boks

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve thewolfenstein tarafından 18 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. thewolfenstein

thewolfenstein Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ya boksa başlamak istiyorum ama ailem bana sürekli engel oluyor babam yine her türlü spora tam destek ama annem nedense yaptığım yüzme, koşu, bisiklet her spora karışıyor. dövüş sporlarıyla ilgili belgeseller videolar olumlu şeyler izlettim hala ikna edemedim yardım edebilir misiniz?

2. mehmet1414

mehmet1414 Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    boksa gidersen sana bi tavsiye son gün bi burun kemiğinle vakit geçir bir daha göremiceksin çünkü

ohnofor bunu beğendi.
  3. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    İkna işini halletsen bile dayak yediğinde, o surat şeklini görecekler ve tepkileri artacak. Başa saracaksın.

4. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    bende 1 yıldır kickboks yyapıyorum sayısız maç antreman ve antreman maçlarında burnum bile kanamadı il şampiyonu oldum ama hocanın oğlu artislik yapmak için çok sert vurdu maçta ben 15 yaşındayım o 22 falan heralde kaç bilmiorum askerden yeni geldi ve burnum yamuldu geçmedide böyle bir risk gerçekten var kardeşim

5. mehmet1414

mehmet1414 Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    ben boks kick boks muatai ve daha bir çok dövüş sanatında musabık oldum bazılarında da kara kuşak fln oldum.o yüzden deneyimim çok var bak sende bana hak vermişsin

6. balamiro

balamiro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dövüş sporlarını güvenli bir şekilde yapabileceğiniz salonlar da var . Adı üstünde spor :)

7. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Burun kemiginle vedalas nedir? Kac yasindasin kac kilosun rakibinin gucu burnu kirmaya yetebilecek kadar güçlü mu? Sen musabik bir sporcu musun hangi seviyedesin taktigin kaskin yuz koruması var mi ? Boyle bir risk futbolda da var yuzune top gelip burnunda kirilabilir. Kosarken dusup burnunuda kirabilirsin :)

Delikanlı3476 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş