Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Gayet haklısın bence 100 tl ye sabitlemesi lazım madem Türk firması madem yerli üretim wheyin fiyatını indiricek ben bir kere aldım fiyatı indirirse devam ederim isolatı yada wheyini yoksa zaten yurt dışı fiyatına alıyorum avrupa malı kafam rahat çokta umrumda değil.

2. Bulkybear

Bulkybear Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yerli üretim de adam hammaddeyi dolar/euro neyse dışarıdan alıyor be kardeşim aldığı fiyatın üstüne işçilik falan koymasın mı? utanmasanız bedava göndersinler diyeceksiniz.

mrthr35 bunu beğendi.
  3. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    hammaddeyi türkiyede üretiyor hey Allahım ya

uykuadam bunu beğendi.
  4. justlike_superstar

justlike_superstar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    acilen indirim yapması gereken firma. zira Pr ote in 7 şu an BSN Dna Whey'in 1.8 KG lik versiyonunu 125 TL ye kargo dahil satıyor. Fiyat kampanyalı olarak.
    bu vatandaslar 700 gr Genrise'i 50TL + kargo ya satıyor.

5. Trapped

Trapped Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    http://www.******.com/bsn-dna-series-whey-protein-1870gr-323.html

Nerde 125 ?

6. justlike_superstar

justlike_superstar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    siteye üye olun. kısa bir süre sonra fırsatlar diye bir bolum acilacak. oradan indirimli ürün alabilirsiniz. aşağıdaki fiyatlara bir göz atın. acıkcası bende bu fiyatlar karsısında BSN yi tercih ettim Genrise'a .. bence mutlaka indirim yapmalı genrise ...

Miktatiz bunu beğendi.
  7. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    indirimli protein tozlarına dikkat edin özellikle piyasa fiyatına nazaran ciddi bir fark varsa daha önce çok sitede gördüm bunu
    son kullanma tarihi bitme noktasına gelen ürünlere yapıyorlar mal ellerinde kalmasın diye

8. justlike_superstar

justlike_superstar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13

benim aldıgım bsn temmuz 2017 tarihli.. ayda 1 kutu bitirdiğim dusunuldugunde gayet yeterli..

Miktatiz bunu beğendi.
  9. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    sen diğer reklam manyağı türk ürünlerinin kalite ve fiyatına baktınmı ki bu fiyata laf söylüyorsunuz

Bulkybear bunu beğendi.
  10. Bulkybear

Bulkybear Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    mabadından element uydurma bilader...adamların açıkladıkları dosyalara falan bir bak. genrise hollanda ve başka ülkelerden getirtiyoruz diyor. sen burada üretiyorlar diyorsun. bence hammaddenin ne olduğundan bir gram fikrin yok.

11. jackal6961

jackal6961 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Complex whey proteinlerinin çoğu aynı.Belli bir hacme ulaştıktan sonra ne marka kullanırsan kullan pek etkisi olmuyo.İzole denemedim o yüzden kıyaslama yapamayacağım ama lisedeyken Hardline %80 whey ürünü vardı.Ondan çok verim almıştım.Bide o zaman universal kullananlar çok memnundu arkadaşlar arasında. Şu an ultimate kullandım kilom aynı optimum kullandım aynı scitec kullandım aynı myprotein kullandım aynı ve bunun complexini kullandım yine aynı.O sebeple uygun fiyatı ve yerli oluşundan dolayı tercihimdir.Ama indirimleri takip etmek lazım tabi

Son düzenleme: 2 Nisan 2017
  12. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    aslında yeni bir paket yapmaları lazım. mesela izole whey + kreatine düz 200 tl yada bca . 2 yada 3 lü kombinler görmek fena olmazdı. hemde whey harici diğer ürünlerinide denemek isteriz. sadık bey sık sık girer yorumları okur burada bunuda görecektir :)

13. Bulkybear

Bulkybear Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Aynen katılıyorum

(İzole Whey/ İzole Whey Complex/ Whey Complex/ Whey)+kreatin+bcaa
    veya
    (İzole Whey/ İzole Whey Complex/ Whey Complex/ Whey)+Ecdysone-FX

Bu kombinasyonlar koyulabilir ya da direk sitenin alışveriş kısmına şey eklenebilir; bu şekilde belli şeyleri kombine ettiğin zaman 200tl veya 250 tl üzeri alış verişte %10 %5indirim yapılabilir. Satışları arttırır gibime geliyor.

14. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    son gelen izole wheyin tadı bugüne kadar aldığım en iyi ürün tadı. gerçekten efsane olmuş. saf süt içer gibi hissettim.

15. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Türkiye'ye yerli üretim yapan bir fabrika lazım 70 tl ye satıcak en fazla millete alıcak yoksa tavuk işlenmemiş protein. bide üretilen whey protein kalitelimi onuda bilmek lazım öyle her protein tozu kaliteli değildir fabrika içi nasıl görmek hijyen lazım. büyük bir firma bu işi yapmalı yoksa türkiyede bu sektör yabancıların elinden kurtulamaz whey bile üretemiyoruz daha ne olsun.

16. Arda1221

Arda1221 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar galiba tekrar zamlanmis 2 kilo whey 129 olmasi lazim di 139 olmus mix de zamlanmis sanirsam bi bakin siz yine de haberiniz olsun

17. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    129 olanından bir kutu almıştım bitirdim şuan 139 olmuş
    bu güne kadar kullandığım protein tozları içerisinde karışımı en kötü olan tozdu,standart bir protein tozu bunun yanında izole toz gibi kalır o derece
    zaten ben shaker kullanmayı sevmiyorum protein tozunu bardakta karıştırıyorum,
    bunun karışabilmesi için 1 saat kadar bardakta bekletiyordum,karışımı gerçekten çok kötüydü
    lezzeti falan idare ederdi ama genel olarak bu modeli önermediğimi belirteyim
    şuanki fiyatıyla alınmaya değer değil üstüne az daha koyun düzgün bir şey alın ben sadece denemek için aldım

18. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    ben 1 kutu isolate sini aldım sonuçta çok kaliteli bir isolat değil gaz yapmasından belli çok laktozlu bir ürün o yüzden protein oranıda çok düşük isolat zaten laktozsuz olur genrise alıcaklar buna çok dikkat etsin yada başka bir ürün her isolat yazan isolat değil ben dymatize iso kulnıyorum onuda bıraktım direk beef protein kullanmaya başladım onuda zaten kilosunu 60 tl ye rahatcana bulursunuz içinede isterseniz 1 kiloda soya iso koyun soya isolarta 40 tl kilosu oldu bitti koy yoğurda ye gitsin istediğin zaman

19. umok35

umok35 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    yakında 200den satmaya başlayacaklar zam yapmaya doyamadılar

Miktatiz bunu beğendi.
  20. pullower

pullower Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Ürünü Almayı Düsünüyorum Fiyat Servis Bakmından Uygun Daha önce optimum ve inkospor kullandım inkonun aroması optimuma göre ve etki olarak daha iyi şuan için kafamda bu ürün var aroması benim icin fazla önemli degil fiyat servis bakımından başarılı gibi geliyo etkisi hakkında yorum yaparsasnız sevinirim

Sayfayı Paylaş