Grenade thermo detanator fat burner

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Dexter_Morgan tarafından 7 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 54 üye.
  1. furkandvc07

furkandvc07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bugun yine ictim ama ben hydroxycutta metabolizmanin arttigini biliyordum ama hissetmiyordum sadece terletiyordu bu ise hem hissettiriyor hemde tok tutuyor bunu aldiktan sonra yedigin yemekte tikaniyorsun ve bayada tuvalete goturuyor su an etkilerini karsilastirmak icin biraz erken ama diyet yaparak bu urun daha iyi gider gibi ama spor yaparak hydroxycut gibi bilemedim simdi 1 hafta sonra yeniden yazicam

2. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Hocsm hiç miģdenizi yaktımı

3. furkandvc07

furkandvc07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet ama yakma gibi degil hap sanki etkisini gostermeye basladi gibisinden bi isiniyor miden

4. s911

s911 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Grafiker
    Yer:
    istanbul
    2 gün sonra başlıyorum, 2009-2011 rası Hyroxycut ve Weider L-carnetin kullanmıştım, bakalım bu bebe nasıl birşey.
    183cm-120Kg
    Detanator + Cleanbiterol
    Gün aşırı 60dk (Yürüyüş-Koşu karma yapıcam) - Özel bir diet programı yok sadecce şeker ve hamurişlerinden uzak durulacak kafi:)

5. BarışÖztürk

BarışÖztürk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben futbolcuyum 6 gun ust duzey antreman yapiyorum GRENADE DETONATOR MÜ HYDROXYCUT SX7 mi
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Şubat 2016 ---
    Merhaba ben futbolcuyum GRENADE DETONATOR MÜ HYDROXYCUT SX7 mi
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Şubat 2016 ---
    Merhaba ben futbolcuyum 6 gun antreman yapiyorum GRENADE DETONATOR MU HYDROXYCUT SX7 mi

6. kaptanortakapı

kaptanortakapı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhabalar... 38 yaşında 180 cm 84 kg yağ oranım % 18 (tanıta) kaslı sayılırım belim kalın obliglerim var amacım belimi inceltmek

geçen ay anımal cuts ve anımal nıtro aldım beraber kullandım haftada 5 antraman ve haftada 2 cardio yaptım çok sıkı biir diyet yapmadım.. ama şeker sıfır protein karbonh ağırlıklı beslendim 8 den sora bişi yemedim yani buyuk oranda sağllıklı beslendim.. fakat hiç bir yararını göremedim

şimdi granade almayı düşünüyorum.. beldeki incelmem umarım olur cardio yapıcam sabah koşucam gun içinde yine 1 saat cardio bakalım ne sonuç vericek..tavsiyeleriniz varsa verin..

7. Alperen Ayman

Alperen Ayman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    yaklasık 4 gündür bu ürünü kullanıyorum ve karın bölgemde ve bacaklarımda fazla yağlar oldugu için aldım ve 4 günde inanılmaz fark ettirdi daha şimdiden kaslarımı daha belirgin bir şekilde görebiliyorum ve kesinlikle söylenildiği gibi kullanılmasını ayrıca yanından güzel bir diyet yapılması gerektiğini düşünüyorum. yağlı asitli ve şekerli şeyler içmiyorum kesinlikle kahvaltıdan 30dk önce 2 öğle yemeğinden 30 dk önce 2 kapsül alıyorum kesinlikle çarpıntı titreme falan yapmıyor bu kurallara uyarsanız su anlık tavsiye ediyorum ve cok etkili bir ürün oldugunu düşünüyorum. günde ortalama 8-10 litre arası su tüketiyorum ve bu ürünün etkili olması için en önemli şey su içtikçe yağlar tepkimeye giriyor ve inanılmaz enerji kazanıyorsunuz denenebilir ve bence kesinlikle faydası var.

8. Statix

Statix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Alperen helal olsun 8-10 litre su bence alkışlanacak bir şey bende diyet yapıyorum ama ancak 4-5 litre alıyor midem. Cabanın karşılığını alman dileği ile.

9. Alperen Ayman

Alperen Ayman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    teşekkürler bu ürün su ile cok daha fazla fayda sağlıyor yaklaşık bir ayda çatlama yaşamadan 6 kilo verdim ama her gün 5km ye yakın koştum ve düzenli olarak programımı yaptım umarım sende karşılığını alırsın

Statix bunu beğendi.
  10. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    ventolin'in yarattığı büyük hayal kırıklığı sonrası grenade'ye başladım. 1 ay sonra güncelleme yaparım. şimdilik söyleyebileceğim, içtikten sonra boğazı yakıp geçiyor ve iştah kesiyor.

11. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    merhabalar bende izmirde bir mağazada l carnetine alıcaktım ama bana daha kuvvetliği olduğunu ve granedeyi önerdi satıcı arkadaş. daha önce bir kaç kere ismini duymuştum hiç araştırmadan içmde bir korkuyla aldım ama. daha sonra buradaki yorumları okudum kullandıktan sonra yorum atmayı planladım ben 1.78 boyundayım 94 kiloya kadar çıkmıştım ama beslenmeme dikkat ederek sadece 88 e kadar düştüm spora başlayıncada şuan 85 civarındayım bugün kullandım granedeyi ilk hafta 2 kapsül kullanmak gerekiyor ayrıca bünye alışması için. ben yanlış bir planlama yaptım antremanada 30 dakika kala almak gerekiyor ben salona gittiğimde kapalıydı yani 1.5 saat sonra antremana başlayabildim. malum kilo biraz fazla olduğu için kardiyo ağırlıklı çalışıyorum. ilk bisiklede bindim normalde bisiklet zerre terletmezdi baktım yavaş yavaş terler akıyor şaşırdım biraz açıkçası. Sonra koşu bandına çıktım ben sigara içen birisiyim yani normalde 5 dk koşunca bile nefesim kesilir biraz yürür sonra tekrar koşardım yorgun olmama rağmen baya bir güçlü hissettirdi ve kesintisiz 15 dakika koştum hiç tıkanmadan yorgun olmasam 20 25 e kadar zorlayabilirdim. banttan indiğimde ise zaten t shirt baştan aşağı ter doluydu o kadar silmeme rağmen. birazda dağ yürüyüşü yaptım ondada terleme devam etti. karın makinesini kullanırken bile bütün vücudumdan ter akıyordu hiç suda içmedim o dakikaya kadar sonra vücudumda suyun azaldığını hissettim beynim döndü bir su içip kendime geldim. şunu da ekliyim koşu bandını durdurduğumda özellikle kolum karın bölgem ve yüzüm alev alıyo gibi hissetmiştim baya hoşuma gitti ilk günden 1 hafta dolduğunda ve 1 ay dolduğunda da sonuçları sizlerle paylaşacağım.

12. Smk35

Smk35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba,yorumları okudukça herkesde farklı etkiler gösterdiğini anlıyorum.Ben Grenadeyi yaklaşık 15 gündür,gunde 2 sabah 2 öğlen alarak kullanıyorum.boy 1.83 kilo 106.nerdeyse her gün 1 saat kardio yarım saat ağırlık çalışıyorum.spordan önce alırsam gerçekten yorulduğumu hissettirmiyor.iştahımı da kapattı,bu vesile ile diyet ve protein ağırlıklı besleniyorum.zaten normalde de çok terleyen ve çok su içen biriyim bu anlamda olumsuz etkilemedi.uykusuzluk yapmadı.sadece hafif bir mide bulantım oluyor.15 günde yaklaşık 3-4 kilo verdim.öneririm,fakat spor ve diyet ile.ilaç zaten bunları yaptırıyor.

13. byarif06

byarif06 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    bunun black ops olani daha iyi diyorlar kullanan varsa yorumluybilirmi ?

14. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    grenade kullanalı 1 hafta oldu 85.5 86 civarıydı kilom pazar başladım kullanmaya çarşamba ve bugün dinlenmeye ayırdım. 84 e indi 83 ü zorluyorum şuanda 4. haftanın sonunda hedefim 75 76 en kötü 78 e düşmektir. ki giden kilonun da yağdan olduğuna eminim vücut daha diri duruyor gibi geldi bana.

15. rdofb

rdofb Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Bu ürünü bende kullanıyorum sabah kahvaltısından yarm saat önce 2 öğle yemeğinden yarm saat önce 2 kapsül alıyorum sizce kardiyodan yarım saat önce 2 kapsül alsam zararlı olur mu

16. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    yorum yapacağımı belirtmiştim :) ayın 9.da 1 ay dolucak 2 gün kullanmadım 86 dan şuan kilom 80 81 arasında geziyor fotoda paylaşıyım siyah beyaz olanlar son hal. 3 haftadaki etkisi bendeki. günde 1.5 2 saat antreman kaldırmamı sağlıyor.

byarif06 bunu beğendi.
  17. NicholaTESLA

NicholaTESLA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ARKADAŞLAR, GRANEDE THERMO DEDANTÖR. CİDDİ DERECEDE ETKİLİ BİR GIDA TAKVİYESİ. ÜRÜNÜN AMACI ASLINDA YAĞ YAKMAK DEĞİL BUNU HERKES YANLIŞ ANLIYOR YAĞ YAKICI ÜRÜNLER L-CARNİTİN ÜRÜNLERİDİR VE SPORDAN ONCE KULLANILIR. BU ÜRÜN SADECE VE SADECE BOL BOL BAĞIRSAKLARI ÇALIŞTIRIYOR VE BİZİ TUVALETE ÇIKARIYOR AYRICA TOKLUK HİSSİ VERİYOR YANİ BU ÜRÜNÜN AMACI MİDEYİ KÜÇÜLTMEK ÇUNKU NE KADAR COK TUVALETE CIKARSAK O KADAR HIZLI MIDE KUCULUR MİDE KUCULDUMUDE KALORİ ALIMI YAVAŞLAR KALORİ ALIMI YAVAŞLADIMI SPOR YAPMASAK BİLE KİLO VERİRİZ TABİKİ KARDİYO YAPARAK DAHA HIZLI VERİM ALIRIZ ÜRÜN YAG YAKICI FELAN DEGIL SADECE TOKLUK HİSSİ İŞTAH KONTROLU ASIL ONEMLI OLANDA BUDUR KILO VERMEDE AZ YEMEK YEDİĞİMİZ ZAMAN AZ KALORI ALIRIZ AZ KALORI ALDIGIMIZ ZAMAN İSE KILO VERIRIZ . . . KISACASI ÜRÜN ÇOK ETKİLİ YANINDA L-CARNİTİN İLE SAGLAM GUNDE 1.5 SAAT KOŞU İLE 1 AYDA 10 KILOYA KADAR KILO VERME İMKANIMIZ ELİMİZDE .... DİKKATLE SOYLUYORUM DEFINASYON DONEMINDE OLAN ARKADAŞLAR BU ÜRÜNÜ SAKIN SAKIN KULLANMAYIN L-CARNİTİN VE CLA KULLANMANIZ YETERLİ OLACAKTIR...

BU ARADA HYDROCUX ANIMAL CUTS LIPO6 VS VS ONLAR BOŞ ARKADAŞLAR GRANEDE THERMO DEDANTOR KENDİNİ İSBATLAMIŞ BİR FİRMA SAGLAM VE KALİTE. GONUL RAHATLIĞI İLE ALABILIRSINIZ.

18. directorr

directorr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar selam. burada bu konuyu görünce sırf kendi yaşadıklarımı aktarmak için üyelik açtım:) grenade thermo detenetor kullanmaya mart 2016'da başladım. kickboks sporuna yeni başlamıştım, boyum 185 kilom 106'ydı. ilk üç ay düzenli kullandım, artık fazla suyu mu verdim yoksa antrenmanlar ve grenade gerçekten işe mi yaradı bilmiyorum 3. ayın ortasında 95 kiloya düştüm. fakat daha sonra bacaklarımda ciddi ağrılar olmaya başladı, bunlar darbeye bağlı ağrılar değildi çünkü kickboks salonunda ilk üç ay bu tür durumlara belki kaval koruyucu ile girebilirsiniz, o da sert bir şekilde olmaz. ilk olarak shin splits denen rahatsızlıktan şüphelendim (spordan kaynaklı kemik zarı iltihabı), çünkü sert bacak antrenmanları karşısında bacaklarımın ağır olan gövdemi taşımakta zorlandığını düşündüm. belirtiler de o yöndeydi zaten. daha sonra baltalimanı kemik hastanesine gittim buradaki doktor da shin splint olabileceğini belirtti. buna yönelik tedaviye başladım, aynı anda greaned'e devam ediyordum ki kilo vermem de durmuştu ve bacaklarımdaki ağrı günden güne artıyordu. sonra yağ yakıcı kullanmayı bıraktım. 3 ay içinde bacak ağrılarımın tamamı geçti. kilo yine 94-95-96 civarı kalmıştı. gelelim bu yazıyı yazma sebebime, ben yağ yakıcının ağrı yaptığını düşündüğüm için bırakmamıştım tamamen psikolojik olarak ilaçlara (ağrı kesici dahil) ara vermiştim. ta ki 2016 eylül ayının ortasında grenade kapsülü tekrar alıncaya kadar. o uzun aradan sonra ilk antrenmandan önce 2 kapsül içtim ve antrenmanda toplam attığım su 1.8 kilo oldu (önce-sonra tartı yaparım hep) bu durum beni sevindirdi ve devam etme kararı aldım. 2. haftanın da ilk antrenmanı bittikten sonra eski iç bacak ağrılarımın geri geldiğini ve hatta ayak bileğimde şişlik olduğunu görünce tekrar doktora gittim. şişlikten yola çıkarak iki bacakta da ödem olduğunu tespit ettiler. ve yağ yakıcıyı tekrar bıraktım, şuan 3 hafta geçti, antrenmanları hiç bırakmadım ve ödemlerim yavaş yavaş gitmeye başladı. belki bu durum sadece bende böyle olmuştur grenade'e bok atmak istemem ama sizin için zor olsa da lütfen bu tür suplement ve termojenik ilaçlar almadan önce sizin metabolizmanıza yada yaptığınız spor dalına uygun mu değil mi bir doktordan yardım isteyin. belki sadece fitness yapsaydım bunlar olmayabilirdi ama zaten ciddi antrenmana rağmen kilo kaybım durmuştu. benim aylarım bacaklarımın üstüne basarken, zıplarken acı çekmekle geçti sizin öyle olmasın. buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler hepinize...

19. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    yani kullanma yerinden dolayı öyle bir problem olmuş olabilir. ben 1.5 ay kullandım hiç bir problem yaşamadım 1.5 ayda 87 den 80 e kadar yağ yaktım. kilo verdim demiyorum bak yağ yaktım. ben bu spora 4 aydır varımı yoğumu veriyorum herşeyin başında bu sporu tutuyorum o yüzden bu kadar emin konuşuyorum. uzun süre kullanırsanız belki sıkıntı olabilir çünkü 3 hafta kullanıp 1 hafta kullanmamak gerekiyor bu ilacı. ve uzun süre kullanmayı tavsiye etmiyorum sonuçta bir ilaç bu ne kadar faydası olsada yağ yakmak için 1 2 ay yeterli sen gidip 5 ay yağ yakmaya çalışırsan bi sıkıntı vardır ortada zaten. ya antremanın çok basittir yağ yakamıyosundur yada yaktığın kadar yağı geri alıyosundur

20. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Bugün kullanmaya başladım 2 sabah 2 öğlen kullandım ve kafeinden dolayı el titremem var şuanda kalp atışım hızlı, antremana 30 dk sonra gideceğim ama şuanda bile yerimde duramıyorum etkilerini yazacağım

Sayfayı Paylaş