futbol ve boy uzaması

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve SerdarE4 tarafından 28 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SerdarE4

SerdarE4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    herkese merhabalar abilerim ben şubat 2002 doğumluyum amator futbol oyuncusuyum mevkim stoper boyum 1.77 , sizce bu yaştan sonra boyum uzarmı uzarsa ne kadar uzar fikirlerinizi bekliyorum

2. Merdonaldo

Merdonaldo Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    Uzar daha yaşın genç ama ne kadar uzar bilinmezz anne babanın akrabalarının boyunuda bak

3. SerdarE4

SerdarE4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    hocam ailemde fazla uzun yok babamın kuzenleri uzunlar 1.90 filan hepsi , ben şöyle boyumun 1.86-1.88 filan olmasını istiyorum hava hakimiyeti açısından

4. samettuna1525

samettuna1525 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    21 22 yaşına kadar uzarsın vücut bir yıl uzar bir yıl duraksar uzama yılında ne kadar cm aldığını ve ne kadar uzama yılın kaldini bilirsen 22 yaşında felan ne kadar uzayacağini bilirsin ben 17 yaşındayım uzama yılındayim herkese göre farklı zaten ben 2cm atiyom boy olarak 185 im 2 sene uzama yılım var önümde 22 yaşında 189 en fazla olurum

5. samettuna1525

samettuna1525 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yüzme ile uzatabilirsin veya boy uzatma sporları var noy uzatmak için bazı hormon ilaçları da var ama tavsiye etmem

Sayfayı Paylaş