Hardline Glutamine 150 gr

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

94,2%
  2. orta karar

4,9%
  3. başarisiz

1,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Kullanım Şekli :
    5 gram toz 200 ml suyun içine karıştırılarak antrenmanlardan 1 saat önce alınır.

İçeriği :
    150 gram %100 saflık oranında L-Glutamin içerir.

Porsiyon Boyu : 1 Çay Kaşığı (5 gr) Porsiyon Sayısı : 30
    Bir porsiyonda
    L-Glutamine 5 gr.

Salash bunu beğendi.
  2. Andre

Andre Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    53
    Hardline memnun kaldığım 4-5 ürününden biride bu.Hardline TKM - Amino 3000 - Gltamine yaptım 6 hafta.Etki güzel.

3. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ya 1 saat once demıssın saydam ama benım bıldıgım antremandan hemen sonra alındıgı gercı ben hem antremandan once hemde sonra içiyorum :D

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bunu ben demiyorum,ureten firma diyor :)

5. HARD CHILD

HARD CHILD Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    BENDE Glutamine kullandım faydasını gördüm creatin ile küe şeklinde alacaksınn Glutamine ni ant sonra kulanacakasın ben öyle yaptım faydasını gördüm

6. arnold_junior_

arnold_junior_ Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünü aol ile birlikte kullanmak mı yoksa universal amino 3001 gibi klasik amino kullanmakmı daha faydalı olur özellikle büyüme hormonları ve boy uzaması için?
    teşekkürler

7. *ivan drago*

*ivan drago* Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünü antreman öncesi kullanmak daha iyi olmazmı? antreman esnasında kana karışır ve emilir yanlışmı yapıyorum acaba?

8. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    benim bildigim glutamine depolanan bir aminoasit, idmanda depolardan harciyorsun. genel kani idman sonrasi ve yatarken alinir ki depolar tekrar doldurulabilsin thums:

9. Sercinho7

Sercinho7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Karşıyaka 35½
    Bu ürünün Weider Glutamin ile arasında hissedilir derecede etki farkı varmı ??

300 gr Weider Glutamini 70 e alacağıma 65 civarı 500gr Hardline Glutamin satılıyor ondan alırım diye düşünüyorum...

Kullananlar ne der bu konuda ???

10. Sercinho7

Sercinho7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Karşıyaka 35½

Bu soruma cevap verebilecek biri yokmu ? =S

11. free22

free22 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar glutamine kreatin ve gainer kombinasyonu yaomayı düşünüyorum maksimum hacim için güzel bi sonuç verir mi???
    ultimate kreatin
    hardline glutamine
    hardline gainer __________________________?

12. Blues

Blues Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Bence glutamine her yerde aynidir. İthal urunler Turkiye'de yurtdisi fiyatlarinin iki katina satiliyor. Ben de optimumdan glutamine almistim anormal pahaliydi. Aslinda hic de akil kari degil. Ya yurtdisindan getirteceksin ya da burada uretilenleri kullanacaksin. Tabii whey icin icerigine bakip ona gore almak lazim.

13. Adil

Adil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    budur tavsiye ederim beklentime iyi cevap verdi

14. ce

ce Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar marka fark etmez ben 2 yıldır hardline kullanıyorum kullandıgım ürünler wey protegin cratine "L"gülütamine bca devamlı kullanıyorum başladıgımda kol 32 idi şu an 42.5 suplementler iyi beslenme şartı ile uzun vadede etki salar kolay gelsin

15. bodyforever

bodyforever Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Resepsiyonist
    Yer:
    istanbul
    Glutamin ve nox2 yi de suyla karıştırarak yine 30dk once ve hemen sonra tuketıyorum .Kullanmaya başlayalı yaklaşı 20 gün oldu etkisini kullandıktan sonra hemen hissediyosun,çevremdeki insanlarda değişimi farketti herkes çok iyi gidiyosun tarzı şeyler söylüyor kısacası ben memnun kaldım ürünlerden kullanın derim .... Nox2 2 gündür bitti glutamini 200 ml suyla karştırarak içiyorum tadı kötü ama katlanıcaz artık :)

16. TimoTolkki

TimoTolkki Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım glutamin %100 saf olduğu için firma pek farketmez.

17. MaximusDeniz

MaximusDeniz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Karşıyaka
    Bu ürün ne ölçü kaybettirio nede kazandırıor. sadece fit kalmanı we bulunduğun pozisyonu korumanı sağlayan bir ürün bnde kullandım. fakat herhangi bir büyüme söz konusu deil. şimdi kişiden kişiye değişir diyceksiniz ama alakası yok bu herkeste aynı gulutamine'nin ölçü aldırdığını kimse söylemez söyleynlerde warsa eğer birşey diyemiorm :) gulutamine ağır idmanla sonunda kas yıkımını engeller basitce anlatmak gerekirse olay bu :)

18. sunnyulash

sunnyulash Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    yalnis bir yorum yapmak istemem arkadaslar, ama yabanci bir makalede okuduguma gore glutamin in kanser yapici olma ozelligi varmis. simdi glutamin normal saglik amaclida kullanilan bir madde hepimizin bildigi gibi diyceksiniz, o konu ile ilgilide aldiginiz urunun l-glutamin olduguna dikkat edin dioyrdu. kimseyi yalnis yonlendirmek istemem, acikcasi bende isin dogrusunu merak ediyorum cunku optimum whey proteinin icinde porsyonunda 4 gram glutamin bulunmakta, ama bu konuda bahsedilen hardline glutamin inde l-glutamin var. biliyorum yalnis ama belki biraz cahillik birazda heyecan ve heves dogrultusunda spora baslamam ile birlikte optimum whey ile birlikte hardline in bu urununu kullandim. arti olarak cokta iyi beslendim, sonuc olarak hangisinin sonucu oldu bilmiorm ama 1,5 ay oldu spora baslayali , windsurf yapmam disinda bi altyapim yoktu gogus, kol ve omuzlarda gozle gorulur (asiri derecede olmamakla birlikte) sekilde bi gelisme gozlemledigimi soyleyebilirim. glutaminim bitti, simdi tekrar almayi dusunuyorum. MHP glutamine-sp yi denemek istiyorum, bu yazdiklarimla ilgili bir yorumunuz bi dusunceniz var ise yorumlara acigim, sonuc olarak henuz tecrubesiz ve deneyimsiz bi bodybuilding sporcusuyum.tesekkur ederim

19. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    hem glutamine hemde hardline bence balon

20. JohnnyTog

JohnnyTog Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Toghan
    Yer:
    İstanbul
    Hardline L-Glutamine 150gr. deneme amaçlı alarak 6 haftalık rutinimde düzenli olarak kullandım. Amacım ürünü kötülemek değil fakat bende ekstra ölçü kazandırmadığını söyleyebilirim. Mevcut kasları koruma konusunda bile şüphelerim var. Burda markayla ilgili olumsuz bir düşünce belirtemiyorum belkide bütün markaların L-Glutamine'leri aynı etkiyi yapıcaktı. Fakak bir daha ki seneye Bulk dönemimde Multipower'ın L-Glutaminini kullanmayı düşünüyorum, bakalım ondanda buna benzer bir sonuç alırsam ayrıca L-Glutamine kullanımı yapmayacağım. Protein ve Aminoacid içerikli supplementlerin içinde bulunan L-Glutamine karışımı benim için yeterli olacaktır. Değişik markaların L-Glutamine ve türevlerini kullanan arkadaşlar varsa farklı yorumları okumayı merakla bekliyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:27 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:16 ----------

Sunnyulash Beslenmene dikkat ettiğini, Protein tozu ve L-Glutamine kullandığını belirtmişsin. Ama bence senin bu büyümendeki en büyük etmen senin bu sporda yeni olmandır. Çünkü vücut geliştirmeye yeni başlayanlar iyi beslenip iyi antrenman yaparlarsa ve Genetik altyapıları kuvvetliyse 2 ay içerisinde fizikleri gözle görülecek şekilde gelişebilir. Fakat bu sporda ilerleyen zamanlarda kas gelişimin ve büyümen giderek yavaşlar. Bizde kas gelişiminin yavaşladığını gördüğümüz durumlarda vücuttaki GH(Growth Hormone)'u arttırmak için bunları tetikleyici Supplementlere yöneliriz. L-Glutamine'de bu supplementlerden birisidir. Glutamine'i bilmiyorum fakat L-Glutamine'in kanseri önleyici etkisinin olduğunu bir makalede okumuştum. Optimum Nutirition Whey Proteini'nin içindede L-Glutamine var sanırım. Arkasındaki ''Supplement Facts'' kısmına bakarsan bunu görebilirsin. Senin ayrıca L-Glutamine kullanmanı gerekli görmüyorum. Ama karar tabi ki senin benim param var alırım dersen saygı duyarım. Fakat Whey Protein tek başına 2 aylık sporcu için oldukça yeterli olacaktır. Bunu daha öncede söyledim galiba sana, ikilettiysem kusuruma bakma.

sunnyulash bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş