Inkospor X Treme Eko Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Nasil?

1. çok başarili

98,2%
  2. orta karar

1,4%
  3. başarisiz

0,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 47 üye.
  1. ahmet1600

ahmet1600 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar bu kadar oyu kim verdi

2. gafaga

gafaga Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    bu urunu kullanan, yorum yapabilecek biri yok mu? o kadar oy verilmis ama yorum yok, ilginc.

3. GORCE1

GORCE1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    MÜHENDİS
    Yer:
    ANKARA
    arkadaşlar, inkospor x-treme whey e acımasızlık yaparak iso 100 ile kıyasladım. iso-100 sadece glutamin miktarında ve hidrolize tekniği ile üretilmesi ile ön planda, fakat inkosporun bcaa oranları iso-100 den bi tık daha iyi. burada önemli husus bu ürünlerde ki besinleri vücudun nasıl sindirdiğidir. iso-100 ün hidrolize olması etkili olmasının asıl sebebi ama arada 60 tl fark var ve servis sayıları birbirine çok yakın. inkospor alman markası ve malzeme kalitesi oldukça iyi.
    ayrıca iki ürünü de yakın zamanda kullanmış biri olarak şunu derim; parada sıkıntı yoksa iso-100 alın biraz ekonomi yapıp performans kaybı yaşamak istemiyorsanız inkospor alın derim. iki üründe gayet başarılı.

arkadaşım ürünü kullandım. yukarıda bir takım açıklamalar var. inkospor x treme'den verim aldım. bir öncesine iso 100 kullanmıştım ondan verim aldım tabiki. ikisi arasında belirgin bir performans frkı hissetmedim. creatinle destekleyerek kullanabilrsinz ürünü.

gafaga bunu beğendi.
  4. atilla5868

atilla5868 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sa Abiyer Ustalar Şu Ürünü Alcam Bir Blginiz Tecebeniz Varmı
    Hardline Vmax Protein 2300 Gr

5. MilkyWay

MilkyWay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bir aydır kullanıyorum ve diğer kullandığım protein tozlarına göre daha iyi etki sağladı diyebilirim önceden kullandığım protein tozları ise Optimum ve Ultimate'di

6. gafaga

gafaga Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    cileklisinin tadi cok iyi degil surup gibi ama benim icin tat cok da onemli degil, problem yok o acidan. tada onem verenler cikolatalisini denesinler bence, daha guzeldir buyuk ihtimal. ama cikolatalisini ben bulamadim turkiye'de.

etki olarak henuz bir sey diyemem ama herkesin soyledigi, gayet etkili bir urunmus. hammaddesi de kaliteliymis. almanya'da en iyi whey protein secilmis. 100 gramında 10 gr glutamin, 25 gram da bcaa var. amino asit profili de cok iyi. denenebilecek bir urun yani.

nedimyayla bunu beğendi.
  7. nedimyayla

nedimyayla Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Çok memnun kaldığım bir ürün. iki kutu kullandım çok iyi sonuçlar verdi. beslenmemi de çok iyi tutmaya çalıştım. bence şu anda alınabilecek en iyi whey protein budur. alman malından şaşmamak lazım. zaten oldum olası reklam ve ambalaj abartısı amerikan ürünlerinin çoğunu sevmem.:)

İron_Wrist bunu beğendi.
  8. ahmet1600

ahmet1600 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    bende 1 kutu daha aldım ilki bende iyi etki yapmıştı . beslenmemi düzgün tutup antreman sonrasıda bunu kullanıyorum bakalım bu kutuda ne gibi sonuç alıcaz

9. cecinar

cecinar Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar Şu anda urun fiyatı 2 kg paketi 198 tl ve fiyatına gore açık ara en iyi protein tozu! Değerlerine bakarsak weider ile aynı ve daha iyi gorunuyor. tereddütü olan üşenmeden bakacağına eminim. porsiyonunda 24 gr protein var. %25 i bcaa olması her porsiyonda 2.4 gr saf glutamine içermesi cfm teknolojisi ile üretilmesi %40 izole olması. içerisinde "b" serisi vitaminleri yuksek miktarda barındırması vs vs anlatmakla bitmez. yanlız unutmayın hiçbir suplement tek basına mucize değildir adı ustunde takviye gıdadır. Aşağı yukarı genel kullanım olarak gunde 2 porsiyon kullanıyoruz buda 48 gr protein eder. gunluyk ihtiyacımızın 150-200 gr oldugunu hesap edersek bir mucize değil ama mukemmel bir tamamlayıcı olacağını dusunmemeize hiç suphe yok arkadaşlar.

GORCE1 bunu beğendi.
  10. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    çok pahalı. yurtdışından getirmeyi düşünüyorum ama hollanda'da bulamadım bu ürünü.

11. OGNYZC

OGNYZC Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Gold whey çöpüne para vereceğinize bunu alın gerçekten iyi...

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Bu sefer bu protein tozundan aldım.Çikolatalısı yoktu çilekli aldım.Tadı gayet güzel ve gerçek çilek tadında.Çok ince ve kolay çözünen bir toz.Bundan önce multipowerin çilekli isolatını kullandım çözünmesi ve tadı hiç iyi değildi.Bu tad ve çözünme konusunda bence çok iyi...Etkisini daha anlamadım ama ilerde gelişime katkısı yönüyle yazarım...

13. Dollyanna1

Dollyanna1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    ürünün 100 gramındaki 10 gramlık değer glutamin mi yoksa glutamik asitmi bu ürünün yanına weider bcaa 500 gram toz alsak toplamda günlük servisi nerdeyse 5 gram glutamine yapıyor ekstra bir glutamin ürünü almaya gerek kalırmı o paraya kreatin almayı düşünüyorum

14. BNJ

BNJ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay
    Ürünü kullandım verim aldım fakat bendeki tek sorunu çok gaz yapıyordu bu ürün.. Ürünü kestiğim an gaz sorunu gidiyordu denedim özellikle.. Belki başkasında yapmaz.. Bir arkadaştada gold whey yapıyordu bende yapmıyordu.. Onun dışında ürün bana göre gayet güzeldi..

15. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    ürünü aldım kullanıyorum ilk supplementım fakat tadı olsun etkinliği olsun spordan sonra sankı damarlarım kaslarımda hissediyorum 100 gram %40 izole %25 bca 4glutamın oranı weiderdan daha ıyı triptofan en cok ıceren ürün weidarda triptofan 1.5ken optimumda 0.465 küsür ama inkoda tam 2.00
    http://www.bilgiustam.com/triptofan-nedir/ bakabılırsınız.

16. weger

weger Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Nasil bi whey mis ya bu ?
    Soyledigin etkinin whey le alakasi yoktur sendeki placebo etkisi.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

17. octopus0

octopus0 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Arkdasalar bene de Inkospor X Treme Eko Whey Protein yanına da Scivation Xtend kullanmak ıstıyorum,guzel bır ıkılı olabılır dıye dusundum.Ama kafamı karıstıran bıldıgım kadarıyla bu protein tozunda aspartam ıcermesı,tam etkıyı gormek ıcın en azından 2 kutu kullanmak

varsayacagımızı dusunursek 2 kutuda tatlandırıcının ne gıbı zararları olur acıkcası ?

18. Dollyanna1

Dollyanna1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    aspartam içermiyor die biliyorum bu ürün

octopus0 bunu beğendi.
  19. octopus0

octopus0 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    oyle olsa supplementler sıtesınde aspartam ıcermıyor ıbaresı olması gerekmez mı ?

20. Dollyanna1

Dollyanna1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    weiderın ölçeğinin değerini bile yanlış yazıyolar creatinde fazla güvenmemek lazım şalgam suyu kullanıyolar die biliyorum inkoda renklendirici için

Sayfayı Paylaş