Jinekomasti

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve erole988 tarafından 16 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. erole988

erole988 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar jinekomasti problemi var hafif seyirde ve antrenman orta halli kardiyosuz tüm vücut olarak yapıyorum. Goguslerim hrp sarkikti ve var mı oneriniz

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. dexter03

dexter03 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28

Böyle bir konuda isterse deden yaşında yıllardır bu sporla ilgilenen deli gibi tecrübesi olan biri bile olsa yardım bekleme. Direk olarak göğüs cerrahi ye uğra seni yönlendirsin büyük ihtimal anti ostrojen + testo nu tetikleyici takviyeler vericektir yada estetik olarak dışardan mudahale edilmesi gerekicektir ama söylediğim gibi kimseden yardım bekleme doktora gitttttt...

3. erole988

erole988 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Eyvallaaah kardeşim doktora gittim bu arada durumu bilmeyen arkadaşlar için söylüyorum ameliyat diyor sadece kesin çözüm olarak ama özele giriyor benim butcem yetmediğinden dolayı ..

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. eren123321

eren123321 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    bizim arkdsda var lazer amiliyatı oluyormussun 2 ay fln göğüsleri hreket ettiremiyormussun kardesiminki kendi kendine geçti mesela peki jino oldugundan eminmisin yağ olmasın

5. erole988

erole988 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Valla şöyle küçüklüğünden beri bi sarkma meme ucunda dışa doğru şişkinlik falan var

6. alpay683i2

alpay683i2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    YARDIMM EDIN

7. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Genel Cerrahi bölümünden randevu alın.O sizi ultrasona yollayacaktır.
    Meme bezi dokusunda artış,glanduler jinekomasti denilen oluşmuşsa,malesef çözümü ameliyattır,herhangi bir besin ya da takviye işe yaramaz.Ancak yağlanmaya bağlı oluşan,meme ucunda şekilsizlik ya da şişlik mevcut ise,önce yağ oranınızı azaltmaya bakın.Kas yağ dengesi önemli bu teşhiste.Daha sonra göğüs kasınızı geliştirmeye odaklanın zamanla oturacaktır.Ancak dediğim gibi teşhis önemli,randevu almanızı öneririm.

Sayfayı Paylaş