendimi kızların yerine koydum, ben yüzü güzel olmayan bir kızla sevgili olmadım hiç. ha olan erkekler yok mu? var. fakat onlarda nefes alsın yeter mantalitesi ile ele geçirilecek kalelerden yapılacak yağmaları düşündükleri için yüz güzelliğine önem vermiyorlar.

işin ilginç tarafı ne biliyor musun? yüzün güzel olursa daha çok yalnız kalıyorsun :D daha çok üzülüyorsun.

bak yanlış duymadın yüzün güzel olursa ya da yakışıklı olursan daha çok yalnız kalıyorsun.

neden çünkü yakışıklı olan erkeğin çıtası her zaman yüksek oluyor. kolay beğenmiyor, onun beğendiği kızlar da , genelde erkek tarafından ilk adımı bekliyor. erkek yakışıklı olduğu için ve etrafındaki kızlardan sürekli iltifat aldığı için havalara giriyor hatta o demde artık erkek kızlardan teklif bekliyor. ve erkek yalnız kalıyor. o kadar yakışıklı ve karizma bir kardeşim var ki (vücudu da süper) hayatında 1 kızla çıkmış o da gerçekten kızı beğendiği için. bunun haricinde hiç bir kızla sevgili olmadı. ve ulan ben niye sevgili bulamıyorum diyor. evladım diyorum bak etrafına istersen hepsi senden hoşlanıyor onlardan birini seçebilirisn. hayır onlar olmaz diyor. özetle çocuk ykaışıklı, karizma süper vücudu var ama mutsuz. sevgilisi yok. handykapını söyle evladım diyorum, bak bak bak isteidği kriterlere bak. boyu uzun olsun, sarışın seviyorum. yüzü de güzel olsun. biraz da fit olsun... oldu canım...

fakat sıradan tiplere ya da senin taibirnle çirkin olanlara bakıtğımızda hepsi kendi ayarında birini bulup aşk yaşıyorlar. mutlu oluyorlar. ulan diyorsun şuraya bak ne kadar mutlular.
    son sözüm bence aşk sevgi vs konularında mutlu olmak için çıtayı iyi ayarlamak gerkiyor.

Sayfayı Paylaş