HARDLINE Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

79,2%
  2. orta karar

15,9%
  3. başarisiz

4,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 113 üye.
  1. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara

Hocam öncelikle sabırlı olmanızı tavsiye edebilirim. :) Çok hızlı kilo vermekte bazen iyi olmayabiliyor, kas kaybı ortaya çıkabiliyor. Fakat şunu söyleyeyim kardio antrenmanınız yok gibi bir şey.

Ben de şu an zayıflamaya çalışıyorum, 30 dakika yürüme bandı 20 eliptik, 15 bisiklet yapmaya gayret ediyorum. Yürüme bandında da hız olarak 6'nın altına çok düşmemeye çalışıyorum. 30 dakikanında 5-7 dakikası 10 hızda koşmaya gayret ediyorum. Size şunu yapın, bunu yapın demem doğru olmaz, ama 1.73 86.5 kilo biri için kardio antrenmanınız çok zayıf sadece bunu söyleyebilirim. Bu benim görüşüm. Hocanızın aklından ne geçiyor bilmiyorum. Kendisiyle bir konuşun biraz daha hızlı kilo vermek istiyorum diye belirtin. Kardio antrenmanımı artırmak istiyorum diye de kendisyle konuşun bakalım ne diyecek.

Programınız sanki biraz daha yaşlı bir hoca tarafından yazılmış gibi. Yani şunu demek istiyorum, Ankara'da rekor vücut geliştirme var. Eskiden Bilgin'di ismi. Her neyse. Orda Bilgin hoca da ondan sonra mekanı devralan Levent hoca da orda çalışan Şeref hocada da kardio'yu çok ciddiye almamak gibi bir alışkanlık vardı. Yani kendileri çok efendi ve düzgün insanlardır, özellikle Bilgin hocayla şu an beraber çalışmak isterdim şahsen. Ama bu sporu çok öteden beri yapan insanlar nedense çok ciddiye almıyorlar bu kardio antrenmanlarını. Genelde mekik çek, az kilo çok tekrarlı ağırlık çalış şeklinde ilerliyor yazdıkları programlar :) Yani sizin hocanızda biraz o yoldan ilerliyor olabilir. Ben mesela kendimde şunu gördüm beni en hızlı zayıflatan genelde yürüme bandı oluyor.

Bununla beraber beslenmeniz nedir ne değildir bilmiyorum, ama beslenmeye de dikkat etmek gerekebiliyor. Dilerseniz carnitinin yanına Hardline burner alabilirsiniz. Burner Termo yakıcılara geçmek için bir basamak olarak kullanılabilir.

Lakin son olarak kesin bir şey yazmaya çekiniyorum, fakat şunu tekrar belirtmek istiyorum bence kardio antrenmanınız yetersiz.

Son düzenleme: 30 Ocak 2018
    baracuda06 bunu beğendi.
  2. baracuda06

baracuda06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Malesef bende oyle dusunuyorum program olarak zaten cok hevesli yazmadı gibi geldi belkide ozel hoca olmadığı ıcın boyle dusunuyor bılmıyorum nedenini..
    yenı baslayanlar ıcın program gordum burda ancak kılo vermeye yönelik özellikle vucut yag oranım yuksek oldugundan farklı bir program tam olarak onerebilecek olan varsa program bazında tam olarak uygulamak ısterım..
    bu kadar uzun yazmamın nedeni haftada 4 gun gıtmeme ragmen yeterli gelismeyi gorememem ve şevkimin bu nedenle kırılmaması için..

3. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara

Hocam bence başlangıç olarak şunu bir deneyebilirsin hem carnitin de alıyorsun böyle bir programı çıkarmak senin için zor olmayacaktır.

15dk eliptik
    15dk bisiklet
    Yarım saat bittikten sonra tüm kas gruplarını çalıştıracak şekilde 4x15 kas çalışabilirsin.

4*15 chest press
    4*15 lat pulldown
    4*15 chin up
    4*15 scott curl
    4*15 triceps dips
    4*15 hammercurl
    4*15 leg extension
    4*15 leg curl

Sonrasında 30 dakika daha yürüyüş bandı. Burda 6'nın altına düşmeyerek ara ara tempo artırıp tekrar yavaşlayarak yürüyorum.

Yani yukarıda yazdıklarımdan unuttuğum hareket olmuş olabilir, fakat ana düşünceyi umarım anlatabilmişimdir.(Kendi programımı yazdım aslında.) Yalnız 4*15 çıkarabilmek ve hareketi düzgün yapabilmek için oldukça düşük ağırlıklar ile çalışmak gerekiyor bilginiz olsun.

baracuda06 bunu beğendi.
  4. cekhemir

cekhemir Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    İÇERİK BAKIMINDAN YOGUN VE GÜZEL Bİ WHEY BAYA MİX OLMUS AMA SERVİS SAYISI DÜSÜK ÖZELLİKLE TARÇIN SAHLEP LEZZETLİ DENEMEYE DEGER Bİ ÜRÜN ÖZELLİKLE YENİ BASLIYANLAR İÇİN GÜZEL BİR MİX OLMUS

5. baracuda06

baracuda06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    4x15 zorlayabılır cıdden ama 3x15 seklınde dedıgınızı deneyecem cok teşekkürler

legolas246 bunu beğendi.
  6. Davuter55

Davuter55 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Volac ve dovisco gibi en iyi hammadde üreticileriyle çalışan bir firma hardline 100%100 yerli diyemem ama yerli üretim için alt yapınhenuz yok gibi zaten olmasında davisco çok çok iyi zaten ayrıca ürünler fiyat performans bakımında son derece iyi hardline 3 matrix zaten muazzam gerçekten de tat koku kana karışma süper kısa uzun orta zincirleri bulunuyor helal seltifikakı güvenilebilir bir site ayrıca sporcuya destekleyen bir firma ne demek bu derseniz ben hangi yarışmayı açsam tr için tabi her yerde 5 taneden fazla sporcusu bulunuyor herkese yardım ediyorlar bakın sporcuya ediyorlar eyvallah sporcu olmayan kişiyede yardım ediyorlar destekliyorlar müşteri hizmetleri danışmanları son derece ilgili ve sonuç odaklı bilgilide oyalamıyorlar misafir perver ve yardımcı oluyorlar cidden Allah razı olsun

ahmetselim1974 ve NeverEnough bunu beğendi.
  7. Bjj

Bjj Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Gerçekten muhteşem bir performans aldım. Pro Gainer ile birlikte kombine ederek ve iyi beslenme programı ile son derece güzel sonuçlar aldım. 5 hafta gibi kısa bir sürede çok iyi ölçüler kazandım. Ama nedense bu firma pek sevilmiyor. Müşteri hizmetleri de çok kibarlar ve çok yardım sever, onlarca dakika sıkılmadan size yardımcı oluyorlar bunun için de onlara teşekkür ederim. Bu 3 Matrix ve Pro Gainer benim fovorim artık . Hiç bir ağrı sızı rahatsızlık vermedi bana, tadı süper tüm aromaların karışması da çok iyi anında karışıyor.

Salondaki arkadaşlar tek tek gelip benden marka ve ne kullandığımı sordular

8. Musclemad41

Musclemad41 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ingilizce öğretmeni
    Hardline ile ilgili yorumları okudum Facebook'tan kötü berbat şeklinde yorumlar var ben de alıp kullanıp kullanmamak konusunda bu yüzden kararsız kaldım.hardline nox2 ürününü merak ediyorum

9. Iltegin85

Iltegin85 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar, bunun 2300'lük kutusundan aldım, 10-15 ölçek kadar kullandım ama saçlarım acayip dökülmeye başladı. Tesadüf, bunu kullanmaya başladığıma denk geldi. İçinde kreatin varmış ve kreatin de halihazırda dökülme varsa onu hızlandırıyormuş. Bende de vardı. Sebebini buna bağladım ama siz ne dersiniz?

10. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Kullanım ölçümünü artır da tam olsun hiç saç kalmasin.Yahu arkadas şunların hiçbirini kullanmayın diyoruz antik çağda herküller vardı şimdi ilaçlarla hokus pokus yapmaya kalkan sıhırbazlar var yazık yazık çok yazık

11. tayci

tayci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yanılıyorsam düzeltin ama hangi kaynaktan alırsanız alın protein yine de proteindir, değil mi?

Sayfayı Paylaş