BSN Amino X

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve caner86 tarafından 8 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

73,0%
  2. Orta karar

21,3%
  3. Başarısız

5,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 57 üye.
  1. evetdogruduydun

evetdogruduydun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gorky53 peki bana bir önerin var mı? Ben de tüm amino asitler olan bir ürün mü almalıyım yoksa Amino-x alsam da mantıklı olur mu?

2. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    eğer yeteri kadar spor geçmişin varsa ve beslenmene de dikkat ediyorsan,sağlam antrenmanlar yapıyorsan amino x alınabilir.
    gold wheyin içindeki bcaa yetersizdir.

xtend ve amino x bcaa ağırlıklı bir üründür bütün amino asitler bulunmaz içerisinde.gasparo amino max alabilirsiniz hem hesaplıdır da ama tablettir.

evetdogruduydun bunu beğendi.
  3. gorky53

gorky53 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    tablet istemiyorum demişssin ama Xpro nun amino 6000 diye bir ürünü var o üründe 15-16 çeşit amino asit var o olabilir ve etkili.Tabletlerde kolay ezilebiliyo.Birde toz olarak optimumda bi ürün var amino enerji diye ben hiç kullanmadım ama kullananlar memnunmuş forumda görmüştüm.onda da tüm aminolar varmış ekstra enerji vericiler varmış bi incele istersen.
    amino asit alıyosan içinde bcaa (lösin, izolösin, valin) arjinin, glutamine, taurine, alanin olmayan amino asitleri almamanızı tavsiye ederim bunlar önemli amino asitler dışardan besinle alımı zor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:59 ----------

revoltun dediği gibi gold daki bcaa belli bir süre sonra yetmez eğer bcaa alabileceğin doğal besin alamıyosan ekstra BCAA alman gerekecek çünkü kaslar sporun ilk yarım saatinde bcaa harcar ve eksikliğinde kas yıkımı olur.Amino x olabilir bcaa açısından iyi bir ürün

evetdogruduydun bunu beğendi.
  4. Umut74

Umut74 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    BSN Amino Asit'ini kullanmadım ama markaya çok güveniyorum. Yıllardır ara ara ürün kullanırım. Birçok markanın farklı ürünlerini kullandım. Performans artışını sadece BSN No X Plode ile Celmass'ı beraber kullandığım dönemde güçlü olarak hissettim. Özellikle hangisinden kaynaklıydı bilmiyorum ama kendim kilo almadığım halde bastığım kilolarda yüzde 10 - 12 oranında artış oldu. Yıllardır bu sporu yapan, bastığı kilolar anlamında kendi limitleri artık belli olmuş biri olarak bu artış şaşkınlık vericiydi.
    Bir süredir hiç ürün kullanmıyorum, bugünlerde BSN No X Plode ile ya bu ürünü (BSN Amino) ya da Twinlab Likit aminoyu beraber kullanmaya başlayacağım.

5. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Kilo artış oranının sebebi xplode ,antreman sırasında ağırlıklarda ciddi fark yaratıyor gerçekten etkili bir ürün.

toro ve Umut74 bunu beğendi.
  6. grandor

grandor Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    Kullanalı 3 gün oldu idmandan 30 dk önce kullanıyorum watermelon yani karpuzlusu var bence cok güzel etkisi için daha erken gibi

7. turist

turist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Eskişehir
    Optimum gold whey ile kombine etmek istedigim bir ürün,aminox + kreatin alıcam en verimli sekilde bu 3 ürünü nasıl kullanabilirim sizce bide aminox mu aminofx nitrotech mi?????

8. ils

ils Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar elimde BSN amino x , BSN Synhta-6 ,Glutamine, MP Assoult var. Sizce nasıl kullanmalıyım?
    MP Assoult Preworkout olarak düşündüm.Amino x i idman sırasında ,Synhta-6 idman sonrası ,Glutamine yatmadan önce .?
    İlginize teşekkürler.

9. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Yanlış.Muscletech aminofx te arginine 3000 mg , l-glutamine + taurine = 2.500mg lösin + izolösin + valin = 8000mg olarak verilmiş. arginine 1 ölçekte 3000 mg var aminofxte

10. Necromancer

Necromancer Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Bu ürün antreman sonrası BCAA için uygun o zaman değilmi ?

11. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    kullanmayı bilmeden neden ürün alınır ki *

12. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Ürünün Ahududu aroması ülkemiz stoklarına girmiştir. Deneyim tad hakkında yorum yazacak arkadaşları sabırsızlıkla bekliyorum

13. emrglt

emrglt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ürün gerçekten basarılı ahududu aroması içmeye doyamıyorsun içindeki asit oranı biraz şaşırtıcı geldi ilk defa kullandım bsn amino x denemeye deger.

14. Necromancer

Necromancer Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Bu ürünün yanında kompleks aminoya gerek varmı sizce? Karpuz aromalısını kullandım tadı gayet hoş mayhoş bir tadı var.Ahududu aromasını kullananlar bilgilerini bizimle paylaşırsa sevinirim.

15. Yagizkartal

Yagizkartal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Syntha-6 ve amino x i stackleyebilir miyim?

16. SRTN

SRTN Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Yapabilirsin güzel olur antrenmandan 30dk kadar önce Aminox, hatta Scivation Xtend gibi antrenman suyuna karıştırarak da içebilirsin, Antrenmandan sonra da Syntha 6.

17. Yagizkartal

Yagizkartal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    xtend peki bulabilir miyim pyiasada bilgin varmı

18. auris01

auris01 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bulabilirsin ben gittim adanada magazadan aldım internette yoktu 75 tl civarı

19. auris01

auris01 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    oylama için erken ama görüşlerimi söyleyim dedim.Ürünün 2. haftasındayım ilginç bir şeklide 1 aydır kilom 70,6 larda seyderken bu hafta 72,5 e geldi amino x le alakalımıdır bilmem ama degişiklik var kilomda, kaslarda etkisi olarak 2. haftadan konuşmak pek objektif olmaz

20. mverel

mverel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    ilk effervescent bcaadır amino-x. asit değil de baloncuk diyelim. idman esnasında tüketildiği için daha refresher bir şey olması için yapılmış olmalı.

Sayfayı Paylaş