Diyete Başladım Yardımınızı Bekliyorum.

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Methuselah tarafından 21 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Methuselah

Methuselah Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İyi Günler. 25 Yaşındayım. Çok olmasa da kilo problemim var. 6 aylık bir spor geçmişi var ama kilo verme odaklı değildi. Vakit öldürmekten öteye gidemedim. Sınav zamanlarımda aşırı stres ve aralıksız 3 hafta masa başı mesaiden sonra 85 kilodan 98 kiloya ulaştım. Aldığım kilolar genelde kalça ve basen kısmında belli ediyor kendini. Ciddi anlamda göze batt ığı için İstikrarlı idman ve diyete başlamaya karar verdim.
    Ölçülerim şöyle:
    Güncel Kilo: 96.8
    Kol: 39 cm
    Omuz: 127 cm
    Bilek: 30
    Göğüs: 109
    Bel: 105
    Bacak: 108
    Sabah kahvaltısında 1 tam 2 yumurta beyazı toplam 3 yumurta, 7-8 adet yeşil zeytin. 50 gram yulaf ezmesi. 1.5 su bardağı yağsız süt 1 tane orta boy muz.
    Öğlen iş yerindeysem 1 elma ve 27 gram ölçek izole protein tozu.
    Evdeysem tavuklu ya da ton balıklı salata.
    Akşam idman sonrası: 50 gram izole protein 100 130 gram tavuk ya da balık. Salata ve yoğurt.

İdman öncesi 10 dakika eliptik koşu yapıp ardından gününe göre idmana başlıyorum.
    İdman bitiminde genel karın kası hareketleri yapıp idmanı tamamlıyorum.

Kardiyo kısmı nasıl olmalı, besin olarak ne ekleyip cıkartmalıyım önerilerinizi bekliyorum.

2. Methuselah

Methuselah Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  3. Samet ÜNSAL

Samet ÜNSAL Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    AnkarA
    Ortalama aynı vücut ölçülerine sahibiz bende definisyon dönemindeyim spordan sonra 45 dk kardiyo yapabilirsin 5 dakika 6 hızında 2-3 dakika 11 hızı şeklinde ben bu şekilde başarılı oluyorum

4. Salih Tufan

Salih Tufan Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    ANTRENMANDA KARDİOYU SONDA MUHAKKAK HAKKINI VEREREK YAP ANTRENMAN SONRASI 30 DK ELEPTIK COK COK IYI GELİR YAG YAKIMI ICIN COK FAYDALI

Sayfayı Paylaş