GÖKHAN SAKIYI 3 KELIME ILE ANLATIN

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Muharremp08 tarafından 22 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Muharremp08

Muharremp08 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Sadece 3 KELIME ile anlatabilir misiniz?

2. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    geçen fena dövdüler

ama yinede helal olsun karşısına çıktığı adama şöyle bi bakınca bile insan diyor ''bu adam gökhanı parçalar'' diye fakat ona rağmen dayaktan korkmayarak karşısına çıkma cesareti göstermiş. zaten yere düşüncedeki ''aha şimdi sıçtık'' bakışı her şeyi anlatıyor...

Son düzenleme: 22 Temmuz 2018
    Darksafir2, Delikanlı111 ve Muharremp08 bunu beğendi.
  3. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Kickboks dengesiz bir spor işte adam kickboksçu low kick atma hastalığı yüzünden kaybetti. Low kicki attı dengesiz olunca adamda vurdu ama yine de yerdeyken 2-3 saniye kalkmadı ki adam üstüne atlamadı orda kurtulabilirdi yine kalkamadı ve kayıp etti yapacak bişey yok ama sonuçta türkiye'yi temsil ediyor.

4. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Sevdiğim bir arkadaşım.

Arkadaşım dediysem, kanki değiliz ama yurtdışında birkaç defa görüşüp sohbet etmişliğimiz var. Hatta ona, Alistair Overeem maçını kaybetmesinden sonra, ağırlık çalışmaktan neden korkuyorsun demiştim. Kaslı olmak seni engellemez dövüşürken demiştim(Aslında benim ki biraz tereciye tere satmak olmuştu:))

Birkaç ay sonra bir röportajında " ağırlık çalışmaktan eskiden korkardım ama şimdi korkmuyorum " falan demişti. Onu okuyunca onunla muhabbetimiz aklıma geldi. :)

Gökhan Saki bu maçı kaybetti, çünkü MMA tarzı dövüşmeye henüz hazır değil. Bedeni MMA de ama ruhu halen Kick Boksta. Bazen bizim MMA salonumuza Kick Boskçular gelirdi. Havalarından geçilmezdi, sonra dayak yeyip giderlerdi:)

MMA yapacaksan, onun ruhuna uygun davranman ve ona uygun antrenman yapıp, tamamen gardını, savunmanı ve saldırını MMA tarzına göre düzenlemelisin.

Arkadaş 3 kelime dedi ama amma dolmuşum:)

Darksafir2 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş