Kıckboksla beraber fitness 3 gün mü 6 gün mü

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve mehmethan123 tarafından 7 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mehmethan123

mehmethan123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese Selamun Aleykum
    Geçen hafta boks-kickboks a başladım haftada 3 gün 2 saat şeklinde ama ben geri kalan günlerde boş olduğum için vg yapmak istiyorum pazartesi çarşamba cuma boks var pazar hariçte 6 gün fitness yapmak istiyorum.1 yılı aşkın fitness geçmişim var sizce 3 gün fitness-boks 3 gün sadece fitness yapsam kaslarım çok yorulup gelişmeme olur mu yoksa 6 gün yerine 3 gün mü fitness yapayım ? Aynı gün için vg 17.00-18.30 boks 22.00-00.00 arası olucak günde en az 7 saat uyurum

2. Berat Alparslan

Berat Alparslan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Boksu VG'den önce 1 saat yapmanız daha faydalı gibi sanki, birde kasların yenilenmesini hızlandırmak amaçlı aminoasit takviyesi iyi gider.

3. mehmethan123

mehmethan123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Boksun saatleri maalesef 22.00-00.00 arası ve 3 gün geri kalan 3 günü zaten fitness yapıcam ama pazar tatil yapıp 6 günde akşamüstü fitness 3 gece boks yapsam kaslarımı çok mu yorarım kas yapımı 3 güne nazaran daha mı uzun sürer?

4. Berat Alparslan

Berat Alparslan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Benim fikrim dostum şimdi sen antrenmanda tükettiğin kaslarını gece vakti kullanırsan onları geriye atarsın, ama kaslarını antrenmanda tükettikten sonra gece vakti sadece teknik eğitim yani işte nasıl vurulur kroşe, aparkat bunların nasıl yapıldığını kasların gücünden faydalanmadan yaparsan bir problem çıkmaz, anladın mı ne demek istediğimi?

5. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Senin fabrika henüz tam kapasite çalışıyor. Vücuduna tapacağın yıpranmayı 35inden sonra anlarsın. Bence sabırlı ol 3 Gün body yeter. yıpratmayı arttırdıkça tamir için de daha çok para harcaman lazım. Gençsin arkadaşlarınla gez bu yaşta salona kapanıp hayattan kopma.

Sayfayı Paylaş