Hardline BiPro İzole Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

87,5%
  2. orta karar

9,6%
  3. başarisiz

2,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 90 üye.
  1. ferit567

ferit567 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    kendilerini bir de şöyle soru yönelttim:
    "tekrar cok tesekkürler ama aklıma takılan birkac sey daha var.. sütlerin üretildiği hayvanlara antibiyotik verildiğini okumuştum. bu ürünlerde de antibiyotik kalıntısı olabilme ihtimali var mı acaba, ürün sadece nemsiz ve bakterisiz olduğu icin mi bozulmuyor..
    Dr. Yavuz Dizdar ın ve Dr Canan Karatay ın ortak görüşü bozulmayan ve sentetik gıdalarn tüketilmesinin zararlı olabileceği. yani islem gördüğü için mikroorganizmalar tarafından zor ayrıstırılan gıdalar tüketildiğinde insanlarda kalıcı hasarlara yol açabileceğini söylüyorlar.. sizce dogru mu acaba?"

aldığım yanıt:

"Türkiye dahil olmak üzere tüm dünyada insan tüketimi için kullanılan hayvanlar veteriner kontrolünden geçer. Hasta oldukları dönem dışında hayvana antibiyotik verilmesi yasaktır. Ayrıca hayvanın eti ve sütü işlenmeden önce antibiyotik testine tabi tutulur. Antibiyotik olan sütler kullanılmaz. Ayrıca yedikleri yemlerden dahi gelebilecek olan kalıntıları önlemek için süt ve süt ürünlerine pestisit kalıntı analizleri yapılır. Bunu hem tedarikçim yapıyor hem de Gümrük işlemleri yapılırken ilgili Bakanlık tekrar analize alıyor. Marketten aldığınız sütün bozulmama sebebi ise, maruz kaldığı ısısal işlemdir. Yüksek sıcaklık-kısa süre(pastörizasyon/sterilizasyon) uygulandığı için içerisindeki bakteriler öldürülmekte böylelikle ürünün raf ömrü uzatılmaktadır. Ayrıca Tetrapak ambalaj, ürünün raf ömrünü uzatır. İşlem görmesi, ürünün zor sindirilmesine değil de içerisindeki bakterilerin uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Yüksek yağ içeriği olan (kızartmalar, yüksek selüloz içerenler vb.), vücut için aslında gerekli olmayan ( tüm abur-cuburlar) gıdalar tüketildiğinde tabi ki bağırsaklardaki mikroorganizmalar sindirememektedir. Ayrıca mide asit dengesini de bozan gıdalardır bu gıdalar. Bozulmayan doğal gıdalar da mevcuttur. Mesela kurutulmuş domates, patlıcan gibi, turşu gibi, bal gibi.
    Var olan bilgileri doğru değerlendirmek lazım. Genelleme yapılınca yanlışlar ortaya çıkıyor.
    İyi günler dilerim."

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Fiyatı düştüğünde alıp deneyeceğim ürün .

Fiyatı düşmedediği takdirde asla kullanamayacağım ürün :)

letsev bunu beğendi.
  3. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Aynı fiyata 2.3kg'luk Dymatize ISO 100 varken hayatta kullanmayacağım ürün.

letsev bunu beğendi.
  4. memnan

memnan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bende aşırı derecede laktoz intölaransı var, benim gibi laktoza alerjisi olan arkadaşlar, bu ürün gaz vs. yaptı mı sizde?

dymatize iso 100- Optimum nutrition hydrowhey-gaspari myofusion hyrdo ve hardline bipro

sizce bağırsaklarım için tecrübelerinize dayanarak beni rahatsız etmeyecek olanı hangisidir?

5. pumpit

pumpit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tek kelimeyle mükemmel bir ürün. Tadı da çok güzel, etkileri de çok başarılı. Başka ürün kullanmaya gerek duymuyorum.

6. HakanS

HakanS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar,

Ben bu sporda biraz yeniyim,ilk defa supplement kullanım tecrübem.HARDLİNE markası ile oldu.Merak ettim,ihtiyacım da vardı ve aldım kullandım.Sizlere firmanın ürünü ile ilgili başımdan geçen bir konuyu anlatmak istiyorum..(Belki inanmayacaksınız)..

Hardlıne ın yeni çıkan bir ürününü çok övüyorlardı.Bende araştırıp aldım.Bir kaç porsiyon kullanımdan sonra,benim metabolizmamdan kaynaklı bağırsak hareketlerim çok hızlandı.Ürün işe yarıyordu fakat,biraz da benim bünyemden kaynaklı beni biraz rahatsız etmişti.Her porsiyondan sonra inanılmaz İSHAL oluyordum.Fakat bu durum genel bir durum değildi.Çünkü birlikte aldığımız arkadaşlarda herhangi bir sorun yoktu..Neyse firmayı aradım şikayetimi anllattım.İnanın hiç usanmadan en az yarım saat beni dinlediler.Sonrasında bir kaç öneride bulundurlar.Ha şunu da söylemden geçemeyeceğim.Bu öneriler de bulunan kişi firmanın gıda mühendisi olduğunu sonradan öğrendim..Neyse bir kaç gün daha denememi istediler,kullandım sorun devam ediyordu.Tekrar aradım ve yine benim esir alma sorularıma maruz kaldılar:)) İnanın tam 45 dk telefonda beni dinlediler.ve sonrasında neden böyle olduğunu çözerek.Bana firmada satışta olan dünyanın en iyi saf proteini olan BİPRO yu gönderdiler.Hem de bedelsiz.(Bunu deneyin midenize dokunmayacak dediler rahatsız olmayacaksınız dediler.)..Şimdi eğer ki ben yabancı bir marka alsaydım,ve bu sorunu yaşasaydım kim nasıl çare bulacaktı....?? Bence firmayı kötülemek yerine,biraz destek vermemiz gerektiğini düşünmekteyim..Benim gözümde firmanın notu.10 üzerinden 10.Müşteri Memnuniyeti 10 üzerinden 10.Ürünleri de diğer yabancı firmalardan eksiği yok fazlası var.Takıntılı olmaya gerek yok.HARDLİNE iyidir...Ben firma ile yaşadığım diyalogları aktardım.Sizler ile paylaşmak istedim..Saygılarımla.

7. KFSBH

KFSBH Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Bu Hardline bipro'nun aromalı ve aromasızı arasındaki fark nedir ? değerlerinde fark varmıdır ?

8. aykun

aykun Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    1 kutu bir ay sanırım ?

9. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Abicim cok pahali 1300 grami 200 lira weider pahali diye bilinir neredeyse onun 2 kati bu protein. fiyati biraz daha makul olsa alinicak en iyi protein bana kalirsa

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Degerlerinde bi fark oldugunu sanmiyorum belki aromalilarinda tatlandirici vs... olabilir ama cok fazla farkli madde oldugunu sanmiyorum icinde

11. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Arkadaslar bunun yerine musclemeeds carnivor alabilirsiniz o da tamamen izole whey 1.9 kgi 189 lira.hardline bi de yerli mali olcak bence asiri pahali ama kesinlikle kalitesiz oldugunu dusunmuyorum sadece asiri pahali

12. FURKANCEVIK

FURKANCEVIK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    turk malı oldugundan ıcındekı degerlere guveneblırmıyız bılmıyorum

13. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    definisyon dönemi asla vazgeçmeyeceğim 2. ürün :)
    birincisi ise bcaa (markası önemli değil değere bakıyorum )

14. pepliron

pepliron Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hardline Bi pro ve Optimum Whey 100% arasında kaldım.. Hangisini almalıyım sizce ?

15. faciaa

faciaa Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Heardline power pro %50 whey %40 soy ürünü nu deneyen arkadaşlar var mı acaba

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. kerimonski

kerimonski Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Hardline %100 Whey Protein ürünü satış azlığı nedeni ile üretimden kaldırılmış bütün sitelerde indirimde almak isteyenler kaçırmasın :D

17. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Bu ürün bayadır aklımda olan bi ürün bi kutu alıp denicem.başarılı bi ürüne benziyor aromasızını alıcam tabi zaten diğer ürünlerle vücüda bi ton tatlandırıcı renklendirici vs yapay madde sokuyoruz bu saf olsun bari anasını satayım

18. Eldoybrod

Eldoybrod Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar laktoz hassasiyeti öyle bir şey ki gerçekten içtiğinize yediğinize pişman oluyorsunuz süt ürününü. ben bi ara enzim kullandım whey protein tozuyla beraber fakat o da maliyetli oluyor ve türkiye'de yok. et protein tozu kullanmak bu konuda kesin çözüm olabilir mi?

Sayfayı Paylaş