Eskişehir'de Salon göremedim ??

Konusu 'Eskişehir' forumundadır ve Unforg1vable tarafından 23 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 33 üye.
  1. Unforg1vable

Unforg1vable Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar universite için eskişehir'e geldim. Ama bir türlü salon göremedim ne çarşı tarafında ne oturdugum bölgede. Bu konuda lütfen yardımlarınızı bekliyorum. Özelliklede Osmangazi universitesine yakın veya tramway ile gidip indiğimde pek yürümeyeceğim biyer olursa , malum hava fazlasıyla soğuk. Şimdiden çok teşekkür ediyorum yardımlarınız için.

NOT: Forumda eskişehir salonlarıyla ilgili bir kaç konu gördüm fakat 2008 tarihli idi. O yuzden tekrar açma geregi duydum yalnış yaptıysam affola.

TrainerOn bunu beğendi.
  2. hummercurl

hummercurl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cengiz topel cad. akademi spor center var ii salondur bi bak derim..

3. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Bu sene yarışma orada oldu.
    Salon olmaz olurmu:)

4. Unforg1vable

Unforg1vable Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu sene geldiğim için cadde ve tarif olarak hiçbiyer bilmiyorum yorum yapan arkadaşlar eskişehir'de yaşıyorsanız yardımcı olursanız cok memnun kalırım. Nasıl ulaşabilirim bu bahsettiğiniz Cengiz topel caddesine google map'den bakıyorum fakat Büyükdere mahallesini bile bulamadım. Oturdugum yer orası şuanda.

5. RealFace

RealFace Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Hasan Polatkan Bulvarı üzerinde Öğretmen Evi var, onun altında spor salonu var. Hem Esogü'ye ulaşımın kolay olur hem de bahsettiğim spor salonu çok pahalı değil ve fiyatına göre uygun biryer.

6. Alfamatador

Alfamatador Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Doktorlar caddesinin sonunda ve subay ordu evinin arka sokağında esjimin şubeleri var.
    Bağlarda(üniversite caddesinde) dayusa spor salonu var.Bende şuan dayusaya gidiyorum.
    spor salonlarının kendi internet sitelerinden adreslerini alabilir,inceleyebilirsin.
    Alet çeşitliliği ve donanım açısından esjim xl eskişehirde en iyidir.Esjimin showroom olarak kullandıgı bir salon aynı zamanda.Sürekli yeni aletler görmek mümkün.(Anadolu üniversitesinin 2 eylül kampüsündeki spor salonunun da namını çok duydum ancak gitmek kısmet olmadı)
    Dayusa daha ufak fakat samimi bir ortam,hocaları da esjime göre daha ilgili ve alakadar.

7. cenci

cenci Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ANKARA
    esjim xxl
    Cumhuriyet mah. Başkan sk.
    No: 15/a

buradaki makinaları eskişehirde başka yerde bulamazsınız. tramvayla gidilebilir. 5 dk yürüme mesafesi var. öğleden sonra kalabalık olmaya başlıyor.

esjim smart

Dilek sok. No:4
    (Esnaf Sarayı B girişi karşısı)

çoluk çocuk antrenman yapıyor. tavsiye etmem. piyasa yapmaya gelen çok. doğru düzgün antrenman yapılmaz. tramvayla ulaşımı kolay 5 dk mesafede. lise öğrencileri okul çıkşında antrenman yapar. akşamları çok daha kalabalık olur.

esjim gold

İsmet İnönü cad.
    No: 71/2 Eskişehir

burada antrenman yapmadım. gezdim gördüm biraz concon geldi bana. ulaşım kolay. tramvay durağının dibinde.

lider spor kulubü Hamamyolu cad. Hamidiye sk. No:6 aletler eski ama çoğu jimsa. serbest ağırlık kullanmak isteyenler için ilk sıralarda. antrenman yapan sayısı akşam 6 ya kadar 2-3 kişiyi geçmez. otobüsle eskişehirin her yerinden gelebilirsiniz. tramvayla da gitmek mümkün.

energym Kırmızı Toprak Mah. Nilay Sokak No 7 A-B-C
    gördüğüm en temiz salonlardan biri. piyasa yapmaya gelen çok. çok beklentiye girmeden çalışılabilir. çok ayak altı olduğu için kalabalık otobüsle ulaşımı kolay. pek çoluk çocuk gelmez.

Son düzenleme: 23 Aralık 2011
    Body06 ve wrestler bunu beğendi.
  8. Bigbird

Bigbird Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Form club var.sair Fuzuli caddesinde TEDAŞ in tam karsı sokağınd****aliteli insanların ve bu sporu gercek anlamda yapmak isteyenlerin yeri diyebilirim.10 numara mekan fiyatlarda uygun.

9. Mithat

Mithat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım ben sana Esogüye yakın spor salonu söyleyeyim Esogünün için de var zaten kapalı spor salonunun en üst katı iyi çalışmalarbench_O

10. yusufkenan

yusufkenan Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    harbı oglum seende okulun ıcınde war gelmişsin buraya soruyon. öglen cok kalabalık aman haaa. 3 ten sonra sakınleşiyor ortam.tartımız bozuktu bugun bındım uc kere her defasnda aynı sonucu werdı eskıden 3 5 kılo oynuyordu. kosu bantları berbat hepsı bozuk 4 tane calısıyo onlarında kımısı yukarı kalkmıo kımısı takılıyo. tabı bızım pek işimz olmuyo orayla. kanat makınası eksık bence okulun salonda. yenı dambll lar en ıyı marka plastık adını unuttum salon da at koştur o kadar buyuk we 20 tl ;)

11. Mithat

Mithat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Tepebaşında bilen var mı şağlam bi salon yada batıkente yakın çamlıca da falanda olur.

12. melek26

melek26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım ben sana dersaneler sokağında JEET KUNE DO SPOR KULÜBÜ'nü tavsiye ederim.Gayet elit, müşteriyi adeta bir arkadaş sevecenliğiyle karşılıyorlar ve eğitmenler son derece ilgili ve eğitimliler. Tek geçerim, tavsiyem budur. bench_O WEB siteleri www.jkdeskisehir.com telefonları:0 537 686 0 444

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:35 ----------

Arkadaşım ben sana dersaneler sokağında JEET KUNE DO SPOR KULÜBÜ'nü tavsiye ederim.Gayet elit, müşteriyi adeta bir arkadaş sevecenliğiyle karşılıyorlar ve eğitmenler son derece ilgili ve eğitimliler. Tek geçerim, tavsiyem budur. WEB siteleri www.jkdeskisehir.com telefonları:0 537 686 0 444 bench_O

13. cenci

cenci Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ANKARA
    Form club şair fuzulide tedaşın çaprazında.
    spor aletlerinin hepsi jimsporun ve yeni. tertemiz makinalarda çalışmak isteyenler için güzel bir salon. ücreti eskişehirdeki spor salonlarının hepsinden daha düşük. salonun eksileri kalabalık ve gereğinden fazla sıcak olması sıcaklık göreceli bir durum tabi siz kan ter içindeyken üşüdüğünü söyleyen birilerini görebilirsiniz. bacak antrenmanı için abductor/adductor dışında gereken herşey var ve karın/bacak aletleri alt katta. doğru düzgün bacak çalışan olmadığı içinde alt kat genellikle boş. üyelerin yaş ortalaması düşü olduğu için biraz lise kantini görüntüsü de bir dezavantaj.

14. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    eskişehirde bilinen 4 tane düzgün spor salonu var.
    1-esjim
    2-sportif club
    3-sablon
    4-energym

---
    ESJİM
    esjim smart gold ve xxl olarak küçükten büyüye 3 farklı salondan oluşuyor.
    smart ve gold "body" çalışacak birisi için yetersiz.
    xxl en iyileri arasında fakat gidip gördüğüm kadarıyla şöyle.
    artıları
    eksik alet yok
    salonun bazı kısımları daha ziyade aerobik kısmı ferah geniş
    kardiyo kısmı güzel bisikletler eliptikler falan
    eksileri
    aşırı derecede düzensiz bi mekan
    hocası "bana göre" çok burnu büyük birisi
    gelen insanların 7sinden 70ine %99'u öküz.
    eskişehirin ne kadar apaçi,kro takımı varsa burada
    salonda telefon çekmiyor
    bazı barların yarısı yok.yani adam 10 kiloluk barın yarısını koparmış.abartma yok kendi gözümle gördüm sanki pençesiyle tutup kopartmış barın bi kısmını.
    gelen kişiler dikkatsiz kafama 30 kiloluk ağırlığı yiyordum neredeyse
    aşırı derecede dağınık.bench pressin olduğu yerden 10 kiloluk bi dumbell alıyorum bi de gidip mekik aletlerinin olduğu yerden diğer 10kiloluk dumbellı alıyordum.
    fitness yapılan kısım aşırı derecede dar.
    ilk başladığım gün çok kişi yok herhalde bi aleti birçok kişi beklemez herhalde dedim ve yok ya çok rahat hiç beklemezsin dedi hocam fakat 3 kişi bi barbell curlü bekliyordu ben de dahil olmak üzere.

SABLON

artıları
    aletler temiz yenidir.
    kalabalık değil
    ferah bi mekan

eksileri
    burjuvazi mesken etmiş burayı kendisine.zengin olup da artist olan ne kadar insan varsa hepsi burada.
    adam proteini getirip salonun ortasında hazırlıyor.shakere koyup falan değil.direk o 2.5 kiloluk kutuyu salonun ortasında açıyor ve orada hazırlıyor. ki bu tarz insanlardan nefret ederim.salonun ne kadar pozitif yönü varsa bu tarz insanlar olunca bütün artılarını siliyor salonun.

SPORTIF CLUB

artıları
    aletler yeni
    gayet geniş ve ferah
    3 aylık 200 lira ve buna fitness,sauna ve havuz dahil
    gelen kişiler orta halli veya zengin sınıftan fakat bunu hissetmiyorsunuz.yani artist insanlar yok

eksileri

fitness bölümünde birçok alet eksik
    salon aşırı sıcak ya da bana öyle geldi.
    gittiğimde etrafı gezerken salon hocası geldi ve kurduğu cümle aynen şudur "biz zaten fitness salonu değiliz tam oalrak.amacımız daha çok kilo vermekdir"
    yani adam gibi body yapacak kişiler pek verim alamaz.

ENERGYM (kendi gittiğim salon)
    kendi gittiğim salon olduğundan değil objektif bi şekilde konuşucam.

önce eksilerini söyleyeyim

fitness bölümü biraz dar ama bi esjim xxl kadar dar değil
    toplasak 2 bilemedin 3 alet eksiktir
    salona gelen kesimin %10'u biraz artist veya agresif

artıları

aletler gayet güzel
    aletler senkron marka ve sağlam
    gelenlerin yaşları 17-30 arasında
    kesinlikle dağınık değil herşey yerli yerinde
    fitness hocası serkan hoca gayet düzgün kaliteli ve ilgili bir insan.hatta biraz zaman geçip samimi olduğunuzda her türlü muhabbete girebilirsiniz isterseniz netekim salon sahibi ercüment abi ve sevgi hocaylada sürekli diyalog içerisinde olabilirsiniz.
    dediğim gibi artist,kro,apaçi tipler yok
    aerobik yapılan kısım gayet ferah ve geniş.
    fitness aletleri kadar kardiyo aletleride kaliteli.
    fazladan ağırlık altına gireceğiniz zaman tanımadığınız kişilerden rica etseniz hemen yardım ediyorlar.

cenci bunu beğendi.
  15. Alfamatador

Alfamatador Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Esjimin eskişehirde akademi ile beraber 4 tane şubesi var sen hangisinden bahsediyorsun. çamur at izi kalsin anlayişiylaa bu iş olmaz.hangisini anlatiyorsan isim vereceksin.

16. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    yazıyor orda xxl diye.

17. cenci

cenci Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ANKARA
    -RevoLt- cevap vermemiş ben cevap vereyim soruna.
    esjim xxl dan bahsediyor büyük ihtimalle. benim gördüklerimde neredeyse aynı doğrultuda. salondan ne beklediğine bağlı gördüklerimiz. salon seçerken beklentilerimiz doğrultusunda 1 aylık bir deneme sonunda salon iyi mi kötü mü karar vermek lazım. herkesin doğrusu kendine.

18. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    "ESJİM
    esjim smart gold ve xxl olarak küçükten büyüye 3 farklı salondan oluşuyor.
    smart ve gold "body" çalışacak birisi için yetersiz.
    xxl en iyileri arasında fakat gidip gördüğüm kadarıyla şöyle."

verdim o arkadaş gibi sen de görmemişsin.

hayatta o ortama 1 ay dayanamazdım.

19. cenci

cenci Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ANKARA
    pardon cevabı görmemişim. xxl da 3 ay kadar antrenman yaptım.
    alet olarak çok güzel ama hocalar, üyeler ve hijyen olarak beğendiğimi söyleyemem.

20. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    hijyen zaten 0 soyunma odası tuvalet gibi kokuyor resmen.
    abi aletler nasıl güzel ya?düzensiz kargacık burgacık herşey.ya 10kglık bi bar vardı yeşil plastik gibi onun 3/1'i yoktu ya bildiğin koparmışlar.onu gördüm şok oldum.tam da scott curl sehpasının önündeydi.1 set scott yaptım sonra en az 1 dk baktım o bara "ulan acaba nasıl koparmışlar acaba nasıl hayvanlar geliyor buraya" diye düşündüm.
    hele oranın hocası tam bi uyuz.artist artist konuşmalar etmeler.bişi soruyorsun yüzüne bakmıyor.

Sayfayı Paylaş