Bilek Kasları

Konusu 'Güç Sporları (Powerlifting, Halter, Bilek Güreşi)' forumundadır ve Birkay tarafından 16 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Birkay

Birkay Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar kollarım 38 cm. Ama bileklerim ektomorf yapıda olduğum için görüntüyü bir nebze bozuyor. Bileklerimi daha kalın ve damarlı göstermek için ne yapabilirim ? bilek ucunun kalınlaşmayacağını genetik olduğunu biliyorum ama en azından bileklerimi forearm'ları falan kalın göstermek için ne yapabilirim ?

2. VelodyBuilder

VelodyBuilder Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Yapılan antrenmanlardan ön kol kısmı faydalanıyor fakat spora başladığımda neyse hâlâ da bileklerim neredeyse o, sanırım saat ve bileklik gibi aksesuarlar da bizim için birer lütuf.

3. BullStrong

BullStrong Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    Palms-up wrist curl yap. birde benim kendi bulduğum bir hareket var anlatayım, normal lastik al maydanoz bağlanan :) onu mesela baş parmağına ve işaret parmağına tak iki kat olsun zor olması için sonra parmaklarını öyle açmaya çalış sonra diğer iki parmağına tak yap. ben bunu 10 dk felan yapıyorum sırayla forearmlar'da çok etkili oluyor. bilek ucundan elimi bükünce forearmlardaki kas belli oluyor yağ oranım %14 civarı olmasına rağmen :D

Sayfayı Paylaş