Forumda Yeniyim...

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve SCHWARZXXL tarafından 27 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 76 üye.
  1. testobey

testobey Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar foruma bugün üye oldum ama uzun süredir takip ediyordum.
    forum kurallarını sonuna kadar destekliyorum.çünkü kurallara uyulmazsa forum çöplüğe döner.
    ancak;
    -genelde size hak vermemle birlikte-biyologcem isimli üyeye haksızlık yapıldığını veya aşırı tepki verilerek çok üzerine gidildiğini düşünüyorum.
    çünkü:
    1-biyologcemin kilitlenen başlığını gördüm.doğru kurallara aykırıydı,ama bugün bile hala üye fotoğrafları kısmında kurallara aykırı olan bir çok başlık mevcut ve kilitlide değil.çoğu başlığa hala yorum yapılıyor.kaldı ki biyologcem daha sonra uygun poz ekleyeceğini belirtmişti.diyeceksinizki o başlıklar açıldığında forum kuralları henüz şekillenmemişti.olabilir.şimdiki kurallara göre herkese eşit davranılmalı.
    2-Değerlendirilmesi isteğiyle fotoğraf koymuşsun, kimsenin değerlendirmesine ihtiyacım yok diyorsun.
    Bu başlığa attığın önceki mesajda özür diliyorsun, sonra işler istediğin gibi gitmeyince veryansın.
    diyorsunuz ama kimin üzerine bu kadar gitseniz elbette insan eninde sonunda dengeyi kaybedecektir.değerlendirme beklerken kilitlenmeyle karşılaşınca morali bozulmuş olabilir mi acaba?forumdaki kurallara uygun olmayan okadar başlığın değerlendirildiğini ve kilitlenmediğini gören herkes benzer düşünür bence.
    3-zorunlu pozları daha sonra çekip ekleyeceğini beliritiyor.atletli foto göndermiş yanlış ama hiçmi değerlendirecek kadar birşey görünmüyor yani.hem uyarıp hem değerlendirilemezmiydi göründüğü kadarıyla.
    4-fotoğraflarını tabiki değerlendirmesi amacıyla göndermiştir bence ama söylermisiniz kaç kişi övgü almak istemez burada.eleştiri olmalı ama övgüde olmalı ki insanların azmi kırılmasın dimi.nitekim övgüde bulunulan birçok üye var.onları niye övüyosunuz sadece eleştirin ozaman.
    5-adamı yerin dibine sokup birgüzel alay etmişsiniz hep birlikte üzerine gitmişsiniz sonrada tutarlı davranmasını bekliyorsunuz valla bravo.dikkat ederseniz özür dilediği msj la üyeliğinin iptalini istediği msj arasında 3 gün var.
    6-kurallar uygulanmalı ancak yeni üyelere biraz daha esnek davranılmalı.açtığı başlık kurallara uygun olmayabilir uyarılıp belirli bir süre verilip o süreye kadar uygun foto eklemezse yada kurallara uymamaya devam ederse başlığını kilitleyebilirsiniz yada yasaklayabilisiniz.(benim önerimde bu).biyologceme bir uyarı msj atıp sana 15gün süre .15 gün içinde kurallara uygun foto ekledin ekledin eklemedin başlığın silinecek.saygısızlıkmı yaptı 15 güne kadar msj larda seviyeyi ayarladın ayarladın yoksa yasaklanacaksın dersiniz ve herkese uygularsınız.

biz millet olarak ezilenin yanında olmayı severiz.kimse sahip çıkmamış ben biraz destek oluyum dedim.sizde bu aşırı tepkiden bir üyenizi kaybetmişsiniz.bu siteyi site yapan bir çok spor aşığı üyeleridir.bu üyeler olmasaydı bu sitede bir anlam ifade etmezdi.üyelerimizi kırmadan onlara sahip çıkmasını bilmeliyiz.

herkese iyi bayramlar.

2. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
  3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum

öncelikle neden aylar önce banlanmış bir üye olan biyologcem yeni üye olmuş biri tarafından durduk yere savunuluyor anlamadım..

son olarak kural kuraldır ve herkese eşit davranılır..bazı kurallardan önce açılmış başlıklardaki detaylara genelde müdahale edilmez..

ama kuraldan sonra açıldıysa başlık , kurallarda belirtilen cezayı alır..neden mi çünkü üye kuralları okuyucak ve ona göre başlık açacak..

bu forumda kurallar bazı forumlarda olduğu gibi "maksat kural olsun, kuralsız kalmayalım" diye konulmaz..tam anlamı ile uygulanmak için konulur..düzen için konulur ve düzeni biz üyelerimiz için isteriz..forum onlar için var..

kuralları esgeçerek , 2 üyeyi mutlu edeceğiz diye 222 üyeyi mutsuz etmeyiz, etmeyeceğiz .. varsın o 2 üye de bizden yolunu ayırsın..

Son düzenleme: 21 Eylül 2009
  4. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    yukarda böyle bir söz etmiştim..detaylı inceleme sonucu aynı üye oldukları ortaya çıktığı için 4 hesap banlanmıştır..

5. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Kurallardan söz edip duruyordu birde.....kafa_

6. scarlet

scarlet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor
    Yer:
    EDİRNE
    mrb arkadaslar foruma bugun uye oldum ama sanırım yenı uye oldugum ıcın konu acamıyorum yazılan yazıları okudum haklılık payı yuksek ama benım bı kac bısı paylasmam ve soru sormam gerek bunun ıcın ne yapmalıyım ?

7. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bekleyeceksin bir süre.. :)

8. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bekliyiceksin biraz beklerken aramadan sorunlarınıda bulabilirsin eminim sorucağın soruların bir çoğunun cevabı forumda mevcuttur.

9. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Sorulan soruların geneli zaten sabitlenmiş konularda var. Yönetim uğraşmış o kadar sıkça sorulan sorular diye bir bölüm yapmış. Ama inatla hep cevabı olan sorular tekrar soruluyor :)

10. 1919

1919 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bu başlığı baştan sona okurken ilk sayfadaki "herkese selam" mesajına çok güldüm :)

isabetli bir karar belirli süre konu açamamak.

9 aydan fazladır bu forumdan faydalanıyorum ama bir kere bile kuralları okumak aklıma gelmemişti. Herhangi bir katkıda bulunabileceğimi düşünmüyordum. Aylar geçtikçe bilgilerime daha çok şey kattım, beslenmemi, günde kaç yumartayı nasıl yemem gerektiğini bu forumdan öğrendim.

Üye olduğum anda ilk yapmaya çalıştığım şey antreman günlüğü oluşturmaktı, onu da beceremedim :)

iyi ki becerememişim şimdi kuralları okuyorum...

diez ve SCHWARZXXL bunu beğendi.
  11. paradisse

paradisse Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    evet geçekten iyi olmuş bende uzun zamandır siteyi misafir olarak inceliyordum yeni üye oldum fakat o kadar çok saçma açılmış konu var adam aradığını bulması saatler alıyor....

12. ultimate1

ultimate1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bencede cok haklısın..

13. NemesisTR

NemesisTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Uyguladığınız sistemi destekliyorum. Foruma yeni üye oldum. Fakat sadece konu açmayı yasaklayıp, mesaj yazmayı aktive etseniz iyi olmaz mı? Çünkü yardım almak için örneğin çalışma katetmiş kişilere nasıl yaptıkları konusunda soru sormak için cevap yaz butonunu kullanmak istiyorum. Yardım almak için foruma üye oldum. Fakat 7 gün bence uzun bir süre.

14. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Mesaj yazılıyor fakat konu açılmıyor. Her forumda 7 gün beklemeniz gerekmiyor.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ba-l-k-ma-s-t24845.html?p=259738#post259738

15. armagan111

armagan111 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben 15 yasında 94 kıloydum lıseye gecınce ılk yılım da 6 ayda 25 kılo verdım daha sonra uzun sure kılo almadım ve hafıf hafıf basladım v.g ye daha sonra lıse 4 de yazında 80 kıolydum ıdeal bır vucudum olduguna oııınanıyordum ozman unıverste sınavlarından dolayı hep evdeydım ve 1 sene hıc spor yapmadımhayatım boyunca hıc bır seneyı vucudum adına hı c bukadar bos gecırmemıstım ve 35 kılo aldım su an 115 kıolyum boyuımö 1 78 lutfen bana yardım cı olun su an yenıden dıet baslıcam dıet yapabılıorum ama bu sırada body de yapıp vucudumu gelıstırmek ıstıyorum nası ı spor programı ızle
    emelııım proteın ılacı almalımıyım lutfen yardım cı olun tesekkur ederım

16. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    1-Sitemizde sizin için uygun idman programları ve beslenme programları bulunmaktadır, siteyi biraz gezmeniz yeterli olacaktır.Bunun yanında sitemizdeki arama motoruda oldukça işlevseldir.

2-Protein ilacı diye birşey yoktur, protein tozu ek besin takviyesi diye birşey vardır, idman felsefesi , ve bir adele alt yapısı oluşturmadan , ek besin takviyelerine ihtiyaç yoktur.

3-Aklınıza takılan soruları arama motorunu kullanarak aratırsanız, gerek site yönetiminin gerekse sizin bilgiye çabuk ulaşma açısından işiniz daha kolaylaşacaktır.

4-Aklınıza takılan bir sorunun cevabını bulamadığınız zaman ,sorunuzun hangi bölüme uygun olduğuna doğru karar vermelisiniz ki, site yönetiminin işi yine kolaylaşsın(ilk üyelik zamanlarımda düştüğüm bir hataydıİ), mesela burası ''forum hakkında bölümü'' bu sorunuzla alakası olmayan bir bölüm.

saygılar

Son düzenleme: 1 Temmuz 2010
    armagan111 bunu beğendi.
  17. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    sorunuzun yeri burası değil.lütfen antreman bölümündeki sabit başlıkları inceleyiniz.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

mertbeckham bunu beğendi.
  18. Ohzman

Ohzman Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bugün üye oldum bende, Bir kişinin cevabına altıntı yaparak yurtdışı supplement sipariş konusuna cevap yazdım, moderatör incelemesi sonucu konuya konulacağını belirten otomatik bir mesaj aldım sonrasında.

Konu Dışında bile cevap yazabilmek için 3 gün beklemek biraz absürd değil mi ?

Sonuçta ben fedex ve dhl kargo ile ilgili bilgi veren bir cevap yazdım. Başka yere de kaydetmedim, acaba kayboldu mu tekrar mı yazmam gerekli bilmiyorum.

19. wayporp

wayporp Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Diyarbakır
    doğru uygulama.. elinize sağlık

20. muroist

muroist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Sistem Yöneticisi
    Yer:
    Ankara
    Merhabalar,
    Ben foruma 1-2 sene önce kayıt oldum. Şimdi tekrar kullanmaya başladım ama hala mesaj yazamıyorum.

Sayfayı Paylaş