BESLENME PROGRAMIM

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Aneckha tarafından 15 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Aneckha

Aneckha Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba arkadaşlar bu konu her vücut ve her insan için farklılık göstereceğinin bilincindeyim ve birçok bu konu hakkında konu açılmış bulunmakta ben sadece sizlerin bilgisi ve tecrübesine dayalı yorumlarınızı eksiğimi/fazlamı önerilerinizi istiyorum lütfen çekinmeden söyleyin teşekür ederim.
    SABAH 7/8 ARASI: 2 adet yumurta 1 domates 1 salatalık 2 dilim kepek ekmek bir buçuk çay bardağında yulaf ve yarım bardak süt ve 4 adet bebe bisküvsi tadını yenilir hale getirmek için.
    SAAT 9/10 ARASI: bu saatte işte olduğum için yanımda elma getirmişsem eğer elma yiyorum yoksa bişey yemiyorum ama yemeye özen gösteriyorum
    SAAT 12/1 ARASI: bu saatte hastanede çalıştığım için çıkan yemeği yiyorum genelde makarna pilav ağırlıklı olduğu için karbonhidratlı besleniyorum burada protein açığı olabilir diye düşünüyorum ve yine bir çay bardağı yulaf yiyorum bir bardak sütle birlikte bu saatte spor sonrasına kadar yine bişey yemiyorum sadece bir elma yiyorum veya başkabir meyve yaklaşık 7 saat bi aç kalma süresi oluyo saat 5 de sporda oluyorum 6 da bitiriyorum eve giderken 500gr tavuk göğsü alıp yapıyorum onu yiyorum pilav veya tam buğdaylı ekmek eşliğinde.. saat 8-9 gibi evde bana yarayacak yemek varsa yiyorum ( makarna ppilav yemeye özen gösteriyorm) yoksa yine bi çay bardağı yulaf yiyorum. akşam uyumdan önce çerez veya bi kase yoğurt yiyorum ARKADAŞLAR spora yeni başladım bu arada 1.80 boy 80 kiloyum göbek çevrem yağlı olmuş olsada çok göbeğim yok bunları göz önünde bulundurmanızı istiyorum hepinize şimdiden teşekkür ederim.

2. berkegdogan

berkegdogan Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yumurtayi artirmani tavsiye ederim kardeşim en az 4 tane ye derim , bir de yulaftan vs.den gelen proteini sayma, yalnizca hayvansal kaynaktan gelen proteinleri hesapla. Ayrica bel bölgedeki yagdan kurtulmak istiyorsan süt ürünlerini ve meyveyi kesmeni oneririm. Ekmek yerine de yulaf veya pirinç tuketmeni tavsiye ederim. Başarılar dilerim.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Aneckha

Aneckha Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

berkegdogan bunu beğendi.
  4. berkegdogan

berkegdogan Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Rıca ederım

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Aneckha

Aneckha Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    özelinize bakabilir misin acaba
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Ekim 2017 ---
    genel olarak listeyi nasıl buldun peki öğrenebilir miyim öğle yemeğiyle bi sonraki öğün arasınad yaklaşık 7 saat var ve bu arada sporada gidiyorum ekleyebilceğim pratik bişey varmı

Son düzenleme: 15 Ekim 2017
  6. berkegdogan

berkegdogan Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Özel mesaj göremiyorum mesaj kutumda şu an.
    7 saat açlık diye bir şey olamaz :) Yemeğini yapıp yanında götürmeni tavsiye ediyorum :) Ben 3 öğünümü yanımda taşıyorum hergün. Havalar sogudugu için bozulmaz korkma. Sabah 8 den aksam 6 ya kadar yanımda gezdiriyorum tavukla pilavımı :)
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Ekim 2017 ---
    mesajını gördüm :)

Sayfayı Paylaş