Clenbuterol Yan Etkileri

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Nivald tarafından 24 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Nivald

Nivald Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamlar
    Arkadaşlar ben göbekteki son yağları yakmak için 4 gündür clenbuterol balkan pharma kullanıyorum. Günde 1 hap(40mg) şeklinde.
    Kullandıktan sonra hissettiğim etkiler şunlar;
    -Ellerde ve ayaklarda üşüme(kendimi sıcak tutmama rağmen)
    -Hafif titreme
    -Nabızda yükselme yok
    -Terleme yok
    İlacı kullanmaya başladıktan sonra bu yan etkiler normal mi ? Özellikle el ve ayaktaki soğuma?
    Çocukluğumda astım hastasıydım ancak şimdi astımla ilgili problemim yok yani o bildiğiniz astım pufunu yıllardır taşımıyorum üzerimde. Eski astım hastası olduğum için mi etkilerde farklılık var acaba ? Tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum. Teşekkürler

2. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    eczanede satılıyor mu

3. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Kullandığın ilaç zaten 20. yüzyılın ortalarında astım hastalarına şifa kapısı sağlamak amacıyla geliştirilmiş ve sonraki araştırmalarla termojenik yağ yakıcı olarak kullanılmaya başlamış
    Termojenik yağ yakıcılarında hafif çarpıntı terleme ufak titremeler olabiliyo zaten baya etkili oldukları için
    Bazı ürünler el ve ayakdaki kılcal damarlar çok hassas olduğu için ısı değişimine sebep olabiliyo çok sıkıntı yapıcak düzeydeyse bir doktora danışmalısın.

4. stafilokok

stafilokok Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Bende hiçbir etki bırakmadı. Şaka yapmıyorum 220mg’a kadar çıktım yavaş yavaş. Ne elim titredi ne kramp girdi ne nabzım yükseldi ne de terledim. Dinlenme nabzım 54 idi. Yağ yakmadı. Kişiden kişiye çok değişiyor. Farmakoloji dalında hiçbir bilgi kesin doğru değildir

Sayfayı Paylaş