Hocası iyi olan salon arıyorum

Konusu 'Eskişehir' forumundadır ve justiss tarafından 26 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. justiss

justiss Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ektomorfum, kilo almak için salona yazılacağım bana ilgili, naptığını bilen bi hoca lazım. Tabi öğrenci olduğum için bütçeyi çok sarsmaması da önemli. Hangi salona gitmemi tavsiye edersiniz?

TrainerOn bunu beğendi.
  2. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    eskişehirde hakiki verim ancak esjimden alınır , ayrıca spor hocası pahalıya gelebilir internetten haftalık program bul ve o programın içindeki hareketleri (barbell curl , lat pulldown etc.) gibi hareketleri Google aratarak nasıl yapıldığını öğren ve yapmaya başla. Üzgünüm eskişehirdesin ve bu yüzden pek şanslı değilsin.

3. justiss

justiss Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam esjim için herkes aletlerin,salonun güzel olduğunu ama hocaların fazla ilgisiz, gelenlerin de hep kıro apaçi tayfa olduğunu söylüyo o yüzden emin olamadım

4. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    hocayı ne yapacaksın , eğer hoca varsa zaten bayanlarla ilgilenir seninle ilgilenirse de komple egzersizler yerine izole egzersizler verir. Bulacaksın internetten haftalık bir rutin ,hareketlerin nasıl yapıldığını araştırıp yapacan işte bu kadar

5. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Kesinlikle katılıyorum . Nedir bu hoca merağı anlayamıyorum . Tabiki de katkısı olacaktır . Ancak öyle bir salon aramak yerine kendinize uygun bir program arasanız hem bu spordaki bilgi ve bilinciniz artar hem de daha isabetli çalışmalar yaparsınız . ( kimse sizi sizden iyi analiz edemez . )

6. cenci

cenci Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ANKARA
    hocası iyi olan bir salon aramakla haklısın. gerekli ilgi alaka gösterecek bilgili bir hoca salonda ilk aranacak özellik olmalı. salondaki aletler ağırlıklar yeterli olmasa bile bilgili bir hoca eşliğinde çalışırsan hoca salonun eksiklerini bile kapatabilir. bu demek değil ki gerekli ekipmanları olmayan bir salona gitmelisin. aksine bir salonda mutlaka olması gereken aletler olan bir salon seçilmeli.salona üye olurken ne istediğinizi tam olarak anlatmalısınız. belli bir seviyeye ulaşana kadar hoca mutlaka gerekli. yoksa salonlarda abuk subuk harekenler yapan parasını çöpe atanlar kervanına katılırsınız.
    Eskişehirde tavsiye edebileceğim salonlar Form Clup ve Nano Energym.

Son düzenleme: 29 Ekim 2013
  7. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    himm bu arada üstteki arkadaş iyi açıklamış ama yine de hocadan verim alamazsan bodybeast falan deneyebilirsin tam bulk programı

8. TrainerOn

TrainerOn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle JKD SPORT CLUB öneririm Valiliğin orda Adalet ilk öğretim okulunun orda sor gösterirler. hocası çok ilgili.

Sayfayı Paylaş