Boksda ring korkusu

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Bokscuuu tarafından 11 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Bokscuuu

Bokscuuu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Uzun bir süredir boksa yapıyorum gölge antremanları ve torba ve lapada iyiyim fakat ringe çıktığımda hiçbirşey yapamıyorum atak az yapabiliyorum ve bana karşı atak veya yumruk atıklıdığında hemen gardım düşüyor ve maçı bırakıyorum pes ediyorum haftaya ilk defa gerçek maça çıkacam ama hala hazırlıksızım sorunu nadıl atlatabilirim sert yumruk yediğimde nadılnmaça devamedebilirim

2. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    gerçek güç sonradan kazanılmaz doğuştan verilir içinde yoksa dövüşme cesareti yapamazsın korkarsın her yumruk yediğinde sana tavsiyem normal antremanlarına devam et 1 hafta çok kısa bir süre maçtan sonra gelip siteye yaz sonucu eksikliklerini iyi yönlerini ona göre sana tavsiyelerde bulunurum

UZİKONİGRASSE ve Bokscuuu bunu beğendi.
  3. Bokscuuu

Bokscuuu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ap açık belli herşey rakibe saldırıyorum ama o bana yumruk atınca hep hafifse sıyrılabiliyorum sert ise ve hızlıysa maçı bırakıyorum

4. Bokscuuu

Bokscuuu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ???

5. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    ben ya o ringde ölürüm ya da sonuna kadar savaşırım benim mantelitem budur rakip beni bayıtlmadıkça öldürmedikçe asla bırakmam sana tavsiyem kardeşim youtube'a mike tyson highlight yaz bide avni yıldırım highlights yaz bu iki kişinin maçlarını izle çok gelişirsin yumruktanda korkma nefes alıp verdikçe savaşmaya devam et

Bokscuuu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş