Dana linn bailey

Konusu 'Bayan Sporcular' forumundadır ve ErtugrulPumP tarafından 15 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 30 üye.
  1. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    mJw, rockybalboa7 ve Azi bunu beğendi.
  2. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    70 TL pahalıymış ya...Onun yerine harfleri beyaz atletime yapıştırırım,maliyet düşer..

mJw, Ocensers, Danny Boy ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. Hypodenz

Hypodenz Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Makina Muh.
    Yer:
    Moskova - Rusya
    Amerika'da sadece 1 adet degildir maalesef!! ayrica amerika haricinde 27 ulkede daha subeleri(franchising) vardir. Amerika'da da simdi kontrol ettimde sayamicagimiz kadar var. ben videolari izlerken hep Las vegas'taki cikiyor heralde orasi en unlu yerlerinden biridir.

mJw, Ocensers, rockybalboa7 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    70 tl veririm bu t shirte şahsen çok beğeniyorum evet çok şubesi var avustralyada bile var ama en popüleri las vegas da ne yalan söyleyeyim oraya gidip meşhur olmak bu sporun en iyileri ile tanışmak birde bir sporcu kız bulup evlenmek isterdim hani mutsuz ailesi olanlar dışarda mutlu aile görünce çok üzülür kıskanırya bende dana ile eşini spor yaparken görünce kıskanmadım desem yalan olur fena mı olurdu şöyle gold s gym de dana hanım gibi bir sevgili ile spor yapmak ah be ah

mJw, Ocensers, Karakaş ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    hayaller güzel şeylerdir elbet fakat türkiye gibi bir ülkede doğmuş ve yaşıyorsan gerçeklerle yüzleşmek gerek. hiçbir zaman böyle bir hayatımız olmayacak, burası türkiye ve belli gerçekleri var. karnın tok, kiranı, faturalarını ödeyebiliyorsan şükredeceksin. zaten türkiye'de zengin olsan bile istediğin gibi bir hayat yaşayamazsın. burası çoğunlukla batılı görünüme sahip ortadoğulu insanların yaşadığı bir ülke. tanışacağınız kadın hangi sosyal statüye sahip olursa olsun, hangi eğitimi almış olursa olsun mutlaka o alaturka zihniyetini gösteriyor er yada geç. istediğiniz hayatı yaşayabilmeniz için tek seçenek oralara gidebilmek fakat oralarda da çok paranız yoksa bir fareden farksızsınız. ayda 5000 dolara ancak hayatınızı sürdürebilirsiniz. birikim bile yapamazsınız. 10.000$+ paraları kazanabilmeniz ise çok çok zor. zaten oraya türk damgasıyla gideceksiniz oradaki insanların gözünde bir afgan yada ıraklıdan bir farkınız yok. malesef hayalleri bırakıp gerçeklerle yüzleşmemiz gerekiyor. muhtemelen 25 yaş altı arkadaşlar ne demek istediğimi anlamayacaklardır fakat üstü arkadaşlar bu söylediklerimi acı acı tebessüm ederek onaylayacaklardır. gençken insana herşey yapılabilir, gerçekleşebilir geliyor. büyüdükçe gerçeklerle yüzleşiyorsun. hayat böyle.

Shredded2, mJw, malcolm ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Karakaş dediklerine %100 katılıyorum ben 24 yaşımdayım ama herşeyin farkındayım yurt dışına gitmişliğim var gelirimde iyi sayılır oralara gidip yinede şansımı deneyeceğim belli mi olur belki istediğim hayatı yaşarım oralarda olmasada yinede orta yolu bulmaya çalışırım başkalarının hayatımı yönlendirmesine izin vermektense ölürüm daha iyi samimi söylüyorum

Azi ve Karakaş bunu beğendi.
  7. aydogdu

aydogdu Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Para verseler bu ve böyle kadınlarla beraber olmam =).Bu benim düşüncem tabi herkezin görüşü farklıdır,şöyle yorumlara göz gezdirdimde çok şey istiyorsunuz beyler böyle bi kadın bulmak türkiyede imkansız,bilemiyorum ben hiç denk gelmedim.

8. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    maalesef ülkemizde yok gibi bir şey dana linn hanım gibi ama yurt dışındanda olur dil din ırk ayrımı yok bende ben böyle kız arkadaş için para bile verirdim ne yalan söyleyeyim herkesin düşüncesine saygım vardır elbette ama gelenek olmuş diyede spor yapmayan vücudu 25 inden sonra sarkmış yağlı yada çıtı pıtı denilen kızlarada ideal vücutlu diyemem diri canlı hafif kaslı bir kız vücudu benim için her zaman idealdır ama gel gör ki 11 kızla birlikte oldum 9 u zayıf 2 side yağlıydı bulamadık tam fitnessçı kız ah danacım bekleyemedin beni hemen evlendin:D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:10 ----------

bir resim daha çok seksi bu resimde[​IMG]

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:22 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:16 ----------

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:22 ----------

Ocensers, ErtugrulPumP, fitnessist ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  9. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    dana markus ruhl ve dexter jackson sanıyorum.bu zencileri bir türlü ayıramıyorum hepsi birbibirne benziyor arkadaş :D

Ekli Dosyalar:

ZeusS_ bunu beğendi.
  10. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Motivation başlığından sonra Dana nın hortlamasına hiç şaşırmadım :D

11. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    gelmiş geçmiş tüm body building prolarından biriyle antrenman yapmak istersen kimi seçersin deseler dana yı seçerim herhalde.ne arnold ne zane ne mentzer ne de bir başkası :D

Ocensers ve ZeusS_ bunu beğendi.
  12. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Ahahahahaha ;)

Mentzerin ruhu şad olsun, Arnold film çekimleri yüzünden hastaden çıkmıyor, geriye bir tek sağlam adam Zane kaldı:D

Yine Zane bağladım olayı ;)

pozitronn bunu beğendi.
  13. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]en beğendiğim bayan sporcudur artık resmi sitesinde gelinlikli fotoğrafını gördüm çok üzüldüm rob baıleyden nefret ediyorum dana linn hanımın kocası ben olmalıydım bir kız ancak bu kadar güzel tatlı sevimli cana yakın olur ya :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:08 ----------

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:10 ----------

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:13 ----------

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:17 ----------

Akay ve ZeusS_ bunu beğendi.
  14. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Kesinlikle çok kötü görünüyor kusura bakmayın. Böyle kız arkadaş isteyenleri de anlayamıyorum, bayana yakışmıyor ki. Yani tabi ki zevk meselesidir ama bayana yakıştıramıyorum ben:)

15. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    Böyle bir kız arkadaşım olsa hiçbirşeyden korkmam arkadaş :D Bu seviyede kaldığı sürece gayet estetik ve hoş bir bayan bence.

rockybalboa7 ve Ocensers bunu beğendi.
  16. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Geçen hafta keşfettim bu bayanı, sadece kas kütlesi olarak ön planda değil antremanları da hardcore performans olarak da epey ileri seviye bir sporcu, çok ağır çalışıyor bir bayana göre, benden fazla ağırlık kaldırıyor utandım o sebeple biraz :D

Crossfit tarzdında antremanları da var, hakkını yememek lazım gerçekten büyük emek var bu vücutta, videolarını izliyorum günlerdir çok sempatik birisi :D

rockybalboa7 bunu beğendi.
  17. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  18. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    [YOUTUBE]5tiaRZbKCDo[/YOUTUBE]

Phil_Heath, 2157 ve Dexter_Morgan bunu beğendi.
  19. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  20. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    güzel çekici tatlı seksi vücutda var pozitif insana benziyor gülünce insanın moralini yerine getiyor
    [YOUTUBE]TYymkM9fA8c[/YOUTUBE]
    [YOUTUBE]5QFVTtavp0Q[/YOUTUBE]
    [YOUTUBE]T29B1OeaTDA[/YOUTUBE]

Sayfayı Paylaş