Boy uzatma programı

Konusu 'Çeşitli Makaleler' forumundadır ve ADRİYATİK tarafından 16 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. ADRİYATİK

ADRİYATİK Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım. başlıkta da yazdığı gibi 1 yıldır. üstünde çalıştığım bir boy uzatma programı var. aslında bu programı şans eseri keşfettim. umarım herşeyi deneyip boyunu uzatamayan ve üzülen arkadaşlara bir umut olur. neyse kendi hikayemi anlatıyorum. bende forumdaki çoğu kardeşim gibi fitness ile ilgileniyorum. boyum 1.85 idi. açıkçası boyumdan memnundum. boyumla bir sorunumda yoktu. istediğim daha şekil karın kaslarına sahip olmak ve fit olmaktı. salondaki bu konularda deneyimli bir Abim sağolsun bana bir kaç öneride bulundu. barfiks barına asılarak bacaklarımı sürekli kendime çektim. baya işe yaradı ama ellerimi paramparça etti. yine salondan bir abim ters asılırak çekersen daha faydalı olur dedi. önce dalga geçiyor sandım. sonra biraz internetten araştırınca baya faydalı bilgilere rastladım. sonra ters asılmanın yollarını aradım. gravity boots adında bir ürünün ters asılmaya yaradığını gördüm. bir alışveriş sitesinden sipariş verdim. bir haftada Amerika dan getirttiler hemen ters asılmaya başladım. ilk başlarda fazla baş aşağı asılı duramıyordum. beynim ağrıyordu. sonradan alıştım. baş aşağı asılarak karın kası,squat,bacak kaslarını çalıştırıyordum. gh max,mineral ve vitamin hapları da kullandım. güç vermesi ve kas yapmak için, 3 ay kadar neredeyse hiç aksatmadan baş aşağı asılarak yapabileceğim tüm egzersizleri yaptım. 3 ay önce kafam evdeki barfiks barına çok az bir farkla değmiyordu. sonra yavaş yavaş saçlarım değmeye başladı. bir gün kafımın üst kısmı barfiks barına çarptı. mecburi barı kapının biraz daha yukarısına astım. çok fazla kafama takmadım. bu olayı,baş aşağı asılı kalmaya devam etti. zamanla belimin inceldiğini farkettim. hem de hayvan gibi beslenmeme rağmen ama baya fit görünmeye başlamıştım. :D okul basketbol takımımızın koçu Sami hoca hepimizin boyunu ölçtü boyum 187 çıktı. eskiden 3 kez baş aşağı asılırken,o günden sonra,günde 5 kez baş aşağı asılmaya başladım. her seferinde 5 dakika,elime 10 kg ağırlığındaki Dambıl'ı alıp baş aşağı asılı durdum. gh max, vitamin ve mineral haplarını kullandım. hemen hemen 9 aya kadar boyum 4 cm daha uzadı.1.91 oldum. uzaya bileceğim maksimum duruma ulaştım sanırım, bununla ilgili baya araştırma yaptım. ve bir program hazırladım. program oldukça basit...
    BOY UZATMA PROGRAMI
    öncelikle yer çekimi sürekli sizi aşarıya doğru çeken bir kuvvet uyguladığından omurillik başta olmak üzere pek çok yerimiz bu baskıya maruz kalır zıplayıp olabileceği kadar yukarıya değmeye çalışsakta bu boy uzatmaya pek işe yaramaz. yer çekimini yenmenin fazla bi yolu yoktur. en iyi yol yatay pozisyonda durmak yani yatmaktır.genellikle miskin insanlar uzun boylu olur. çünkü sürekli yattıklarından kemikleri yer çekimine fazla maruz kalmaz. bu sayede yerçekimi kemiklerimizi etkilemez. önecelikle bir barfiks barı almanız gerek ve buna ters asılıcak bir yol bulmanız gerek, bulamazsanız. gravity boots'a bir göz atabilirsiniz.
    büyüme hormonu "gh max" vitamin ve mineral desteği almalısınız.
    basketbol,voleybol,yüzme gibi sporlarla ilgilenmek sizin için faydalı olucaktır. ip atlamakta son derece faydalı ve internetteki boy uzatma hareketlerini uygulayın faydası var yada cool down egzersizi de yapabilirsiniz. abur cubur fazla yemeyin içerdiği bazı maddeler kemik gelişimine engel oluyor. süt,peynir,yoğurt,yumurta,bıldırcın yumurtası tüketmekte fayda var. ama en önemlisi baş aşağı asılmak, baş aşağ asılma olayını çözdüyseniz 1. hafta 4 set halinde birer dakika,2. hafta 4 set halinde ikişer dakika olarak böyle artırarak götürün ama 6 dakikanın üstüne çıkmayın set sayısını artırabilirsiniz. zamanla vücudunuz baş aşağı asılma kalma olayına alışıcak ve yavaş yavaş boy atmaya başlıyıcaksınız. ama sadece baş aşağı kalmak bi işe yaramaz düzenli uyku,düzenli beslenme,düzenli egzersiz ve gh max,vitamin mineral desteği çok önemli,
    sabır bu işte önemli,iyi ve kalıcı bir sonuç istiyorsanız 1 yıl programı uygulayın. 1 yıl sonra kaç cm boy atmış olursunuz bilmem ama uzarsınız.
    PEKİ NEDEN BAŞ AŞAĞI ASILMAK ?
    çoğu arkadaşım bunu soruyor olmalı. doğduğumuzdan beri hep başımız yukarıda olduk ve yerçekimi sürekli üstümüzde bir baskı kurdu. omuriliğimiz yer çekimine karşı uzadığı için baş aşağı asıldığımız da ters etki yaratmış olucaz. böylelik omuriliğin üstündeki baskı ortadan kalkıcak baş aşağı pozisyondayken kafanızı olabildiğince öne getirin bu omuriliğin daha fazla gerilmesine neden olucak,bel bölgenizde ileri derecede gerilicek ve bacaklarınızda....

bodykazm, mericboss99, Savino89 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Çok faydalı bilgiler denemekte yarar var allah razı olsun

3. Alatriste

Alatriste Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    yaşı yazabilrimisin hocam, ben 1993 lüyüm boyum 1,79 boyumun uzamasını çok istiyorum,bu saatten sonra uzarmı bilmem ama yinede deneyeceğim dediklerini

4. ADRİYATİK

ADRİYATİK Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    1995 liyim. kardeşim boyun aslında iyi zaten ergenlik çağında bitmiş denebilir. ama kıkırdak aralarını,duruşunu düzelterek ve omuriliğini açarak 4-5 cm boy atabilirsin kemik suyu iç bol bol çok faydası olur. ama altın kural başı aşağı asılmak ve yer çekiminden olabildiğince minimum etikilenmek

Alatriste bunu beğendi.
  5. Alatriste

Alatriste Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    sağol kardeşim, güzel yazı olmuş dediklerini uygulamaya başlayacağım.boyum iyide kız arkadaşımla boyumuz aynı 3-4 cm uzasam çok güzel olucak bkalaım umarım işe yarar

6. ADRİYATİK

ADRİYATİK Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    eyvallah kardeşim,deneyimlerime dayanarak dediklerimi aynen yaparsan uzarsın kardeşim ama sabır çok önemli...

7. arda1274

arda1274 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Amerikadan aldigin basasagi asilma aletininviyati ne kadar

8. ADRİYATİK

ADRİYATİK Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Amerika da oldukça ucuz ama maalesef Türkiye ye gelince fiyatta baya bir artış oluyor 413 TL ye aldım. ama araştırırsan başka yollarda bulabilirsin belki

9. ßeast

ßeast Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    vitamin mineral ve gh olarak ne alabiliriz önerin var mı?

10. ADRİYATİK

ADRİYATİK Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Olimp Vita-Mineral Multiple Sport 60 Kapsül ve
    Universal GH Max 180 Tablet ben bunları kullandım. ucuz ve kaliteli ürünler ama şunu söylemem gerek gh max (büyüme hormonu) yan etkileri var. elimde ve ayağımda bir kaç santim büyümeye yol açtı. sanırım basketbol oynadığım ve açma germe egzersizleri yaptığım için olsa gerek ama ellerinin büyük olması iyi bişey tabi :D

ßeast bunu beğendi.
  11. Hatergonnahate

Hatergonnahate Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    15 yaşındayım gh max kullansam sorun olur mu? bide gravity boot olmadan nasıl asılı durucaz varmı bi tekniginiz?

12. ADRİYATİK

ADRİYATİK Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    nasıl kullanıcağını bildiğinde sorun olmaz daha boy atarsın şimdilik gh max kullan ama sadece kullanmakla yetinme basketbol oyna,ip atla,barfiks barına düz asılı kal düzenli beslen düzenli beslenmekten kastım her gün düzenli bir bardak süt,yumurta,peynir,yoğurt tüketmekle olmuyor. mutlaka vitamin yada mineral açığı olarak bir tarafından eksik verirsin buda senin daha yavaş uzamana neden olur yani ergenlik döneminde 10 cm boy atıcağına 6 cm boy atarsın vitamin ve mineral hapı kullan

13. Ömer Alken

Ömer Alken Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    400 tl çok fazla.Asılı kalmanın başka hiçbir yolu yok mu?

14. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Ben ürünü aldım gerçekten yararlı ve güvenli olduğunu düşünüyorum kargoyu bedava getirdim 60$ a aldım

15. lordeng

lordeng Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Sağlam bir şey lazım baş üstü çakılırsan çok kötü sonuçlar oluşturur.

16. ADRİYATİK

ADRİYATİK Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    varmı bilmiyorum kardeşim, üzerinde uzun zamandır çalıştığım bir tez var 1 saat içinde o tezi yazıp yayınlıcam buda boy uzatmayla ilgili boy uzatmanın başka bir yolu kasları şoklama 1 saat sonra okursunuz.

Savino89 bunu beğendi.
  17. lordeng

lordeng Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Trde neden herşey bu kadar pahalı ya gravity boot 300tlye denk geliyor trde

18. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Güzel bir konu bence yayınlıyacağın tezede bakarım mutlaka . Ters asılma işi gerçektende yararlı ama bunu nasıl yapıcağımızda soru işareti o dediğin gravity boota o kadar para vermek açıkçası bana pek mantıklı gelmedi bu konuda bişeyler düşünürsen ve bizimle paylaşırsan daha iyi ve yararlı olur .

19. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Bence 300 tl değer ben 10 milyar olsa bulur bi yerden gene veririm,sonuçta boy uzatmanın sayılı yöntemi var

20. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Dediğin gibi sayılı yöntemi var ve ters asılmak için illa bir alete ihtiyaç yok

Sayfayı Paylaş