Hardline Burner

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve KaRaBaSH tarafından 15 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 48
    24,6%
  2. Orta karar

oy sayısı 98
    50,3%
  3. Başarısız

oy sayısı 49
    25,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 63 üye.
  1. KaRaBaSH

KaRaBaSH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar..

hardline'ın yeni bir ürünü var, adı "burner". çeşitli yağ yakıcıların bir karışımı. kullanan var mı acaba?

2. feritzz

feritzz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Vücutta enerji üretimini artırarak alınan kalorilerin yakılma hızını artırır ve diyet programlarından çok daha verimli sonuçlar alınmasını sağlar.İştah kontrolü sağlayarak yeme isteğini azaltır ve diyette bu sayede önemli rol sağlar.Diyetteki temel mantık alınan kalorilerin yakılandan daha az olmasını sağlamaktır.Bu sebepten yakılan kalori miktarını maximum seviyede sağlayarak diyete destek olur.Ayrıca diyet programlarında sıklıkla karşılaşılan yorgunluk,isteksizlik,bıkkınlık gibi durumlara karşı enerji verici özelliği ile programlara sadakat sağlanmaktadır.
    ETKEN MADDELER:
    Garcinia Combogia:
    Garcinia Combogia (Goraka) yüksek oranda Hidroksisitrik asit (HCA) içerir.HCA; alınan kalorileri, yağ üretiminden ziyade , glikozun depolanmış şekli olan glikojen üretiminin arttırılmasına ve depolanmasına yönlendirerek iştah arzusunu ve enerji seviyelerini etkiler.Glikojen depolarının doldurulması sonucu vücut, beynin doyum merkezine ��Yeterince yiyecek alındı�� sinyalini gönderir.Buna ilave olarak karbonhidratlardan yağ asidi sentezlenmesini engeller ve sağlıklı bir şekilde kandaki lipit seviyesini yükseltir.Bu yüzden merkezi sinir sistemini uyarmaksızın doğal kilo kaybını destekler ve merkezi sinir sistemini uyandıran maddelerin kullanımından meydana gelen yan etkilere sebep olmaz. Yapılan deney ve araştırmalar HCA�nın vücudun karbonhidrat metabolizmasını etkilediğini,karbonhidratlardan yağ üretimini baskı altına aldığını veya engellediğini vücutta depolanmış olan yağların yakılmasına yardım ettiğini (yağları yakacakları veya enerjiye dönütürecekleri yer olan mitokondriye transfer ederek) doğal olarak iştahı kestiğini,yağ yakımını artırması ve glikojenlerin depolanmasının bir sonucu olarak da vücudun enerji seviyesini artırdığını göstermektedir.
    Guarana:
    Zayıflatıcı etkileri tohumlarındaki yüksek kafein miktarına bağlıdır.Günümüzde bilien kafein açısından en zengin bitkisel hammaddedir.Kafein yağ yakımını hızlandırır, metabolizmayı hücre bazında hızlandırarak organizma tarafından depolanmış yağların atılımını destekler.Diğer taraftan organizmanın yağlarını daha hızlı yakmasına olanak sağlar.Ayrıca uyarıcı özelliğinden dolayı incelme kürlerinin eşlik ettiği fiziksel ve ruhsal yorgunluklara karşı savaşmada etkilidir.Organizmaya genel bir uyarı sağlayan Guarana, kalbin normal ritmini bozmadan vücuda zindelik ve huzur verir,zekayı açar.
    Yeşil Çay:
    Yeşil çay metabolizmayı uyarıcı,arındırıcı ve toksin giderici etkilerinden dolayı zayıflatıcı özelliklere sahiptir ve merkezi sinir sisteminin çalışmasını kolaylaştırır.İçeriğinde bulunan kafein dikkat konsantarsyonuna katkıda bulunarak ve organizmayı sıkalştırarak merkezi sinir sisteminin uyarılmasını sağlar.Zayıflatıcı özelliği lipolitik süreci başlatmayı kolaylaştıran kafeinle yakından ilgilidir.Organizmada bulunan yağ daha basit öğelere ayrılır ve kişinin formuna katkıda bulunacak şekilde daha kolay kullanım sağlar ve yakılır.Yeşil çay optimum bir diüretiktir.Organizmadan sıvı atılımını kolaylaştırır ve böbreklerin işlevini değiştirmeden temizler.Kafein molekülleri ��yağ özücü�� trigliserid lipaz enziminin aktivitesine etki ederek lipolizi yani yağ çözünmesini uyarırlar.
    Taurine:
    Hücre zarını güçlendirir, diyetteki ruhsal yorgunluğa etki için sinir sistemini düzenlemeye yardım eder.Taurine için B6 vitamin takviyesi Burner� da yapılmıştır.
    L Carnitine L Tartarate:
    Karnitin, yağ asitlerinin mitokondri (hücrede solunum ve enerji üretimi tepkimelerinin gerçekleştirildiği merkez) içerisinde uzun bir zincirlenmeye taşınmaları için gerekli bir araç olduğundan sağlığımız için önemlidir.Nitekim, Karnitin, hipokalorik diyet uygulayan kişiler için önemli bir destek teşkil eder, çünkü daha etkin bir yağ asidi oksidasyonu sağlar ve daha çok kalori yaktırır,aksi takdirde bunlar adipaz dokuyu tıkayabilirler.Diğer yandan yağ asitlerinin oksidasyonlarındaki artış sonuç olarak daha az açlık ve yorgunluk duyulmasını sağlar.
    Krom Pikolinat:Uzun ve yoğun diyet süreçlerinde kuvvet vererek enerji çıkışını optimize ettiği ve iştah azalttığı klinik çalışmalarla desteklenmektedir.sağlıklı gelişme ve güçlü bir performans için gereklidir.Krom iştahın , özellikle şekerli gıda alma isteğinin kontrol edilmesine yardımcı olur, hipokalorik diyet uygulanması durumunda yağların daha çok yakılmasına ve dolayısıyla yağ kütlenin azalmasına ve yağsız kütlenin muhafaza edilmesine bu sayede kasların korunmasına yardımcı olur, kısaca kilo vermek için gösterilen eforu daha etkili kılar.Krom pikolinat metabolizmanın etkinliğini stimüle eder, kandaki şeker oranını düzenler,glikoza karşı toleransı iyileştirir.Bunun yanında kolesterol oranını düşürür
    Kullanım Şekli

1 porsiyon (5 gr) büyük bir bardak (300 ml.) su veya meyve suyu ile karıştırılarak günde 2-3 kere veya sağlık uzmanınızın öngördüğü şekilde alınır.​

Savash, 2157, muratxhan ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    dunyanin bir numarali urunu olsa da almam, her yerde hardline tekel gibi bir sey oldu, yeter artik birileri adam gibi dunya capinda supplement getirsin su ulkeye...

şahin izgi, kdrklc54, nGzbyk ve diğer 10 kişi bunu beğendi.
  4. feritzz

feritzz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bu alandaki urun portfoyu turkiye'de gercekten yok denecek kadar az. Yurt disindan urun teminatı sadece kendi cabalarinizla elde edebileceginiz bir imkan durumunda. Boyle bir durumda da hardLine turkiye'de hizmet veren tek firma. Kotunun iyisi olarak tabir edilebilir ama koyunun olmadigi yerde keciye abdurrahman celebi deniyor nihayetinde

Serdar yıldırım ve koylav bunu beğendi.
  5. KaRaBaSH

KaRaBaSH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar, hardline ile ilgili fikirleri buraya saçmaktansa, ürünü kullandıysanız bir yorum yapsanız?

6. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Evet Karabash.. Turk marka dıye bunlar yapılmakta.. Ben rahat 1 yıl hardlıne kullandım ve cok memnun kaldım gerekırse proteın tozu gerekırse glutamınesı.. Amıno ıcın soylenenler dogru 1 seye yaradıgını gormedım 3000 in.. Neyse Burner ıcınde guzel seyler barındıran 1 yag yakıcı..

1 kac gune kadar alacagım o zaman paylasırım ıns.. Tabı kullanan varsa ılk basta onun sozlerını duymak ısterım

7. Layn

Layn Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bodrum
    hardline tüketiciyi kör cahil mi zannediyor?bu nasıl bir ürün küfür eder gibi?1 kapsülde 10 mg. l carnitine var.10 mg. evet yanlış yazmadım.komik.zayıflamak için en azından günlük 1000 mg. l carnitine kullanılmalı.her antremandan önce 100 kapsül mü kullanacağız?taurine ve b6 vitamini ilaveli deniliyor.1 kapsülde 50 mg. taurine ve 1 mg. da b6 vitamini var.garcinia cambogia avrupa'da ve amerika'da çoktan satışı bitmiş,etkisizliği kanıtlanmış bir hint meyvesidir.taaa 30-40 yıl evvel avrupa'da amerika'da kullanılıyordu.hiçbir etkisi yoktur.gerie green tea ve guarana kalıyor.onlar da 200 ve 140 mg.size birşey söyleyeyim mi,bu üründeki bütün maddelerin daha fazlasını sabah kahvaltısında yiyeceğiniz 1 yumurta ve içeceğiniz 1 fincan kahveden alabilirsiniz.akıllarısıra herşeyden koklata koklata koyarak müşterileri kandıracaklar.10 mg. l carnitine ne ya!?

Taykan, mali67, kdrklc54 ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  8. gitarsist

gitarsist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    tiyatro sinema oyuncusu
    Yer:
    istanbul
    helal olsun tek kelimeyle alkışlıyorum zaten bu yazının üzerine başka bişey yazılamazdı vede yazılamamışta...

9. lennox01

lennox01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Keske daha once okusaydım yazılanları biraz geç oldu ama güç olmasın bundan sonra uzak durmak lazım hardline dan

10. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    bu ürün belki iyi olmayabilir (kullanmadım) ama bu hardline'ın bütün ürünlerinin kötü olduğu anlamına gelmemeli.Hardline'ın da birsürü başarılı bulduğum ürünleri var; Glutamine,BCAA,Bipro...

muroman ve OmerCopyak bunu beğendi.
  11. lennox01

lennox01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Benim için bu yeterliydi

12. Doggy

Doggy Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    eğer belli bir geçmişiniz varsa animal cuts favorimdir, ama dikkatli kullanım ve sabır gerekir,
    el ayaktan kesebilir kişiden kişiye değişmek şartıyla

13. lennox01

lennox01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hydroxcut hardcore almıştım daha kullanmak nasip olmadı spora bi baslıyalım da

14. DallasPage

DallasPage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Balikesir/Erdek
    bu üründen almak mantıklı gibi geliyor çok istek uyandırdı Hepsiburadada ürün altı yazılarını okudum falan direk içip zayıflıcakmışım gibi hissetmeye başladım yani :D
    kULLAnan yokmu ?

15. ege_2048

ege_2048 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 1-2 sene once kullanmistim, icerigi gercekten cok zayif ama nedendir bilmiyorum beni de cok motive diyordu. Istahimi cok iyi bastiriyordu ve iyi enerji veriyordu.

16. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    içerisindeki uyarıcı maddelerdendir...

1 kişi bunu beğeniyor.
  17. Wise

Wise Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    Hardline'ın genel ürünsel portföyüne birşey diyemem fakat burnerı bende kullanıyorum şuanda.L carnitine konusunda zayıf olduğu doğru fakat yeterli olduğu bir konu var ki tok tutma konusunda oldukça başarılı bir ürün.Tabi sizin olağanın üzerinde bir iştahınız varsa bu ayrı bir durum ve bunun için Amerika'da daha farklı ürünler var.Ama normal bir iştah kesme konusunda oldukça etkili.Şunuda eklemeliyim ben her antrenmandan önce ve akşam yemekten önce alıyorum fakat antrenmanlarda L carnitine eksikliğini kapatmak için carnifit tüketiyorum.İkisini birarada kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.

1 kişi bunu beğeniyor.
  18. ferdiakpinar

ferdiakpinar Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul Avcılar
    Burner ı diyetteyken cla ve karnitinle beraber kullandım.3 haftada 4 kilo verdim karın ve yan midede güzel incelme oldu.Tek başına bir etki eder mi bilmiyorum ama bu üçlüyle sorunsuz ve güzel bi diet dönemi geçirdim ve faydasını gördüm.

azazil ve (silinen üye bunu beğendi.
  19. semihus

semihus Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Sabahleyin bundan 1-2 tane alıyorum uykum 10 dkda açılıyor ve gün boyu zinde tutuyor. içerisinde yüksek miktarda kafein var... ilerde sorunlara yol açabilir. Ayrıca kafein bağımlılık yapar..

1 kişi bunu beğeniyor.
  20. girizgah

girizgah Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cla ile burnerden günde kaç tane kullanıyorsunuz ve idmandan önce mi yoksa yemeklerden önce mi kullanıyorsunuz

1 kişi bunu beğeniyor.

Sayfayı Paylaş