Hastanede Testosteron Testi Yaptırdım Sizce Nasıl

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve zero59 tarafından 7 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Arkadaşlar Kontrol Amaçlı Hastanede Testosteron Testi Yaptırdım Referans Aralığı 1.75-7.81 Benim 3.01 Çıktı Doktor Gayet Sağlıklısın Güzel Dedi Bide İdrar Testi Yaptırdım Sıkıntı Varmı Diye Hepsi Negatif Sadece İdrarda C Vitamini Fazla Çıktı Oda 1000MG Hergün Suda Eritme Alıyodum Bir Süre Kesicem Birde D Vitamini Testi Yaptırdım Hep Eksikti Benim Referans Alığı 30-100 Benim D Vitamini 28.9 Çıktı Şurup Verdi Doktor 6 Hafta Kullanıcam Haftada 1 Gün 1 Yemek Kaşığı Ama Önemli Olan Sizce Testosteron Az Mı Şimdi Bi İlaç Aldım Eczaneden Dahada Arttırmak İçin 1 Tablette 30 MG Çinko 300MG Magnezyum Var Biliyosunuz Çinko Ve Magnezyum Testotsteron Salgılamasını Destekliyor Birde En Önemlisi D Vitamini Onun İçinde Şurup Aldım Testosteron Düşük Değil Ama Ben Arttırmak İstiyorum Yaşım 18 - 6-7 Referans Aralığına Çıkarmak İstiyorum 1.84 Boy 78 Kiloyum Clean Bulktayım Yaklaşık %11 %12 Yağ Oranım Var Yazın Diyete Girerken Çok Kuru Bir Diyetle %8.5 %9a Çekebiliyorum

2. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Testosteron oranı yaşını da dikkate alırsak çok yüksek değil baştan bunu söyleyim. Bunun bir çok değişik sebebi olabilir, gün içindeki ölçüm saatinden tut da kan vermeden 1-2 gün önce ağır antrenman yapmış olmana kadar, genetik de olabilir ama endişelenmene gerek yok hormon değerleri önemli olsa da sen hayatta herhangi bir problem hissetmiyorsan yani libido eksikliği, kas kazanmada aşırı zorlanma vücutta yağ birikimi, depresyon vs gibi, bir problem yoktur. Değerler kadar vücutta olan reseptörler de önemlidir yani herkesin yapısı kendine özeldir ki bu yüzden kimileri vücuduna bilmem ne kadar testosteron alarak bile istedikleri kütleye ulaşmıyorlar. Sana doğal sağlıklı beslenmene devam etmeni tavsiye ederim D vitamini alabilirsin ekstradan, testosterona etkisi olduğu kanıtlanmıştır. Çinko magnezyumda kullanabillirsin abartmadan, bunlardan çok aman aman bir şey bekleme ama yine de kullanmakta fayda görebilirsin. Doğal yollardan dediğin düzeye çıkarman zor olabilir hatta muhtemelen çıkamazsın çünkü vücudun belli bi ideali var bunu ufak tefek destekleyebilirsin ama dediğin gibi bi artış zor. Kilona ve yağ oranına bakarsak gayet güzel vücudun var daha da aşağı çekebildiğini söylüyosun yağ oranını, bence bu durumda herşey normal.

3. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Vücudum çok hızlı ve sağlam gelişiyor boyum desen hızlı uzadı o konuda beslenmem vs. çok sağlam olduğu için bir sıkıntı çekmiyorum ama psikolojik olarak kendimi rahatlamak istedim cinsellikle ilgilide hiçbir sorunum yok aksine hep istekliyim ve zaten doktor testesteron oranının güzel sağlıklı olduğunu söyledi fakat oradaki oranlar düşük olmadığı sürece pek önemli değilmiş bana öyle dedi ben genede yükseltmek istedim yorumun için teşekkürler

Sayfayı Paylaş