Hardline vmax

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve wrestler tarafından 12 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 32 üye.
  1. stranger02

stranger02 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    yok hocam vejeteryan filan önemli değil. hangisi daha etkili bunu soruyorum ve çok fark varmıdır bunu merak ediyorum..daha kaliteli olması daha fazlamı kas kütlesi yapar onu soruyom?

2. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    tabikide whey protein daha kaliteli ve kas yapımında etkisi daha büyüktür, gelişmek büyümek için et ve süt proteini almalısın, yani kısacası whey daha çok kas yapmana yardımcı olur. bitkisel proteinler pek bir şey bekleme.

3. stranger02

stranger02 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    anladım hocam haklısın 50 lira daha fazla verelim whey alalım soya dan bişi beklemek mücize olcak gibi

4. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    aynen madem alacaksın whey protein al şahsen ben hiç kullanmıyorum tavuğa ton balığına devam

5. sandalye

sandalye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba. Ben bu ürünü alıp kullandım.

Etkisine gelirsek, etkisi var. Çevremdeki insanlar da onayladı. Öyle mucize beklemeyin ama var. Bir de servis sayısı çok fazla olduğu için oldukça ekonomik. Whey proteini hiç kullanmadığım ve ilk defa protein tozu kullandığım için karşılaştırma yapamıyorum.

Etkisi içindeki bol miktarda kreatinden de kaynaklanmış olabilir. Çünkü kullanmayı bıraktıktan sonra normal beslenmeme ve antrenman programıma devam etmeme rağmen hacim kaybı yaşadım.

6. peregrinus

peregrinus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Soya proteini hakkındaki bir sürü şey okuduktan sonra şunu söyleyebilirim ki gerekli bi gıda tipi, zaten beslenmede en önemli şeylerden biridir çeşitlilik ve bitkisel proteini de bu anlamda bi gereksinim olarak görmek lazım. Şunu söylemiyorum elbette ki hayvansal proteinin yerine geçer, hayır geçmez, onu almanız gerekiyor eğer kaslarınızın gelişmesini istiyorsanız ancak bitkisel protein de almanızı bilhassa öneririm.
    Ben şöyle bi kullanım yapıyorum protein ihtiyacımı öncelikle beslenme yoluyla gidermeye çalışıyorum ama eksik olan kısmı ve antrenman sonrası protein ihtiyacı için
    3 birim whey
    2 birim soya
    1 birim kazein Toplam 30Gr.
    böyle bir karışım kullanıyorum. İyi sonuçlar verdiğini düşünüyorum. Size de önereceğim budur. Vmax burada soya olarak kullanılabilir. Daha önce başka bi soya izolesi kullanıyordum yeni sipariş ettim vmax ı daha iyidir umuyorum tadı.

7. micro

micro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    insaat muhendisi
    Yer:
    moskova
    Merhabalar arkadaslar.Yaklasik iki haftadir forum`u takip ediyorum gercekten basarili.Bu yuzden az once kayit oldum.Ben moskovada yasiyorum.4 ay once vg.`ye basladim.Fakat antreman sonrasi kas agrilarim zor geciyordu.Bunun nedeni tabiki yetersiz beslenme.Bu yuzden protein tozu almaya karar verdim.Uzun uzun proteinler hakkindaki mesajlari okudum fakat bu markalarin hicbirini burada bulamadim.Bir cok urunde aspartam degerleri cok yuksek (11-12g civari) zaten aspartamsiz bir urun gormedim.Bazilarinda bcaa degeri yazmiyor,bazilarinda bilgi bile yok.O yuzden bana gore protein tozu secim kriterlerine gore en iyisi oldugunu dusundugum Z KONZEPT 100% WHEY protein tozunu aldim.Cunku bana gore en iyisi buydu.Bu protein tozunu kullanmis olan arkadaslar varsa eger lutfen yardimci olabilirler mi?Cok kararsiz kalarak aldim.Kullanmaya devam etmeli miyim?Simdiden yardimlariniz icin tesekkurler.
    [​IMG] [​IMG]

Sayfayı Paylaş