Bir yardımcı olun

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Xanaxman tarafından 13 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Xanaxman

Xanaxman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Polis
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar daha önce forum da böyle bir konu açılmış olabilir fakat tam net bir cevap alamadıgim için bu konuyu açma gereği duydum öncelikle yaklaşık 4 yıl önce 100 kilodan 74 kiloya düştüm tabi o zamanlar kalori hesabı bilmediğim için sürekli yumurta beyazı ve yulaf yiyordum çok az yemek yiyordum yani gereken kalorinin 3te 2sini ancak alabiliyordum ve aynı ağırlıklar la bol bol az ağırlık aşırı tekrar yaptım neyse böyle kilo verdim fiziğim düzeldi ama deri sarkması oldu haliyle şuan 2 yıllık polis okulu mezunu yum okulda tekrardan kilo aldım ve 95 kilo oldum (boyum 185 yaşım 21) ekip aracında bile yanımda yiyecekle dolaşıyorum ancak tam bir yol haritası çizemiyorum kendime 8 ay sonra önemli bir görüşmem var ve zirvede olmak zorundayım 4 ay clean bulk 4 ay definasyon yapsam bu is tamammi yoksa önce kilo mu vermeliyim genis çapta yardımcı olursanız çok memnun olurum definasyon u başta yapmak bana zaman kaybı gibi geliyor özellikle kış olduğu için ama turistik bir bölgede çalışıyorum dediğim gibi yardımcı olursanız çok mutlu olurum(bir tane zayıf halimi koydum diğerleri şimdiki halim)

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 13 Aralık 2017
  2. Xanaxman

Xanaxman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Polis
    Yer:
    İzmir