Cellucor C4 Extreme

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 21 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 141
    65,6%
  2. Orta karar

oy sayısı 49
    22,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 25
    11,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 131 üye.
  1. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Akşam kullandıysan gece uykusuzluk yapması normal.Halsizlik olayını bilmiyorum , ben bşaka pre workut kullanıyorum yapmıyor halsizlik.

Ahmet KAYA bunu beğendi.
  2. ersaydin

ersaydin Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    C4 bende de kullanımdan 4-5 saat sonra aşırı halsizlik yapıyor. Yerimden kalkamıyorum.

--- ERA ---

Ahmet KAYA bunu beğendi.
  3. Mertfbrc

Mertfbrc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Elimde bir kutu var acilmamis mavi olandan 120 tl ye veririm isteyen olursa

4. byarif06

byarif06 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    selamlar c4 un birde 50X adinda urunu var kullanan oldumu acaba ? almayi dusunuyorumda icerigi boyle normal c4 ten fazla icerigi var gibi.
    [​IMG][

5. MoRRuk

MoRRuk Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Ben 2.5 aydır kullanıyorum. Yurtdışından almıştım, içinde b-alaninde var. Öncekini de buradan satınalmıştım, ikisi arasında kesin fark, kaslara aşırı yüklenince oluşan yanma hissinin yurtdışından aldığımda olmaması (b-alanin etkisi). Deefinasyon antremanlarında yeterli, ama ağır güç antremanlarında kreatin eklemek lazım. En azından bana yetmiyor. Etkisi bende yaklaşık 2 saat sürüyor. 50x, düz c4 e göre daha güçlü tavsiye ederim.

byarif06 bunu beğendi.
  6. Arda1221

Arda1221 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yorgun oldugum gunler veya odaklanmamin zayif oldugu gunler hafta da 1 yada 2 hafta 1 kafein shot yapiyorum evde bir bardaga 2 3 tatli kasigi kahve atiyorum bana zihinsel odaklama sagliyor ama haftanin veya haftalarin geri kalaninda hic kafein almiyorum sonra dedim ki pre workout alsam kahve icecegime biliyosunuz ki basliyan birakamiyor pre workouta oyle bi durum yasanir mi

7. Mr. Olympia

Mr. Olympia Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    İstanbul
    Bırakamamak derken bağımlılık anlamında sorun çıkmaz tabiki, ama sade kafein tatmin etmez seni noxtan sonra baştan söyleyelim. Ben mesela önceden kahve içerdim, soğuk kahve, ama nox varken kahveye bakmam bile :)

8. volkan92

volkan92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben antrenmandan 30 dk once aliyorum ama bazen etkisini hissetmiyorum cellucor c4 cok ovguler yagmis ama ne biliyim ustelik 2 doz aliyorum :D

9. Tüplüveöfkeli

Tüplüveöfkeli Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Bu ürünü aldım ama fitebull dan sanıyorum sahte gönderdiler.. pre workout istedim amino asit geldi içerik olarka sitedeki farklı bana gelen farklı bilen varmı 50x 45 servis modelini aldm [​IMG]

10. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    Sahte değildir gümrük işlemleri için farklı etiket koyabiliyorlar orjinal etiketi altındadır.

11. Tüplüveöfkeli

Tüplüveöfkeli Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Bu sitelerindeki ürünün içeriği zaten başka ülkelerdede bu içerikle satılıyor ama bana gelende çoğu şey eksik

etiketi söküp altına baksam yine aynısı çıkarsa bu sefer iade almazlar diye etiketi söküp bakmadım

12. Mr. Olympia

Mr. Olympia Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    İstanbul
    Gumrukte sikinti olmasin diye etiketin icerigini degistiriyorlar genelde. İcin rahat olmayacaksa iade et derim, ama bence sikinti yoktur guvenilir yerden aldiysan eger.

13. Tüplüveöfkeli

Tüplüveöfkeli Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    güvenilir mi bilmiyorum fitbul diye bir yerden aldım ilk defa alışveriş yaptım

14. Tüplüveöfkeli

Tüplüveöfkeli Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    ürünü ilk defa kullandım içinden çıkan ölçeği komple doldurup içtim, etki 0 , bir protein içince ne hissediyorsan ondan farksızdı kısaca hiç birşey, üstelik günlük hayatta çok kahve çay vs tüketmem haftada 1 kez 2 kez, pre work outta ilk defa bu ürünü kullandım ama hiç birşey hissetmedim, kısaca memnun kalmadım beslenmem ve antremanda iyi olmasına rağmen

15. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    Bünyeden bünyeye değişiyor. Bende 3farklı pre-workout denedim etki 0 dı. Başka antrenman öncesine paranı verme bundan sonra demekki sana göre değil

16. Tüplüveöfkeli

Tüplüveöfkeli Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    zaten parasında değilim , en etikilisi olsun diye türkiyede 200tl verdim, avrupada amerikada çok satmış ve beğenilmiş bir ürün, bundan bile etki alamadıysam başkasına para vermem zaten, ha kutuyu bitireceğim belki yarısına gelince 20 serviste felan yani yada daha fazla içince etki alırsam orası başka, ama millet tek içişte yok vücüdum yaniyor yok gotm karıncalanıyor yazınca , insan bir umutlanıyor bu kadar etkili ve iyimi diye ama şimdilik hüsran, sağlıcakla

17. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    Dediğim gibi aynı ürünü ben arkadaşıma verdiğimde bacaklarıma iğne batıyor sanki demişti. Ama amerikadaki ile Türkiye'deki arasında dağlar kadar fark var.İçeriği değiştiriliyor onun için kıyaslanamaz.

18. byarif06

byarif06 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    urunu dogru kullandigina eminmisin ? ya sabah aç karnina kullancan yada oglen antremandan once birsey yemicen yani yine ac karnina kullanican , tok karnina vs etki etmez.

19. Tüplüveöfkeli

Tüplüveöfkeli Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Öğlen yemekten 1.5 saat sonra kullandım ve yarım saat sonra antremana gittim, aldığım yer antremandan 30dk önce kullan demişti, antremandan önce birşey yemiyiceksin derken ? sen nasıl kullanıp nasıl besleniyordun anlatırmısın

20. davonnn

davonnn Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    hiç bir zaman pre workout ürünlerini kutuyla satın almayın tek kullanımlık bulabilirseniz mutlaka onlardan alın zaten verim alsanız bile bir iki kullanımdan sonra vücut yine alışıyor ürüne mesela c4 ün tek kullanımlıkları var onlardan alabilseydin beğenmezdin ve kutuyu almana gerek kalmazdı

Sayfayı Paylaş