fair sportline batıkent

Konusu 'Ankara' forumundadır ve boksbody tarafından 3 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    gidip araştırdım gözlemledim kimseyi yönlendirmek istemem herkes gidip kararını kendi verecektir
    sonuç olarak
    hocaları bilgili ve ilgili, salon dar küçük ve aletler sınırlı ancak her istediğiniz hareketi yapacağınız alet var diyebiliriz sadece sayı olarak az
    kişi sayısıda fazla olunca sıra bulmakta zorlanabilirsiniz
    ücret olara 80tl istiyorlar
    salona girer girmez amatör ruhun güzelliğini hissediyorsunuz bide salona girdiğim sırada rocky nin müziği çalıordu bir an kendimi rocky gibi hissetmedim değil
    4 adet koşu bandı gözüme çarptı ancak kondisyon bisikleti vs açısından biraz daha geliştitrilebilir
    bence salon olarak daha geniş bir yere geçseler çok daha tercih edilebilir olabilirler parasına göre güzel bir salon tek kusuru biraz dar olması
    ancak
    ücretide göz önüne alırsak şahsen ben salonu sevdim

2. gallantboy

gallantboy Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer olarak tam nerde batıkentte ?bench_O

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    google map a girip yazınca çıkıyo yeşimçam diye bi site var onun içinde

4. toro

toro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu kadar para hırsıyla bu ıs yapılmaz.urun satacaz dıye baska ıslerle ılgılenmıyorlar.

5. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Liman cafenin yaninda. Ben baktim fiyata gore uygun. Lys den sonra baslicam oraya ve ramazanda gece 12 kadar acıkmış. Aletler sayisi iyi aslinda ideal bence. Batikentte baska bildiginiz guzel yer varmi ?

6. hevesli

hevesli Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    kesinlikle katılıyorum. Hoca olarak koydukları gobeklı kel bır cocuk var hiçbirseyden anlamadıgı gibi hiç birsekilde ilgilenmıyor.Spor konusunda tecrubesızsenız bır destek almanız gerekıyorsa kesınlıkle onermem. bır kac tane daha hocamsı tıpler var vucutla falan alakası olmayan tıplerı sankı oranın ısletmecesı yoldan sankı toplamıs.. Urun satma konusunda da acık olacagım 50 kg luk 17 yasında kı cocuga da 30 kusur yaslarında kı amcaya da aynı urunu satmaya calıstıklarına bızzat sahıt oldum. Alet sayısı az,gelen ınsan sayısı az ve egıtım sevıyesı cok dusuk, 20 dk bench press ıcın sıra bekleyebılırsınız. Ben bekledım bu esnada yan tarafında karete odası var kucuk kucuk cocuklar sız o daracık alanda yurumeye calısırken aranızdan kosarak gecebılır :) yada ellerıne 5 kg dambıllar alıp takılabılırler. Kımse de bırsey soylemez..Ayrıca oldukca pis bır yer olup ınsanlar ayakkabılarıyla gırer cıkar sozde hocaları da dahıl. Ben kışın 1 ay gıttım, o bır ay suresınce 2 kez hastalandım cok soğuktu kalorıferler kesınlıkle yanmıyor:) acıkcası cok vasat bır yer arkadaslar anıtta oturdugum ıcın denedım sımdı onunden bıle gecmem. Bu spor salonun ısletmecesı eger okuyorsa bunu ona onerım oraya hoca dıye aldıgı hıcbır bılgısı olmayan hocaları gondermesı..hocalara maas vermez belkı aydatlar duser daha fazla ınsan gelır dıye dusunuyorum.:D kısacası kesınlıkle onermıyorumduh

toro bunu beğendi.
  7. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    başkalarını yanlış yönlendirmemenizi öneririm. ben 2 aydır o spor salonuna gidiyorum ve çok memnunum. Salonumuzda kel bir adam yada hoca yok :D fatih ve uygar isimli 2 tane hocamız var ve çok bilgili, cana yakın insanlar. Ben 2 aydır gidiyorum kimse bana ürün almak istermisin ürün al tarzından birşey demedi. Kareteci çocuklar meselesini çok abartmışsın. Akşam saatlerinde yan tarafta kareteci küçük cocuklar oluyor fakat hiç bizim tarafa geçtiklerini ve ellerinde dumbbelller ile filan koştuklarına şahit olmadım. Bench presste 20 dk sıra bekledm demişsin daha ben bench presste sıra olduğınu hatırlamıyorum. Ayrıca salona kattiyyen galoşsuz girmek yasaktır fatih abi gördüğü yerde uyarır affetmez salona yeni yerleri kaplattılar temiz tutmak konusunda çok titizler. kalorifer konusunu bilmiyorum ben yazın başladm ama onu da denicez artık :D salon pek kalabalık değil fakat akşamları 8 den sonra biraz yoğunluk oluyo ben bu aralar dershaneden çıkıp geliyorm 4-4.30 civarı 2 kişi çalışıyo sadece.

Ayrıca birdaha dikkat çekmek isterim ki uygar hoca ve özellikle fatih hocam işi bilen, bu sporun hakkını veren kişilerdir. Ayrıca pis dediğin salonu fatih hoca kendi elleriyle siliyor temizliyor :D İnsanları yanlış yönlendirmeyin.

İyi forumlar

8. hevesli

hevesli Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Oncelıkle amacım hıcbırsekılde bu kurumu yada calısan emek veren arkadasları karalamak degıldır, bu konuda kımsenın kalbını de kırmak ıstemem ahını da almak ıstemem ama burası madem forum ben de ızlenımlerımı paylasmak ıstedım..Ben ızlenımlerımden bahsettım salonun yenı kaplamasını vs de bılmem. Ama senın yazdıkların sankı bıraz reklam kokuyorhyper_
    bilkentcenter,vamos, atlantıs gıbı yerlerden sonra burası benı bunalıma soktu dıyebılırım. Burda kı eksıklıklerı madde madde yazıp acıklamak ısterım:

1-) Hoca olarak gecınen ınsanlar bılgısız her yasta kı ınsanlara aynı programa yazp masada ellerınde telefonlarıyla oturup oynuyorlar..ben cogu yenı baslayan kardesımın hareketlerı yanlıs yaptıklarını gordugum halde bu hocaların mudahelelerını gormedım yaptıkları tek sey program yazmak senın programını da az cok tahmın edebılıyorum o yuzden ılgıden kastım profesyonel bır ılgıdır ılerde paran oldugunda daha ıyı yerlere gıttıgınde demek ıstedıgımı anlayacaksın. Kısacası hocalar ya masada ya da dısarda ıcerde kafalarına gore takılıyorlar. Bu sırada ben orda kı hoca olarak gecınenlerın vucudunda vucud anlamında hıcbırsey gormedım :) aynı sekılde bu ısı yapabılmelerı ıcın ellerınde lısanslarının olmadıgını da dusunuyorum cunku cag dısı bır program hazırladıkları 50 kg'lık adama yazılan programla 70 kg lık adama yazılan da aynı:) ve aynı urunlerı satmaya calısıyorlar.
    2_) Kesınlıkle pıs bır yer fatıh abın kendısı ellerıyle temızlemesı salonun pıs olmadıgı anlamına gelmıyor demek hocalarını cogu kez dısarda ıcerıye ıcerıden dısarıya ayakkabılarıyla gırerken ben gordum..
    3) ben gıttıgımde Kıstı ve rezalet bır soguk vardı ıcerıde agzımızdan cıkan hava duman gıbı cıkıyordu ıcerıde :) kalorıfer yanmıyordu.. ıcerıde kı herkes sıkayetcıydı bu durumdan..kafa_
    1 ay ıcerısnde 2 kez hasta oldum son gıdısımdı zaten bu olay..
    kısı beklemene gerek yok,1-2 haftaya sogu hıssedersın ılıklerınde..
    Senın yazdıkların gercekten reklam kokuyor, buraya kayıt yaptırmayı dusunen arkadasları hangı gunler ve saat kac gıbı spora gıtmeyı dusunuyorlarsa o saatlerde zıyaret etmelerını,hocalarını(!),temızlıgı(!),kalabalıklıgı,karetede ki gereksız kalabalıgı bızzat gozlemlemelerını tavsıye edıyorum 20-30 tl fazla para verıp pesn daha ıyı yerlere gıdılmesını onerırım..bench_O

9. fitness_love

fitness_love Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben o salona 6-7 ay önce gittim ve okuldan dolayı 1 ay yararlanabildim. Gayet sıcak bi ortamla karşılaştım. erkek ağırlıklı bi salon olmasına rağmen bayan olarak yabancılık çekmedim ayrıca. yakışıklı ve sempatik bi hocası var :) salonda yeteri kadar alet mevcut bi gidip görün derim.

10. lazarov

lazarov Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    salonun eksikleri var ama çok sıcak bi ortam bazen sporum olmadığında bile gidip çay içip oturabileceğim kişiler var. ayrıca çevre salonlardan gelip uygar hocaya akıl danışan bi çok arkadaşa rastladım buda çalıştığımız hocanın kalitesini yeterince belli ediyor. benim tek şikayet etceğim konu müzik diyebilirim ses çok açılıyo içeri disko gibi oluyo ve bazen hiç olmadık müzikller duyuyorum ama 80 tl ye iş görür bi salon

11. powerbody26

powerbody26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben yıllarca o salona gittim,,salonu kısaca özetlicek olursam koşu bantları kesinnikle yetersizz, hijyeniklik açısından da pek memnun kalmazsınız aletler sınırlı sayıdada olsa yeterince var. akın hocaya gelecek olursak aidat günü geldiğinde inşallah ona denk gelmem diye dua ediyorum çok antipatik bi para alma şekli var gözünden para hırsı akıyo adamın.. uygar hoca'ya bi lafım yok ama salon sınıfta kalır.

Sayfayı Paylaş