Dymatize ISO-100

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve lazur tarafından 26 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 341
    76,5%
  2. Orta Karar

oy sayısı 80
    17,9%
  3. Başarısız

oy sayısı 25
    5,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 260 üye.
  1. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    300 suyla cok tatlı gelıyor bana ya pamuk şekeri gibi kokuyo cok guzel tadı ıcımı falan ama 1 gram şekerle nasıl böyle mukemmel bı tad yakalamışlar anlamıs degılım weiderda 1.3 şeker vardı oda cok tatlıydı mesela

mali67 bunu beğendi.
  2. LEONE

LEONE Never Give UP

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    65
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    http://www.kasvekuvvet.net/dymatize-fabrikasi-kapatildi.html -ürünleri sorunluymuş firmayı kapatmışlar

3. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
  4. Kra Nada

Kra Nada Plus Üye Plus Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    43
    fabrika değiştireceklermiş ama net bir bilgi vermemişler. kalitesi konusunda emin olman için açıklayıcı net bir bilgi vermeleri gerek. kendileri yapamamış başkalarına daha iyi kaliteyi nasıl yapacaklar. eski yazılanlara baktım merak edip 2014 de bu başlık altında bazı arkadaşlar iso 100 ün içeriğinin test edilip değerlerinin yanlış olduğundan vs bahsetmiş. bu tarz durumlar uzaklaştırıyor insanı. hiç bir sorun olmasa niye haber yapsınlar uğraşsınlar

5. Kra Nada

Kra Nada Plus Üye Plus Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    43
  6. kuruvaSan23

kuruvaSan23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    kimse sana bu ürünü zorla satmıyor begenmessen almassın olur biter neden bu kadar kötüleme uğraşı içine girdin bu ürünü anlamış degilim
    bence ürün oldukça kaliteli geçen sene bu üründen 2 adet sipariş etmiştim bazı sebeplerden dolayı 1 ölçek kullandıktan sonra spora 6 ay ara verdim koca yaz geçti kışa girerken spora tekrar dönmeye karar verdim şu proteine bakayım bozulma varmı dedim 6 ay önce açıp 1 ölçek kullandıgım kutuda topaklanma dahi olmamış ilk aldıgım günki gibi tadı ölçekten saklama kabına dökerken toz havalarda uçuşuyor o kadar ince ve toz formda kutu bitti 2 ayda sorunsuz bir şekilde tükettim ve sonra 2nci kutunun jelatinini çıkardım 8 ay sonra oda aynı keza hiçbir bozulma topaklanma tat bozuklugu yok acaba başka bir protein tozu olsa bu kadar dayanırmıydı kapagını açtıktan sonra bilemem benim bu üründe gözlemlediklerim bunlar ben üründe bir sorun görmedim skt 12 2016 ydı kutuların bu arada

Franquez bunu beğendi.
  7. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    bende suan alalı 2 hafta falan oldu 3-4 olcek yenı kullandım weidera göre daha etkılı hıssettım sankı antreman sonrası ama bı sıkıntısı weıder hıc kopurmuyodu bu bıraz kopuruyuyor 30 sanıye ınınce aşağı ınıyorda ben cok calkalıyorum tadı pamuk şekerinin aynısı:)

technical1967 ve kuruvaSan23 bunu beğendi.
  8. kuruvaSan23

kuruvaSan23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    köpüklenme konusunda haklısın suya göre sütle daha fazla köpürüyor karıştırdıktan sonra biraz bekleyip içmek gerekli başkada bir olumsuz sayılacak bir tarafı yok bence :)

9. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    weider'ın karbonhidrat ve yağ oranlarını 300 ml yarım yağlı sütle karıştırıldığı şekliyle söylüyosun ama kardeşim, bu yanıltıcı olabilir insanlar için. 3,1 gr karbonhidrat içerir weider.. bende şu an ptimum gold whey kullanıyorum, 50-60 servisim var daha fakat ikincil bir ürün olarak iso 100 yada weider premium almayı düşünüyorum o yüzden çok araştırıyorum :)

hatta şöyle söyliyim sana 30 gr weiderı sütle karıştırırsanız 33 gr protein almış olursunuz :)

10. Mert ÇİFTCİ

Mert ÇİFTCİ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu ürünün kurabiyelisini alabileceğim bir internet sitesi var mı araştırıyorum fakat bulamadım. Şimdiden teşekkürler..

11. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    şu an da sadece gourme cıkolata var,kurabıyelı optımum kullanıyorum sevmedım

12. Mert ÇİFTCİ

Mert ÇİFTCİ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkürler kardeşim çikolatalısı nasıl? bilginiz var mı

13. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Ben kullanmadım ama kullanan kişiler tadını çok övüyolardı,sanırım biraz fazla tatlı.

Bende weider premium whey yada iso 100 alacağım karar veremiyorum,koskoca sitede adam akıllı karşılaştırma yapan kişi yok.Birisi weider pahalı fiyatını haketmiyor der diğeri dymatize isonun protein oranı gerçekte düşük der.

Kimse de çıkıp demez ki arkadaşım WHEY PROTEINLERI BIRBIRINDEN AYIRAN EN ÖNEMLİ AMİNOASİT "LÖSİN" MİKTARIDIR demez.Kimse Lösin'in anabolik etkiyi diğer aminoasitlere göre çok artırdığından ve şu anda protein tozları içersindeki porsiyon başına en fazla düşen Lösin miktarının WEIDER da olduğundan ve buna yaklaşananın dahi olmadığından bahsetmez.(3,3 gr weiderda var,iso 100 de 2,6 gr,optimumda 2,4 gr)

Yok biz hala hidrolize protein bu kadarken weider bu kadar demeye devam edelim.Weider alamayan adamların weiderı karalamalarına, weider alanlarında içini rahatlatmak için dünyanın en kaliteli protein tozu demelerine maruz kalalım.Hiç kimse teknik konuşmasın,hiçkimse compare yapmasın.Böyle devam edelim...

a7fox bunu beğendi.
  14. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    2sinide kullanmıs biri olarak 2 sinie asla bi daha almıcagım

15. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    sebebi ne ? bu arada yazılarına baktım denemedıgın proteın tozu kalmamıs.

16. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    denemedıgım derken? sadece 3 tane en kalıtelı protein tozlarını kullandım ılk inkospor alman ürünü ondan sonra weider alman sımdıde dymatie iso 100 amerikan ürünü en memnum kaldıgım ınkospordu supplement bısey bekledıgım falanda yok zaten sadece hammade kalıtesı ve etkısı kendını bellı edıyor inkoyla weider iyidi fakat wedier almanyada bile cok satılan bı urun degıl malasef bızım ulkemız nerde pahalı ıyı dıyor ama ınkoyu araştıran yok almanyada en cok satılan protein fiyatıda ucuz degıl hammedesi weidera gore cok daha ıyı dymtaize isoya gelcek olursak alırken cok tereddüt ettım ilk defa isolate kullanayım dedım hem fiyatı yuksek gereksız hem kopuk yapıyor hemde suan fabrıkası kapandı ve test sonucları cok kotu cıkmıs sanırım yeterınce acıklama olur seker 0 dıyor agzıma sonunda seker parçaları gelıyor ne kadar dogru bı fıkrım yok dostum

17. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Bu ürün alınmamalımı şimdi anlamadım izole bi whey alıcam karar veremedim.satın alacağım sitedede puanları düşürmüş

Franquez bunu beğendi.
  18. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    kesınlıkle tavsıye etmıyorum mushpharm izole nutrade izole yonelebılırsın suan xpro 1 kıloluk denemk amaclı aldım kokusu vs hepsi daha iyi

19. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    tesekur ederım evet ınkosporu da baya bı arastırdım fakat sanırım lösin miktarından dolayı weider alacağım.Dymatize iso 100 ü öven çok kişi var fakat değerleri gerçekleri yansıtmıyormuş bu konuda neredeyse yüzde 99 emin oldum artık

Franquez bunu beğendi.
  20. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    denemek amaçlı xpro sipariş ettim tadı karısımı cok hoş bi denemenı onerırım 1 kılouluk aldım zaten weider abartı fiyata hiç gerek yok inko xpro alman ürünü 2 sininde içeriği weiderla eşdeğer

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş