Hardline Burner

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve KaRaBaSH tarafından 15 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 48
    24,6%
  2. Orta karar

oy sayısı 98
    50,3%
  3. Başarısız

oy sayısı 49
    25,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 63 üye.
  1. eser.yelkenci

eser.yelkenci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Makina Mühendisi
    Yer:
    İstanbul
    2 Şubat ile 28 Mayıs arasında (117 gün) ;

2 Şubat kilom ; 81.1 kg. ( Yağ oranım ; %25.6 )
    2 Mayıs kilom ; 68.3 kg. ( yağ oranım ; %13.1 ) - Kayıp : 12.8

Kas ve yağ kayıp değerlerim ezberimde yok ama yaklaşık olarak 10.70 kg yağ ve 2.1 kg. kas idi sanırım. Oranı kas / yağ oranı %18-20 civarıydı.

Şimdi ki amacım, ise %10-11.5 aralığına inerek kilomu 72-73 (max.) yapmaktır.

Profesyonel değilim , amacım fit ve sağlıklı olmak.

2. bymuratgol

bymuratgol Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Bende bir halsizlik yaptı bu ürün.Ters etki yaptı 70 tl parama yanıyom :(

3. Kaan trying body

Kaan trying body Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba spor yapan arkadaşlar yaşım18 boyum 180 kilom 73 yağ oranım %25 spor geçmişim var ama malum bu yıl sınav yılımdı o yüzden bi anda baya yağlandım spora başladım yine carnitin kullanıyorum,herbalife diye bişey duydum yağ yakarken kas kaybı yaşamıyosun falan diyolar size kalırsa benim yağ kaybını maksimum kas kaybını minimum tutmak için herbalifemı, yoksa düzgün beslenme spor öncesi karnitin sonrası wheymi tavsiye edersiniz yaklaşık fiyatta aynı

4. Amos

Amos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    zayıflama amaçlı günde 4 saat spor yapıyorum
    hardline burner kullanıyorum yanında
    Hardline L-KARNITIN Matrix 3000 mg kullanmayı düşünüyorum bi zararı olur mu?

5. Ferhat3518

Ferhat3518 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bende kullandım ve bana sorarsanız denemek için 1 gün kullandım ter miktarına baktım diğer gün kullanmadan baktım fark göremedim. Benim yapım çok kolay kilo alırım kolayda veririm. 5 hafta geçti 1 haftası sporsuz sadece diyetle 8 kilo verdim 84 den 76 düştüm. hedef 71

6. alimakyol

alimakyol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bir süre kullandım, gayet etkiliydi

7. merve231

merve231 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhabalar ben kendi durumu anlatayım. yıllardır bayağı sağlam spor yapan biriyim günlük sporum 1.5 2 saate uzuyor. özellikle ağır kardiyo idmanlarım oluyordu günlük minimum 10 km koşu gibi. ya da 15 eğim 6.5 hız gibi; bu yüzden hiç kilo problemim olmadı.ama ilk defa karın kaslarımı belirginleştirmek istedim; vücut yağ oranım yüzde 14 15 lerde; belim 61 cm hiç göbeğim yok sadece yağ oranını yüzde 10lara çekip kasların çıkacağı duruma getirmekti hedefim, ve bu ürüne yöneldim. Ürün ilk kullandığımda enerji patlaması yaşattı ama daha sonra o etkisi azaldı. iştah kesici özelliği de aynı şekilde ki zaten iştahlı biri sayılmam; yani ürünü kullandıkça bünyeniz ona alışıyor eskisi gibi tepki vermiyor.

boyum 167 cm kilom 56 kg yani zaten bir fazlam olmadığı için amacım kilo kaybetmeden yağ kaybetmekti; ürünü iki haftadır kullanıyorum yağ oranının azaldığını düşünüyorum hatları belirginleştiriyor ama öyle aman aman bir durumu yok.
    bu süre zarfında kilo verdim, geri aldım zaten çok hızlı kilo verip alan bir bünyeye sahip olduğum için. ama oynamalar hep bir kilo civarlarında.
    Demem o ki zaten düşük yağ oranına sahip insanlarda çokta etkili olduğunu düşünmüyorum; fazla kiloları olan arkadaşlar iştah kesici etkisinden oldukça yararlanabilirler.
    uzun süreli kardiyo idmanlarında ağrıları da azaltıcı özelliği var. Uykunuzu kesinlikle açıyor ama ben iş ,bebek, spor o kadar yoruluyorum ki uykusuzluk problemim olmasına rağmen ekstra bir uykusuzluk problemi yaşatmadı ilk kullandığım birkaç gün hariç. Dediğim gibi etkileri yavaş yavaş azalıyor.

L karnitin ve cla alacağım bu ürün bitince ; ara ara kullanılabilir bence kötü bir ürün değil. Sadece pek profesyonel bir ürün değil.
    iyi L karnitin ve Cla markaları önerebilecek varsa sevinirim

8. cekhemir

cekhemir Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    degerleri yüksek cokgüzel ve fiyatıda yerli oldugundan uygun bir ürün kombin seklinde cla lcarnitin burner olarak tavsiye ederim

9. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Hardline ürünlerini zorda kalmadığım zaman kullanmam hatta param olmadığında zor alırım

10. muratselli

muratselli Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Spor yapanlara yanında karnitin ile tavsiye edebilirim.Spor yapmadan kullanımıda mevcut sonuçta metabolizma hızlandırıcı ve kafein içerikli bir ürün.Yerli ürün olması fiyatta avantaj sunuyor.Hardline ürünlerini birçok profesyonel sporcu arkadaşım kullanıyor ve öneriyor.Kullanmadan önyargılı davranılmaması kanaatindeyim.

11. Knza

Knza Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Harfline karşı yaptınız yorumlardan dolayı kınıyorum sizi, bizim markamız ve bende içinde olöak kaydıyla birçok kişi memnundur.

12. Trapped

Trapped Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Neyini kinadin ki bu mesajin ?

13. Knza

Knza Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşım sana degilde senin yorumun altına yazmışım farkında degilim kusura bakma, olumsuz eleştiren arkadaşların geneline yazdım

14. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Ben de sırf kafein az içeriyor diye indirim de bulduğumda almıştım 55-60 liraya denk geldi. Keşke hiç kafein olmasa, diğer ürünlerden bir farkı olurdu. Gerçi içeriğindeki garsinya kamboçya dan ötürü mümkün mü kafeinsiz üretmek bilmiyorum.

İlk izlenimim iştah kapatıyor, uyku açıyor, diğer thermolar kadar yan etkisi hissedilmiyor. Fakat kafein oranı yanlış olabilir. Sanki 88'den daha fazla kafein var bu üründe. :neutral: Kutuyu bitirince olmazsa bir inceleme konusu açarım.

15. cazablanka

cazablanka Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    10.03.2020

Hardline Burner + CLA + Thermo L-Carnitin + BCAA 4lü set olarak

1.80 boy , 29 yaş , 90.4 kg , %14.9 yağ - % 54 su kalan kısmıda kas ve kemik olarak kullanmaya bugün başladım. Sonuçlarını ürünler bittiğinde editlerim.

legolas246 bunu beğendi.
  16. Faruk Er

Faruk Er Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    https://******/image/cache/data/form-enerji/lkarnitin_3d_04-300x380.png
    bu ürün hakkında bilgisi olan var mı?
    L-Karnitin Sıvı Limon 1000 Ml
    30 kilo fazlam var. Bu ürünü önerir misiniz bana ya da başka bir ürün varsa onada açığım.

Sayfayı Paylaş