Hamam otu

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Aforizmadam tarafından 12 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Aforizmadam

Aforizmadam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar,kolumdaki,elimin ve parmağımın üzerindeki kıllardan rahatsızım. Tenim beyaz kıllar uzun ve simsiyahlar, nekadar kötü durdugunu siz tahmin edin. Kıllar okadar uzun degil ama yine de cirkin duruyor. Velhasıl kelam ağdaya dayanamayacağımdan hamam otunun en mantıklı seçeneğim olduğunu farkettim. Kolumu hamam otuyla alıp elimin ve parmaklarımın üstündeki kılları da ağdayla alırsam sizce nasıl olur ?

Her bir yorum benim için çok değerli yorumlarınızı bekliyorum

2. freeletics

freeletics Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Ben de hayatimda ilk kez kola agda denedim, bildigin killi erkek kolu :)
    Isin ilginc tarafi su ki nerdeyse hic aci hissetmedim, samimi soyluyorum, sanirim yapan bayanin tecrubesine de bagli, surmesi, cekis hizi, acisi falan

Aci esigim biraz yuksek de olabilir, ama kol bence cok da hassas bir bolge degil, kadinlar genital bolge vs yaptiriyor, ona erkegin dayanmasi zor

Bu arada zaten biliyorsunuzdur, 5-6-7-8 seanslik lazer disinda pek kalici cozum yok, illa tuy dokucu diyorsaniz jiletle aliverin

Sent from my Nexus 9 using Tapatalk

3. Aforizmadam

Aforizmadam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Kola öyle çok önem vermiyorum kış günü sonuçta :) El üstü sıkıntı benim için orayida agda düsünüyorum. Kolunuza ağda yaptınız nasil bir sonuc aldiniz şuan nasıl mesela ?

Sayfayı Paylaş