Hamdullah Aykutlu

Konusu 'Efsane Sporcular' forumundadır ve MK #7 tarafından 22 Eylül 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 38 üye.
  1. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
  2. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    hamdullah beyi tebrik ediyorum. tek kelimeyle mükemmel.
    ve şunu da söylemeden edemeyeceğim bizim türklerin kas genetiği nekadar da bozuk yahu.
    ercan hocanın kolu kopmuştu 1995 te. kendisi synthol çılgınıdır. heryeri synthollüdür.

3. qubar

qubar Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    O yarışmanın bana göre sıralaması şöyle olmalıdır :

1 - ) Ahmed Hamouda

2 - ) Hamdullah Aykutlu

3 - ) Ercan Demir

Mısırlı yarışmacının hakkının yendiğini düşünüyorum.Adam girdiği her yarıştan birinci çıkan adam çok hakkı yendi bana göre. 98 de Hamdullah hocanın şampiyon olduğu İzmir'deki yarışta da durum farklı değildi.

kod bunu beğendi.
  4. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    sor bakalım o arap adama mr olympia ya katılmışmı?
    hamdulah beyin definasyonu kuruluğu simetrisi tecrübesi dünyada sayılıdır. ( özellikle definasyonu kuruluğu)
    andreas munzer vardı öldü
    ...
    gelelim o arap adama...
    1. definasyon yoksunu
    2. simetri hatası
    3. kopuk göğüslü
    4. varisli bacaklı
    5. poz vermeği bilmiyor
    6. bacakları çok zayıf.
    Siz bir türk olarak hamdullah aykutlunun değerini bilin.

Son düzenleme: 22 Şubat 2011
  5. qubar

qubar Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Bak şimdi birader sana birkaç birşey anlatayım.Hamdullah Aykutlu Türkiye'den çıkmış olan en iyi vg dir.Buna itirazım yok.Fakat çok şişiriyoruz.Mr.Olimpiaya katılan tek Türk diyoruz.Kaçıncı oldu 17. oldu.O arap adam Dünya Şampiyonlarındandır kariyeri parlaktır onca emeği böyle çirkin sözlerle lekeleyemezsin.Bir Türk olarak her zaman gurur duymuşumdur.Fakat kendisine açması için verilen bayrağı açmayan Hamdullah Aykutluya saygı göstermemi beklemeyin.Ezbere konuşyorsun gelişigüzel bomboş konuşuyorsun.

https://www.facebook.com/video/video.php?v=492719620955&comments

Videoyu dikkatli lze.Poz vermeyi bilmiyor dediğin adamın kareografisini izle sonra ödül törenine bak.Unutmayalım ki Hamdullah Aykutlu bizim adımıza yarışmadı Olimpia'da İsviçre adına yarıştı.

6. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    qubar videoyu izleyip heyecana kapılmana gerek yoktu. mısırlı dediğin(ki kendisini hiç tanımıyorum) vücutçunun formu pek iyi değil. hiç canlı seyrettin mi bilmiyorum ama amatör yada profesyonel yarışmalarında birinciler simetrik ve kuruluk bakımından en iyisi oluyorlar genelde. hamdullah aykutluğ öyle görünüyorki oldukça kuru ve orantısıyla birinci olmaya kilitlemiş kendini.
    hamdullahın bayrağı yerden almaya tenezzül bile etmemesine alınıyorsan yıllardır isviçrede yaşamış orada çalışmış vergisini ödemiş ülkesine döndüğünde dopingli olduğu için şampiyonluğu elinden alınmış bir adamdan ne beklersin derim?
    edit: fitnessist bicepsi kopmuş diye duymuştum yıllar önce zaten resimlerde de sağ kolu kendini belli ediyor;)

Son düzenleme: 24 Şubat 2011
  7. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Hamdullah aykutlu oldukça simetrik,kuru görünüm ve müthiş bir genetiğe sahip.Onun birince olması aşikardır.Önemli olanlar sağlam hacimli olmak değil.Aynı sikletteki diğer rakiplerine göre daha güzel görünmektir.

Sayın gadir ;

Söylediğinizi doğru bulmadım.Yaşamış, vergisini vermiş falan bunları boşverelim.Normalde doping her spor dalı için normal karşılanmayan ve yasak olan bir maddedir.Bu yüzden federasyonlara laf edilicekse doping e izin verilenlere edilmelidir.

Bunun dışında, Ercan Demirin sol bicepsi kopmuş.Bu fotoğraflardan rahatlıkla anlaşılabilir.Synthol konusunda ise Ercan Demir synthol manyağı falan değildir.Hiç bir yeride synthol değildir.Olsaydı eğer o yaşında vücut zaten kendini bu halde tutamazdı.Bir zamanlar kollarının synthol olduğu rivayet ediliyordu, kendisinin yaptığı açıklamada growth'u bicepslerinden vurduğu için kollarının iyi olduğunu söylemiştir.

8. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    ercan demirin bicepsleri synthollü.
    bak ben bunu bizzat önemli bir vücutcunun yazısından okudum.
    ercan demire hıımm synthol kokusu alıyorum diyor. onun demesine gerek yok göz var nizam var zaten.
    bu türkiyede syntholü en iyi kullanan adamlardandır.
    tluluğ hocam da aynı şekilde.

9. qubar

qubar Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yani synthol varsa ne olmuş.Simetrinin kralı dediğimiz Flex Wheeler'ın bicepslerinde , Kevin Levrone'un tricepsinde , Dennis Wolf ' un kalflerinde synthol var.Ve bu adamlar dünyanın en iyilerinden.Synthol kullanmayı bilen adamları görüyoruz.

10. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    evet haklısın.
    ama synthol bana afedersin de biraz şerefs... lik gibi geliyor.
    sanmıyorum kevin levronun synthol kullandığını.

11. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    teurg; steroid kullanımını savunmuyorum bunu belirtmeliyim başta.
    yalnız profesyonel olarak büyük bir gereklilik olduğu aşikar. takdir edersin ki tüm yarışmacılar kullanıyor. yok ben doping almadım şöyle güzel dereceleri aldım diyen warsa beri gelsin. kendisine maaş bağlayacağım. ciddiyim bana hocalık yapsın sponsoru olurum.
    milli takım seçmelerinde federasyonun idrar numunesi istemesine eywallah. ama ilk üçe girene ne weriliyor ödül olarak. sponsorlardan gelen bir kutu protein tozu.
    dalga geçer gibi! ki ben verilen madalyaların bile podyum arkasında geri alındığını düşünüyorum.
    sen şampiyonunu tatmin etmiyorsun sonrada dopinglisin diye yaftalıyorsun. amaç ne?
    son olarak bir flex wheeler, bir levrone, bir dennis wolf eğer synthol kullanıyorlarsa bırakalımda kullansınlar tabii ki. adamların her adaleleri mükemmel. falsolu bölgelerini gidersinler. sonuçta bunlar wabba yarışmalarına hazırlanan elemanlar değil. " kapışalım mı birader? en kral kim diye. " durumundaki sporcular.

12. Mr. Olympia

Mr. Olympia Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    İstanbul
    rockybalboa7 ve yolcu02 bunu beğendi.
  13. ofis

ofis Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    tebrikler...ne söylense az.

hakan gümüş ve kendisi çok daha iyilerini haketselerde dünya çapında ki politika belli.her zaman gönlümüzün şampiyonları ve örnek aldığımız hocalarımız olacaklar.başarılarının devamını diliyorum.

14. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    videoda poz şovu iyi olmamış bence. zaten oda bir kaç yerde karıştırdıktan sonra sırıtarak bunu belli ediyor. herşeye rağmen birinciliğini tebrik ederiz.

15. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    bu başarısını tebrik ediyorum
    performansı bence çok başarılı

16. Mrozguryilmaz

Mrozguryilmaz Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    evet pozlarda sıkıntı var ama vücudu bütün kusurlarını kapatıyor hayırlı olsun 1. ciiliği.

17. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Ölçülerini bilen varmı=?

18. VücutcuÇocuk

VücutcuÇocuk Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
  19. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    her ne olursa olsun poz şovu gerçektende komedi. o derece kaslı ve sert gorunumlu bir vucudun balerin gibi sekmeye çalışması gerçektende komik. ciddi ciddi guldurdu beni :D eğer muzik eşliğinde bir poz sovu gerceklesecekse bu kesinlikle klasik öuzik olmamalı. daha hard bir muzik eşliğinde yapılamalıdır.

zumruduanka bunu beğendi.
  20. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0

Sayfayı Paylaş