Fitness&Model 2016 Form

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve Fitness&Model tarafından 13 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Fitness&Model

Fitness&Model Üye

Beğenileri:
    1.110
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Ha
    Yer:
    İstanbul
    Selam;
    Sevgili Arkadaşlar,

Bir zamanlar burada çok vakit geçirirdim. Fazlasıyla motive eden bir yerdi benim için. Daha sonraları uğraşlar, beklentiler hayattan değişince, vakti diğer yönlere aktarmaya başlıyor insan haliyle. Herkese iyi antrenmanlar dilerim, sağlığınızın ve bu sporun size kattığı değerlerin kıymetini bilin. Sağlıcakla.

Not: Kg 98
    Yağ oranı %7-8
    Boy 193cm.
    Saygılarımla,

goodfellas9, wrestler ve dragox bunu beğendi.
  2. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Maşallah formda hiç bozulma olmamış senelerdir, yalnız kiloya göre bicepsler biraz zayıf geldi sanki aynada çekim açısından da olabilir. Gerçi bu halinle de baya dikkat çekici duruyorsun.

3. Fitness&Model

Fitness&Model Üye

Beğenileri:
    1.110
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Ha
    Yer:
    İstanbul
    Selam;
    Sevgili dragox,
    Hala burada olduğunu görmek sevindirici. Evet senelerdir bir "Anne"nin çocuğunu büyüttüğü hassasiyet ile bedenime özen gösteriyor ve bunun mücadelesini veriyorum. Umarım da uzun yıllar bunu koruyabilecek sağlığı, imkanı ve zamanı bulabilirim. Biceps konusuna gelirsek, 1.5 cm ölçü ekseriyetle vermek istedim. Daha önceki paylaşımlarımda olsun, normal vücut proporsiyonuna olan orantısı olsun önde gidiyordu. Bende istedim ki, bu sporu başından beri kusursuz simetriyi yakalayabilmek adına yapıyorum. Yani Kolum 50 cm olmuş olmamış zerre umrumda değil. Bu bağlamda dışarıdan bakıldığında her şeyin birbiriyle uyumlu gittiği bir vücut inşa etmek için bir çok kimsenin vazgeçemediği şeylerden vazgeçebilirim gibi geldi ve öyle de yaptım. :) Gözlemin için ayrıca teşekkür ederim. Kal sağlıcakla...

Saygılarımla,

dragox bunu beğendi.
  4. hedo84

hedo84 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Karacadan selamlar diyesim geldi ilk fotoğrafı görünce :)

Sayfayı Paylaş