Definasyon hakkında bunu çok sık yapmam

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve xzafer11x tarafından 27 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xzafer11x

xzafer11x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar degerli arkadaslar ve hocalarim size definasyona girmek ile ilgili bir sorum olacak. Atastirma yaptim biraz bu sekilde definasyona girilmez fakat şöyle bir sıkıntı var malum yaz geliyor denize girecegiz bu sekilde devam etmek de istemiyorum.

Olculerim şu sekilde :
    Kol 37cm
    Göğüs 105cm
    Bel 94cm
    Omuz 128cm
    81 kiloyum boyum 1.80
    6-7 aydır vücut grlistirme yapmaktayım
    Fotoğrafları dosya eki olarak paylastim.
    Dedigim gibi bu olculer ile definasyon size komik gelebilir fakat yaz geliyor ve benim yazim deniz kiyisinda geciyor bu gobek ile yaz'a girmek istemiyorum Degerli hocalarim ve degerli arkadaşlarım bana bir yol gosterirseniz cok sevinirim. Simdiden tesekkur ederim

Ekli Dosyalar:

2. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Bende aynı şekilde karar verdim ölçülerde yakın seninle benim ama biraz daha iri duruyorum ben, kas kaybetmemeye bak

xzafer11x bunu beğendi.
  3. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Bu süreci definisyon olarak düşünme. Bazen daha hızlı koşmak için, yavaşlamak, nefesi toplamak gerekir. Bu süreç de bence öyle. Kalori açığı oluşturarak 3-4 kg yağ kaybetmek, bu süreçte daha hafif ve küçük öğün tüketimleri vs seni her anlamda rahatlatacak ve motivasyonunu artıracaktır. Sonrasında daha hızlı koşarsın ;)
    Beslenmeyle ilgili soruların varsa buradan sorabilirsin, yanıtlarım fırsat buldukça.

4. xzafer11x

xzafer11x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok teşekkür ederim hocam motivasyon ve desteğiniz için. Beslenme olarak Savas Cebeci hocanin paylaşmış olduğu programi kullanmayi düşünüyorum

Ekli Dosyalar:

5. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Rica ederim. Bu tarz programlar bir hayli fazla ama ben bu tarz programları pek desteklemiyorum. Sabah kahvaltısında 7 beyaz yumurta yemek herkesin kolay kolay yapabileceği bir şey değil bence. Bir süre sonra sıkılmamak çok zor. Ayrıca sabah kahvaltısı sabit. Öğle için alternatifler var ama karbonhidrat çok düşük. Ayrıca 320 g protein kaynağını tek öğünde tüketmeyi uygun bulmuyorum. Programı makrolarıyla birlikte görmediğim için daha detaylı yorum yapamıyorum ancak gördüğüm kadarıyla yorumum bu şekilde.

6. xzafer11x

xzafer11x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Görüşleriniz için teşekkürler hocam yeni başlamadım bakalim ne kadar dayanabilecegim programa bulabildiğim bu program vardi bende bunu uygulayayim dedim.

Sayfayı Paylaş