Boyunluk tavsiyesi?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Harun DEMİR tarafından 15 Mart 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Harun DEMİR

Harun DEMİR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba, Boyun sakatlığı geçirdim gitmediğim dr kalmadı lakin bi türlü teşhis konulmadı derken zamanla sakatlığım geçti 1 yıl aradan sonra tekrar spora başladım lakin yavaştan hissetmeye başlıyorum sakatlığımın olduğu yerde tekrar ağrılar başlamaya. bana antremanda kullanabilmem için boyunluk tavsiyesinde bulunurmusunuz? Bu arada boynumun sağ arkasında sakatlığım böyle nasıl desem kilitleniyor kemikte değilde et ağrıyor. tşk ler şimdiden değerli tavsiyeleriniz için,

2. semih1

semih1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Ozaman ya boyun kasında bi problemin vardi yada trapezlerinde

3. Harun DEMİR

Harun DEMİR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aslında bi problemim yok sırtımda barl a squad yaparken eldivenim sıkıştı bende kafamı bi anda sağ a çevirip kurtarmak isterken sakatlandım

4. define333

define333 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Boyun düzleşmesi olabilr dediler mi ?
    Bende boyun düzleşmesi varmış. Soğuk yiyince arkadan kulaklarıma fena ağrıyor boynum çekiyor resmen. Bu bilgisayar basında cok oturmaktan olabilir dedi cok oturuyorum da. Ağırlıkla alakası varmı pek bişey soylemedı doktorum

5. Harun DEMİR

Harun DEMİR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yo benimki sadece sabah uyandığımda hafif ten hissediyorum böyle çıt diye bi ses geldimi düzeliyor ama işte antremanda ağırlıkları yavaştan artırınca vurduğunu hissettim zorlamak istemiyorum lakin zorlamadanda gelişim olmayacak

6. Harun DEMİR

Harun DEMİR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar sorunumu çözdüm belki benim gibi bu sorunu yaşayıp ta çözüm bulmak arkadaşlar için yazıyorum
    Ben spora ilk başladığım günden itibaren omuzlarım dar olduğu için hiç trapez çalışmamıştım hocam ın tavsiyesi üzerine 1 haftadır trapez çalışmaya başladım ve şuan ne ağrı ne sızı hiç bişey kalmadı.

Sayfayı Paylaş